Większa rozbudowa budynkow

  • Rozpoczynający wątek kacpi.ziom
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuję, by budynki miały możliwosc większej rozbudowy. Mój brat miał w 4 wioskach prawie wszystko na maksymalnym poziomie z budynków więc zrezygnował z gry. Jak będzie większa rozbudowa będzie mozna dluzej grac co wy na to zagłosujcie?!:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

yyy sonde dodaj po drugie z tym dłuższym graniem to sie nie zgodze bo mozesz grac latami bo przejmujesz wioski po trzecie chcesz z plemion zrobić ogame po czwarte gdyby takie cos wprowadzono to bardzo dużo rzeczy trzeba było by zmienić wiec jestem stanowczo na nie!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

gdzie sonda??to po pierwsze....po drugie po co zwiększyć rozbudowe budynków a jesli rozbudujesz sie na maxa i ci sie nudzi to po to jest opcja Zacznij od Nowa napewno sie nie będzie nudzić jeśli z 116k będziesz miał dopiero 116 P.:p
pomysł na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

co po prostu napisali po angielsku dlatego nic nie rozumialem:mad:
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

gdzie sonda??to po pierwsze....po drugie po co zwiększyć rozbudowe budynków a jesli rozbudujesz sie na maxa i ci sie nudzi to po to jest opcja Zacznij od Nowa napewno sie nie będzie nudzić jeśli z 116k będziesz miał dopiero 116 P.:p
pomysł na nie

zacząć od nowa można z 1 wioseczką :).

co do pomysłu...NIE!
 

DeletedUser15908

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

Nie widzę sondy. Jak już będzie to i tak będę na NIE ponieważ i tak nie rozbudowuje się wszystkiego na max żeby nie zajmować miejsc w zagrodzie.
 

DeletedUser17141

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

Stanowcze nie i bez tego w tą grę można grać latami bo co za problem podbić nowe wioski zabawa nie kończy sie tylko na rozbudowywaniu budynków dla mnie główną rozrywką jest wojna i chyba tak uważa większość graczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

Sonda...

Dobrze jest po co zmieniać :confused:

A jeśli Twojemu bratu znudziło się granie ponieważ miał wszystko rozbudowane zawsze miał możliwość zburzenia każdego budynku kilka poziomów w dół i jeszcze raz odbudować... aż mu to się znudzi :D

Jestem na NIE
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

no już głosuje poczekaj, oo sondy niema hmmmm glos na NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZAMKNIJCIE TEN TEMAT WKONCU
 

DeletedUser

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

I po co??? I tak na 30 poziomie kopalni tak sórki jest za wystarczająco (wojska nie da się robić w nieskończoność). Jak by było można budować kopalnie do 40 poziomu to byś narzekał "dlaczego nie do się do 50??". Koszary itd. po co Ci rozwijać wyżej: 16% to za dużo?? Chcesz może koszary rozwinąć do 100 poziomu?? I produkować wojska z szybkością ~0,4%. Ot, mamy spichlerz na 50 poziomie ~ 30mln (zapełnione w 2 dni) i robimy w 10 min utraconą przed chwilą całą populacje 55 poziomowej zagrody ~ 1 mln. :eek: Zagraj sobie w gry strategicze i rozbudowane np. Ogame. Obecnie gram także w http://www.harem-world.pl i tam możesz rozwijać techniki wydobycia (ulepszać [nie rozbudowywać] kopalnie) w nieskończoność (ograniczone posiadanymi surowcami-których możesz posiadać nieskończoność)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

to jak twoj brat rozbudowal 4 wisoki praktycznie do maksa,to mogl przejmowac dalej wioski...
mi sie ta gra podoba,i te 12k pkt z 1 wisoki w zupelnosci starczy.zwlaszcza,ze musisz duzo czasu poswiecic,zeby ja rozbudowac do tego poziomu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

a po co? przecież wystarcza to co jest, a twój brat mógł przejmować dalej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

Jestem na nie !! ok dodalismy jeszcze kilka poziomow twoj brat znowu nie bedzie mial co ulepszac i co powstanie nowy temat na forum zeby znowu zwiekszyc rzbudowe budynkow to jest bezsensu :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

Mogło by to być nawet dobre , bo jak się rozbuduje wioche na max. zrobi się tam
żołnierzy na max. to troche od tej wioski wieje nudą bo jednie żeby coś dalej robić to trzeba "przetopić" wojska ;] Ale po to można w sumei przejmować inne wiochy ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

ale jesli dodadza te nowe poziomy budynkow to za miesiac znowu powstanie taki temat:D jak masz na full wioske robisz wojsko i wkurzasz sasiadow:D odwiedzajac ich
 

DeletedUser

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

poco ja ledwo daje rade rozbudować teras:mad:
 

DeletedUser13337

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

nie potrzebne według mnie... :rolleyes:
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Większa rozbudowa budynkow

Propozycje większej rozbudowy budynków padały już wielokrotnie. Następnym razem proszę poszukać.

Dubel. Niedopracowane (nie wiadomo o jakie budynki chodzi autorowi i do jakiego poziomu. Temat niezgodny z regułami działu. Closed.
 
Status
Zamknięty.
Do góry