widzieć infractions innych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26946
  • Data rozpoczęcia

czy ilość warnów innych powinna być widoczna?

  • tak

    Głosy: 15 53,6%
  • nie mam zdania

    Głosy: 7 25,0%
  • nie

    Głosy: 6 21,4%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser26946

Guest
Uważam, że powinno być widoczne ile kto ma warnów w miejscu pod nickiem i resztą nie tylko własnych ale i innych nie mówię że dokładnie za co kto ile dostał w czyimś profilu ale tylko cyferki pod nickiem przy pisanych postach
1. żeby widzieć z kim ma się do czynienia
2. kartki przy postach za które user dostał przy których by było widać powód... pomijając to, że tu w wiekszości takie posty są usuwane co przyczynia się do powtarzania błędów przez innych userów gdyż nie ma przykładu czego robić nie wolno
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: widzieć infractions innych

Bardzo dobry pomysł! Czasami jestem ciekawy kto ile ma warnów.

@down: Weź nie spamuj! W jeden dzień nabijasz sobie około 20 postów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: widzieć infractions innych

dobry pomysł...jestem za...

@up lester a ile masz warnów?? =)
 

DeletedUser

Guest
Odp: widzieć infractions innych

Jest mi to obojętne, nigdy warna nie dostałem, nie interesuje mnie czy ktoś dostał czy nie.

Coż, tak. ^^
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: widzieć infractions innych

Uważam, że powinno być widoczne ile kto ma warnów w miejscu pod nickiem i resztą nie tylko własnych ale i innych nie mówię że dokładnie za co kto ile dostał w czyimś profilu ale tylko cyferki pod nickiem przy pisanych postach
Co do tego ile na obecną chwilę ktoś ma warnów to bym się mógł zgodzić, żeby było widać, ale jestem przeciwny temu, aby było widać w profilu za co ktoś dostał warna i ile ich uzbierał w swej karierze.
1. żeby widzieć z kim ma się do czynienia
Poczytaj jego posty;). Ja osobiście nie chciałbym aby ktoś widział moje "brudy" z przeszłości^^.
2. kartki przy postach za które user dostał przy których by było widać powód... pomijając to, że tu w wiekszości takie posty są usuwane co przyczynia się do powtarzania błędów przez innych userów gdyż nie ma przykładu czego robić nie wolno
Eeee... To według mnie jest niepotrzebne. Co Ci to da?


@up lester a ile masz warnów?? =)
Z tajnych źródeł wiem iż warnów ma ze 40^^, a banów miał 4.
Lester chyba się nie obrazisz, za to że to opublikowałem:D?
 

DeletedUser

Guest
Odp: widzieć infractions innych

Lepiej nie wprowadzać czegoś takiego bo znająć życie to znajdą się tacy idioci co zaczną stukać warny:D Tak jak to było z reputkami:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: widzieć infractions innych

Może lepiej nie bo zaraz ktoś by zobaczył moją nieszczesną kolekcję
 

DeletedUser

Guest
Odp: widzieć infractions innych

Lepiej nie wprowadzać czegoś takiego bo znająć życie to znajdą się tacy idioci co zaczną stukać warny:D Tak jak to było z reputkami:)
Tu się z tobą nie zgodzę. Jak były repy to zależało im na pozytywnych repach, a nie na negatywnych więc nie sądze, by zależało komukolwiek na warnie, ty bardziej, że będzie publicznie napiętnowany. Ta zmiana będzie nie tylko korzystna dla ciekawskich, ale ludzie będą się bardziej pilnować ponieważ w przypadku warna będzie się za nim ciągnął pod nickiem - wprowadzi to większy respekt dla regulaminu.
 

DeletedUser26946

Guest
Odp: widzieć infractions innych

Tłumacząc na chłopski rozum to chodzi o to by widzieć ilość warnów u usera czyli to co się pokazuje wam pod nickiem avatarem itd po napisaniu posta jak macie warna... chyba to jest ilość obecnie aktywnych a nie wszystkich łącznie przydzielonych kiedykolwiek w czasie działalności uznanej przez ^^ za niszczycielską :D
 

DeletedUser22581

Guest
Odp: widzieć infractions innych

Po co ci to?
Takie ciekawe, że ktoś dostał warna?
Osobiście dostałem już 2, ale nigdy nie ciekawiło i nie ciekawi kto ile, co ma...
To jego sprawa.
Oczywiście na NIe
 

DeletedUser23033

Guest
Odp: widzieć infractions innych

Dobry pomysł hmmm... ja mam 5-6 warnów w tym 1 ban 7-dnowy(na ochłonięcie)Jestem ZA


EDIT:Oczywiscie wygasły juz
 

DeletedUser21853

Guest
Odp: widzieć infractions innych

Hmm... mogło by być, ale było by widać tylko warny które są aktywne i bez tego za co je się dostało... Nie chce ujawniać czarnej przeszłości :p
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: widzieć infractions innych

Nie.
To osobista sprawa kto za co dostał bana...Przecież coś takiego nawet nie jest potrzebne.Ktoś by nie chciał wyświetlać swoich warnów , i co?Wszyscy by jego warny zobaczyli

(mam tylko 2 strony warnów w profilu osobistym :D)
 

DeletedUser

Guest
Odp: widzieć infractions innych

Zauważyłem pewną prawidłowość, że na pomysł nie zgadzają się te osoby, które dostały już warny...
Nie sądzicie, że dzięki temu będziemy mogli zobaczyć "jakość" użytkownika? Przecież warna nie dostaj się za niewinnośc tylko za złe zachowanie. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć który ze szlachciców zachowuje się szlachetnie. Macie coś do ukrycia?
 

DeletedUser19467

Guest
Odp: widzieć infractions innych

Hehe... Oczywiście jestem za:) Bardzo fajny pomysł... Może to dużo lepiej pokazywać jaki kto jest niż te "reputki"

PS: Ostatnio miałem trzy warniki, ale na szczęście już wygasły(za wulgaryzm+obrazę+coś tam)

EDIT: Przypomniałem sobie
icon_razz.gif
Jeszcze za temat niezgodny z regulaminem, bo było o grze Osadnicy w dziale "Inne gry"
icon_eek.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: widzieć infractions innych

jak najbardziej za!! dobry pomysl!
 

DeletedUser

Guest
Odp: widzieć infractions innych

Informacja o ilosci warnow a takze o ich powodzie jest widoczna tylko dla moderatorow i wyzej i nie mam zamiaru tego zmieniac.Jezeli ktos nie wie za co moze dostac warna wystarczy jak pozna regulamin forum i regulaminy dzialow jezeli w takowych znajduja sie regulaminy ich dotyczace.
 
Status
Zamknięty.
Do góry