1. Drodzy Użytkownicy! Ważne zmiany na Forum: >KLIK<
  Dismiss Notice

więcej wiosek na start

Dyskusja w 'Propozycje dotyczące gry' rozpoczęta przez użytkownika EZEL., 16. Mar 2019.

Poleć tę stronę

?

Czy chcesz zagrać na świecie, gdzie ruszysz z większą ilością wiosek?

Ankieta zakończona dnia 10. Kwi 2019.
 1. Genialny pomysł

  4 głos(ów)
  18,2%
 2. zły pomysł

  9 głos(ów)
  40,9%
 3. tak, ale maks 10 wiosek

  7 głos(ów)
  31,8%
 4. tak, ale po 100 na głowe

  2 głos(ów)
  9,1%
 1. EZEL.

  EZEL. Chłop

  Dołączył:
  18. Sty 2019
  Wiadomości:
  10
  Docenione treści:
  19
  Marzy mi się świat normalny, gdzie dostanę więcej wiosek na start, np 10 i najlepiej już rozbudowanych na 10k.

  Świat bezfarmienia, by biedne serwery nam się nie poprzepalały.  To już ustawienia opcjonalne, ale główny postulat, to więcej wiosek na start, najlepiej rozbudowanych:

  Milisekundy odstęp 25.

  Więcej barbar i większe rozproszenie na mapie, prędkość 2.

  Wsparcie bez ograniczeń, ale zawraca, gdy nie trafi do członka jednego plemienia ( tego jeszcze chyba nie było, a przydałoby się, by można było dograć sobie wsparcie do grubych, ale stałoby w wiosce, tylko gdy powiedzie się przejęcie, jak nie to wraca do domu. )

  Atak na członka plemienia traktowany, jako odwiedziny.
  technologia prosta, rycek z nowymi przedmiotami, szlachta monety.
   
  Last edited: 18. Mar 2019
 2. EZEL.

  EZEL. Chłop

  Dołączył:
  18. Sty 2019
  Wiadomości:
  10
  Docenione treści:
  19
  Jak już głosujecie, że zły pomysł, to napiszcie dlaczego. ;P komuś się jeszcze chce po tylu latach prawie miesiąc poświęcać na budowę wioski? Komu, to do czego potrzebne?

  Tylko nie argumentujcie, że ktoś wtedy sobie zrobi dziesięć kont z darmami i będzie miał sto wiosek za free, bo prowadzenie dziesięciu kont z większą ilością wiosek, to już nie taka łatwa spraw, choć dalej wykonalna. jednak dużo łatwiej zjechać darmiarza, który musi prawie całe surowce w pakować w monety, by przejąć to swoje poletko, gdy ma się dziesięć wiosek i koledzy z plemienia, też je mają, niż na początkowym etapie, gdzie ma się jedną, a on ma dziesięć.

  Po drugie od razu się wchodzi w fazę walki, a nie bawienie się przez miesiąc w Boba budowniczego, kolejny miesiąc, to kombinowanie nad tym, by nie rozwalając offa przejąć jak najwięcej wiosek i po dwóch miesiącach ma się dopiero te 8-10 wiosek.

  Już niewielu nowych ludzi zaczyna grę, więc wszystkie te bajki o wprowadzaniu nowych graczy do gry, wyrównywaniu szans można sobie darować, jak i na Arkadię nie przenosić nikogo, kto w samouczkach może pomijać zadania..., by Ci mniej doświadczeni mogli się tam faktycznie uczyć gry i pograć.
   
 3. Messien

  Messien Szlachcic

  Dołączył:
  31. Paź 2010
  Wiadomości:
  2.833
  Docenione treści:
  519
  Niektórych satysfakcjonuje gra do kilku wiosek, innych od kilku. Nie rozumiem tego by stawiać w roli faworyta osoby, które wolą ten drugi model.
   
  Leandere lubi to.
 4. Bank joke

  Bank joke Miecznik

  Dołączył:
  5. Kwi 2016
  Wiadomości:
  129
  Docenione treści:
  137
  Zawsze można wrzucić więcej barb na gracza które się same rozwijają ;)
  to też jakiś pomysł
   
 5. EZEL.

  EZEL. Chłop

  Dołączył:
  18. Sty 2019
  Wiadomości:
  10
  Docenione treści:
  19

  Ta, a w tej bajce były wróżki?


  Ale żeby nie wchodzić w zbędną dyskusje, to masz światy z farmieniem, ograniczonym farmieniem i bez niego, to może do tego bezfarmienia dodać urozmaicenie, że dostajesz co któryś świat więcej wiosek na start, tak by była równowaga w tych z farmą i bez i niech każdy wybierze co lubi.

  Ta gra jest w takim, a nie innym miejscu, bo twórcy tworzyli produkt na siłę pod graczy grających do jednej wioski, maks kilkunastu i co się z nią stało widać na coraz mniejszej ilości graczy, może trzeba zmienić koncepcję?
   
 6. remkac96

  remkac96 Chłop

  Dołączył:
  29. Cze 2013
  Wiadomości:
  6
  Docenione treści:
  1
  Moim zdaniem jeśli powstałby świat z prędkością x5 to byłby jeden z najlepszych. Moglibyście zrobić taki 1 na 10 z większą prędkością.
  Co do Twojej propozycji 3x nie. Po to grasz żeby dojść do Pałacu i przejąć gracza obok i mieć z tego satysfakcje a nie startować odrazi z paroma wioskami - bez sensu.
   
 7. EZEL.

  EZEL. Chłop

  Dołączył:
  18. Sty 2019
  Wiadomości:
  10
  Docenione treści:
  19
  A grałeś kiedyś na szybkich? Zagraj sobie, to zrozumiesz, jak jest różnica przy starcie z kilkoma wioskami, a budowaniem takiej od 26 pkt., jak spróbujesz później możemy pogadać. ;)