Wieża Obserwacyjna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26102
  • Data rozpoczęcia

Jak podoba Ci się pomysł z Wieżą Obserwacyjną?

  • Podoba mi się, jestem za wcieleniem go w życie

    Głosy: 120 48,6%
  • Ciekawy, ale trzeba podrasować

    Głosy: 53 21,5%
  • Nie podoba mi się

    Głosy: 74 30,0%

  • W sumie głosujących
    247
Status
Zamknięty.

DeletedUser23461

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

głupie jak by kazdy tak miał gra byłaby nudna każdy by se woja ryktował i by wygrywał obrońca mówiąc krótko



DO BANI!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

Nadal zdecydowanie NIE, Jeżeli będziemy widzieć jednostki atakujące fejki staną się bezsensowne, a niewiem jak na innych światach, ale na S1 fejki szlachtą są na porządku dziennym, a czas nadejścia pełnego offa z taranami czy jednego biednego taranka (katapulty) jest ten sam.
Jak ktoślubi grzebać na forum jest post prezi-ego z wysłania 250 ataków (oczywiście większość to fejki)
 

DeletedUser33035

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

To jest bezsensowne po co to komu? Plemiona są teraz dobre ,a jeśli ktoś chce to niech dodadzą to w 17 świecie.
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

Pomysł beznadziejny! Po co to? Jeżeli nie podobają ci się plemiona to pograj sobie w traviana.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

A więc ja jestem na nie, bo to kolejny bonus dla obrońcy. A dlaczego? Już mówię, łatwiej by było przepuszczać ataki czyszczące i wybijać szlachtę, jeśli ataki właściwe idą zaraz za czyszczącymi. Bez sensu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

W sumie to by bylo nie fer dla atakujacego. Defensywa ma juz wystarczającą przewage w ataku. Lepiej by bylo jak by byla jednostka ktora mogla by "wkraść sie w atak" i przeszpiegować go jak zwiadowca.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

Propozycja Xahon'a jest już lepsza, ale też słaba, dla mnie dobrze jest jak jest.
 

DeletedUser34370

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

no faktycznie ten pomysł jest do bani. za wielkie ułatwienie dla obrońcy a ogromne utrudnienie dla agresora
 

DeletedUser37909

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

Moim zdaniem to świetny pomysł skoro wprowadzili łuczników i łuczników na koniach to niech też wprowadzą wieżę obserwacyjną
 

DeletedUser25851

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

pomysł dobry gdyby wieża była poza wioską! przez mur obronny by nic nie widziała!:D

P.S gdy ktoś cię atakuje można wysłać wojo na odległą wioskę i przez to uniknąć strat!
 

DeletedUser14772

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

pomysł dobry gdyby wieża była poza wioską! przez mur obronny by nic nie widziała!:D

P.S gdy ktoś cię atakuje można wysłać wojo na odległą wioskę i przez to uniknąć strat!

tak ale przez to można stracić surowce
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

a wiesz jak łatwo było by cię przejąć??przeciwnik czekałby tylko aż ty wyślesz gdzieś wojska i cie zjadzie szlachtą!
DO BANI
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

a może by tą wieże umieścić na wieży w ratuszu czyli np zrobić by dobydowę do ratuszu powiększenie jednej z wież czyli wymAgania ratusz poziom 5 na co głosuję to wam nie powiem ale tamta wieża zajmuje miejsce pałacu czyli ten pomysł jest do przemyślenia czyli by wstawić ankiete do każdego gracza na :confused::confused::confused:każdym świecie:confused::confused::confused:
 

DeletedUser39380

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

Moim zdaniem wieża powinna być. Umieścić ja gdzieś w środku wioski i zrobić nowe jednostki które by tym zarządzały?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

pomysł jak to pomysł ale nie każdy jest super :p
wydaje mi się że ta "Wieża Obserwacyjna" jest ściągnięta z gry www.awars.pl tak też była taka wieża i można było dzięki niej dowiedzieć sie jak liczne wojsko może cię zaatakować więc sądzę że cały pomysł był ściągnięty z tej gry :D:cool:
 

DeletedUser31375

Guest
Odp: Wieża Obserwacyjna

gdzie ma być pałac?
źle wymyślone
 
Status
Zamknięty.
Do góry