Wesja 8.231

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
10.533
Aktualizacja 8.231


Drodzy Gracze,

miło nam zaprezentować Wam pierwszą w tym roku porcję nowości, opierającą się w dużym stopniu o sugestie zgłaszane przez społeczność gry.
Aktualizacja zostanie przeprowadzona we wtorek 12 stycznia 2021.

Wysyłanie wsparcia tylko do współplemieńców - zmiany


Obecnie sporo światów umożliwia wysyłanie wsparcia wojskowego tylko do członków własnego plemienia. Oznacza to, że nie da się wysłać wsparcia do wioski, która nie należy do Waszego plemienia. Po sugestiach ze strony społeczności gry chcemy rozbudować ten system dodając do niego nowe możliwości ustawień, które mogą urozmaicić grę na światach:
  • Przy parametrze 'wysyłanie' system ten będzie działał jak dotychczas - uniemożliwiając wysyłkę wsparcia do wioski spoza plemienia,
  • Przy parametrze 'przybycie' będzie możliwość wysłania wsparcia do dowolnej wioski, ale dochodzą tu kolejne warunki:
    • Gracze mają możliwość wysłania wsparcia do dowolnej wioski, ale z ostrzeżeniem informującym, że wojska będą automatycznie odesłane jeśli trafią do wioski nie należącej do danego plemienia
    • Wojska wysłane jako wsparcie do wioski spoza plemienia automatycznie zaczną powrót do macierzystej wioski, jeśli w momencie dotarcia do wioski docelowej nadal nie będzie ona w posiadaniu plemienia.
Mamy nadzieję, że ta nowa opcja umożliwi ciekawe zastosowania strategiczne i urozmaici grę na światach, na których się pojawi.
Dla formalności: jest to tylko dodatkowy parametr, którzy może pojawić się na kolejnych światach, nie wpływa w żaden sposób na istniejące już światy!

Oferty rynkowe tylko do współplemieńców


Obecnie na rynku surowców możliwe jest filtrowanie ofert, aby wyświetlić tylko te pochodzące od współplemieńców. Teraz idziemy krok dalej i dodajemy możliwość osobie wystawiającej ofertę, aby skierowana ona była tylko do członków plemienia, usprawniając w ten sposób współpracę wewnątrz plemienia.Wycofanie wojsk z poziomu ekranu informacji o wiosce


Kolejna prośba społeczności gry. Obecnie możliwe jest wycofanie określonej liczby wojsk wspierających inne wioski z poziomu Placu. Teraz dodana zostaje także możliwość wykonania takiej operacji z poziomu ekranu informacji o wiosce.

Sekcja "Nowe posty" na forum plemienia


Gdy otrzymujecie powiadomienie o nowych postach na forum plemienia, to obecnie otwiera się ono na stronie głównej i musicie samodzielnie odszukać nowe posty. Teraz dodajemy sekcję "Nowe posty", która będzie na górze forum wyświetlała tematy z nowymi odpowiedziami.
Ustawienie to będzie mogło zostać wyłączone przez władze plemienia, jeśli z jakiegoś powodu podejmą one taką decyzję.Feedback


Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat prezentowanych zmian, to zapraszamy do skorzystania z tego tematu.

Pozdrawiamy
Wasz Plemiona Team