Wiatr, szumiące drzewa.

  • Rozpoczynający wątek dzumgla
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz aby do plemiona zaczeły „życ”.

  • Tak

    Głosy: 41 48,2%
  • Nie

    Głosy: 27 31,8%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 8 9,4%
  • Mam to gdzieś

    Głosy: 9 10,6%

  • W sumie głosujących
    85
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Wiatr, szumiące drzewa.

Pomysł bez sensu. Przecież muzyka by się co jakiś czas powtarzała i co 10 minut by tak samo śpiewał ptaszek?
 

DeletedUser13339

Guest
Odp: Wiatr, szumiące drzewa.

Co za głupi pomysł, niechce aby mi napierdzielali z rozmowa pikinierzy.
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: Wiatr, szumiące drzewa.

I po co to? Tylko serwer by się obciążył. Jedyny pożytek z tego pomysłu. Po za tym, w żadnej grze przeglądarkowej (typu Plemiona) nie widziałem, by coś się ruszało i był dźwięk. Jestem na NIE.
 

DeletedUser6338

Guest
Odp: Wiatr, szumiące drzewa.

Mi też sie mój pomysł niepodoba, ja tylko podałem propozycje
Ta wypowiedź oszałamiająca. Jak się podaje pomysł to mi się wydaję że powinno się go bronić albo przynajmniej tobie żeby się podobał a nie pomysł mi się nie podoba ale jednk postanowiłem umieścić go w propozycjach takie coś jest żałosne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiatr, szumiące drzewa.

Beznadziejny Pomysł
__A jakbym winampa słuchał jakieś muzy, to by zamulała jedna piosenka jakiś głupi dzwięk, przez takie rzeczy nie gramłbym w plemiona:D:D:D:D:D:D___
A tak na serio pomysł beznadziejny.


____________________________

2 Świat: VRPONA
Idziemy, idziemy i się nigdy nie potkniemy.

"Naszym Zadaniem Nie Jest Wygrywanie Za Ojczyzne, Jest To By Ci Sku*wiele Umierali Za Swoją"
{Winston Churchili**
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiatr, szumiące drzewa.

Fajnie, ze autor ściągnął ze mnie pomysł. Ja dałem taki : żeby zrobić śnieg i inne warunki następnie wiginające się drzewa. Oczywiście nie dałem tak głupiego pomysłu jak dziwięki.

Jak gram w plemiona to często włanczam jakąś muzę np. Linkin Park...a tu - słucham słucham i mi coś taki dzwięk wydaje szuuu, szuuu, kap, kap no to co.

Beznadziejny pomysł z tymi dżwiękami :mad:
 

DeletedUser13433

Guest
Odp: Wiatr, szumiące drzewa.

Pomysl hmm dobrze ale zeby ta muzyke mozna bylo wylaczyc a reszte jak ktos che huragany ruszajace sie dzrewa to niech sobie sciagnie to na kompa to nie zamulilo by tak serwa jestem na tak ale przydalyby sie zmiany
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiatr, szumiące drzewa.

Nie, według mnie zły pomysł. Te dzwięki mogłby wprowadzić w obłęd graczy którzy dość często siedzą przy plemionach, szczególnie jeżeli będą tandetne...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiatr, szumiące drzewa.

wyobraz sobie siedziec 2h bez przerwy przy "wiiuuuuuu łijuuuuu łuuuuu hiiijuuuu", to mozna dostac od tego pier***ca.
jestem na nie, to jest gra browserowa a jak za malo ci szumu drzew to zapraszam do lasu, byle poza dom.
 

DeletedUser9434

Guest
Odp: Wiatr, szumiące drzewa.

Głupi pomysł, ponieważ powtarzające się odgłosy mogły by nieźle wkurzyć.:D
 

DeletedUser13499

Guest
Odp: Wiatr, szumiące drzewa.

pomysł głupi , gdyby wszedł w życie to bym się załamała! :( mam nadzieje że nie wejdzie!na co komu odgłos wiatru?od tego jest dwór wyjdź to usłyszysz tego typu odgłosy.Taki pomysł to dla dzieci neostrady , które siedzą cały czas przed kompem zamiast wyjśc na dwór!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiatr, szumiące drzewa.

Fajny pomysł moim zdaniem ta gra by sie ożywiła a nie sztuczna trochę trzeba pod pracować :):):):p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiatr, szumiące drzewa.

powiem tak:

deszcz:nie
pory roku:tak
dźwiek:nie

i to tyle co moge powiedziec na ten tema!!:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiatr, szumiące drzewa.

bez sensu :/
ewentualnie mógłby być dźwięk kiedy zaatakowaliśmy przeciwnika lub ktoś nas zaatakował
ale ogólnie uważam to za nie potrzebne :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiatr, szumiące drzewa.

na pory roku to sie zgadzam bo to polepsza wygląd i klimat gry ale muza na plemiona?? to zły pomysł niektórzy sie wtedy(jak ja)dekoncentrują.
 
Status
Zamknięty.
Do góry