wiadomość kontynentalna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11100
  • Data rozpoczęcia

Co uważasz o wiadomości kontynentalnej??

  • Dobry pomysł i niezbędny

    Głosy: 17 70,8%
  • zły pomysł

    Głosy: 7 29,2%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser11100

Guest
Jak wiadomo istnieje możliwość wysyłania wiadomości grupowych i proponuję by tam gdzie jest całe plemie była również możliwość wybrania wszystkich graczy ale tylko z danego kontynentu czyli pod całe plemie, k1, k34, k78 itd. ułatwiłoby to organizowanie pomocy! Jeśli coś niejasne pisać!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8099

Guest
Odp: wiadomość kontynentalna

domyślam się, że chodzi ci o ułatwienie wysłanie wiadomości z zaproszeniem do plemienia :D
ja jestem na nie - zaproszeń, szczególnie na początku jest za dużo :p

//edit :
a racja, trochę nie doczytałem :p
w takim razie nie mam zdania - pomysł nie jest zły, ale nie jest to też niezbędne, więc wolałbym żeby admini skupili się na ważniejszych rzeczach ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11100

Guest
Odp: wiadomość kontynentalna

domyślam się, że chodzi ci o ułatwienie wysłanie wiadomości z zaproszeniem do plemienia :D
ja jestem na nie - zaproszeń, szczególnie na początku jest za dużo :p

To niezrozumiałeś ma to być wiadomość TYLKO DO CZŁONKÓW PLEMIENIA na danym kontynencie by była sprawniejsza pomoc
 

DeletedUser

Guest
Odp: wiadomość kontynentalna

Pomysł jest może i dobry, ale macie przecież forum. Tam dajecie pomoc dla kogoś z np K2 i to to samo :)
Jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: wiadomość kontynentalna

Byłoby to bardzo przydatne, bo to denerwujące, jak dostajesz proźbę o wsparcie od kogoś, kto jest o 5 kontynentów od Ciebie.
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: wiadomość kontynentalna

Pomysł jest może i dobry, ale macie przecież forum. Tam dajecie pomoc dla kogoś z np K2 i to to samo :)
Jestem na nie

Fakt a wiesz ile osób przeważnie czyta forum 1/3 góra! No jak masz dobre szczęście to troszke ponad połowa! Ale i tak czase wpadasz na 10/15min. i nie masz czasu na forum zaglądnąć a na wiadomość szybko zaglądasz! A teraz i tak są wiadomości wysyłane tyle że do wszystkich więc będzie mnie spamów w skrzynce a większa skuteczność! Ale też może to pomóc w innych sprawach organizacyjnych dotyczących tylko danego kontynentu!

Co do sondy można tylko nie mogłem właśnie znaleść gdzie to było a że się spieszyłem to wolałem tak to zrobić!
 

DeletedUser

Guest
Odp: wiadomość kontynentalna

Jeśli mało luda wchodzi na forum masz problem :) Osoba która jest atakowana też niech się postara i porozsyła wiadomości do najbliższych członków plemienia. Zdania nie zmienie, bo od czegoś jest forum przecież :rolleyes: Forum nie zostało zrobione dla jaj :D
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: wiadomość kontynentalna

Jeśli mało luda wchodzi na forum masz problem :) Osoba która jest atakowana też niech się postara i porozsyła wiadomości do najbliższych członków plemienia. Zdania nie zmienie, bo od czegoś jest forum przecież :rolleyes: Forum nie zostało zrobione dla jaj :D

Masz 100% racjii ale ja swego zdania również nie zmienie i nie zamierzam Ciebie jednak do niego przekonywać!
 
Status
Zamknięty.
Do góry