Więcej wiosek barbarzynskich-większe światy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser195910
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz aby światy były o wiele większe?

  • Tak

    Głosy: 18 78,3%
  • Nie

    Głosy: 5 21,7%

  • W sumie głosujących
    23

DeletedUser195910

Guest
Witam, chciałbym zmienić trochę te plemiona, aby światy powstające nie były tak małe jak są dotychczas. Otóż chodzi mi o to, że nowe serwery są bardzo małe, w porównaniu do plemion sprzed lat i można by było to troche zmienić i dla przykładu zmniejszyć czestotliwosc powstawania światów, lecz przyznaję, ze to pewnie nie będzie możliwe, ale można by było dodawać więcej wiosek barbarzynskich.

Dzięki temu rozgrywka nie bedzie taka krótka jak dotychczas, więcej wiosek, większa mapa, dłuższa gra. Wiem, ze duzo ludzi lubi szybką rywalizację, lecz są także tacy, ktorzy bardzo lubią grać dłużej jak na "starych swiatach".

I mam na myśli tu głównie światy bez funkcji premium aby kazdy miał równe szanse, zarówno swiaty z farmieniam jak i bez farmienia. Na pewno dodanie wiosek barbarzynskich w wiekszej ilosci doda smaczku grze.

Co o tym sądzicie? fajnie by było jakby na mapce znajdowalo sie 100k-200k+ wiosek. Można by było to udkoskonalic, bo glówne moje założenie to po prostu większy swiat i wiecej wiosek, bo graczy jest mniej niz kiedys i swiaty czesto startują.
 

DeletedUser164037

Guest
Nie, nie i nie. Więcej barb to tylko raj dla ludzi cisnących na botach, a potem zamiast walki i uczenia się czegokolwiek to tylko barby przejmują.
 

DeletedUser6666

Guest
A gdyby pójść tym tropem i co kilka (8? 10?) światów tworzyć taki w którym gracze sami przez ankiety wybierają ustawienia? Może takie światy byłyby nieco bardziej "prestiżowe", mobilizacja byłaby większa i przez to więcej ekip a co za tym idzie większy świat?
Ja poszedłem na s100 tylko dlatego, że był to s100 :D Choć jakby był z PP to pewnie skończyłbym grać na samym początku ^^'
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Równie dobrze odległości między wioskami mogą być wieksze, zamiast ścisku na k45,55,44,54, równomiernie rozłożenie wiosek spowoduje ze świat "wizualnie" będzie wiekszy. Tadam.
 

DeletedUser195910

Guest
No wlasnie o to tez chodzi by nie bylo takiego scisku i wtedy uzupelnic od razu barbami, rowniez na swiatach bez farmy aby wygladala mapa jak np na s116,s114, tylko, ze tam są fukcje premium niestety
 

DeletedUser

Guest
Co dwa miechy nowy świat, jeden dla zarobku drugi dla płaczków, taka była odpowiedź supportu.
Jedyną opcją jaka może zmienić plemiona jest zrobienie świata z takimi samymi ustawieniami jak ś47, wtedy na 100%, nawet jak cię przejmą na start to x2 prędkość Ci spokojnie pozwoli się szybko rozwinąć.
Tylko bez premki chce taki świat jako 125, wspomagacze, myślcie w te strone :)
 
Do góry