Wersja BETA wszelakich aktualizacji

Czy jesteś za wprowadzeniem tymczasowej BETY przed każdą aktualizacją gry?

  • TAK

    Głosy: 10 83,3%
  • NIE

    Głosy: 2 16,7%

  • W sumie głosujących
    12

DeletedUser155682

Guest
Witam
Po ostatniej aktualizacji gry do wersji 7.1 mam małą propozycję. Chodzi mi o to, żeby każdą większą aktualizację udostępnić wszystkim na okres powiedzmy 2 tygodni na przetestowanie przed wprowadzeniem tego na stałe. Według mnie najlepszym wyjściem byłoby dodanie w menu Ustawienia dodatkowej opcji (coś w stylu): Włącz nowszą wersję gry (X.X). UWAGA: Powyższa wersja jest w fazie BETA. Wszelakie błędy proszę zgłaszać do Supportu.
Dzięki temu gracz miałby wybór czy pozostać w starszej wersji czy przełączyć na nową. Także każda aktualizacja zanim zostanie wprowadzona na stałe będzie dokładnie sprawdzona pod kątem wszelakich błędów i niedociągnięć



EDIT
Świetny pomysł. Nareszcie każdy mógłby zdecydowac za siebie. Np. mi nie spodobała się wersja 7.0 i jadę na wszystkich światach na ustawionym 6.5

hmmm, niezupełnie o to mi chodziło :). Miałem na myśli to aby przed wprowadzeniem jakiejś aktualizacji na stałe, została ona nam podana na tzw okres próbny. Przykład przejścia z 7.0 na 7.1. Aktualizacja nastąpiła dnia 28.04.11. Według mnie najlepszym pomysłem było by nie wprowadzanie jej na stałe od razu tylko na okres próbny (z możliwością wyboru czy chce się grać na stabilnej wersji 7.0 czy na nowej becie 7.1). Po tych dwóch tygodniach prób, team plemion zebrałby wszystkie informacje o znalezionych błędach, naprawił je i wydał (już na stałe, bez możliwości wyboru) wersję 7.1
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Świetny pomysł. Nareszcie każdy mógłby zdecydowac za siebie. Np. mi nie spodobała się wersja 7.0 i jadę na wszystkich światach na ustawionym 6.5
 

DeletedUser155682

Guest
Świetny pomysł. Nareszcie każdy mógłby zdecydowac za siebie. Np. mi nie spodobała się wersja 7.0 i jadę na wszystkich światach na ustawionym 6.5

hmmm, niezupełnie o to mi chodziło :). Miałem na myśli to aby przed wprowadzeniem jakiejś aktualizacji na stałe, została ona nam podana na tzw okres próbny. Przykład przejścia z 7.0 na 7.1. Aktualizacja nastąpiła dnia 28.04.11. Według mnie najlepszym pomysłem było by nie wprowadzanie jej na stałe od razu tylko na okres próbny (z możliwością wyboru czy chce się grać na stabilnej wersji 7.0 czy na nowej becie 7.1). Po tych dwóch tygodniach prób, team plemion zebrałby wszystkie informacje o znalezionych błędach, naprawił je i wydał (już na stałe, bez możliwości wyboru) wersję 7.1



Aeuo napisał:
beta.tribalwars.net

Ciekawe. Nie wiedziałem, że istnieje jakiś ogólny serwer na którym wszyscy chętni mogą testować aktualizacje gry przed jej wprowadzeniem na stałe...
 

DeletedUser157129

Guest
Masz na niemieckich plemionach takową funkcję tyle na ten temat.
 

DeletedUser155682

Guest
Masz na niemieckich plemionach takową funkcję tyle na ten temat.

Istnieje nawet stronka beta.tribalwars.net (kolega Aeuo podał ją wyżej :) ). Przyznam, że nie wiedziałem o czymś takim a propozycję dałem ponieważ przeglądając temat Wersja 7.1 - dyskusja sądziłem, że jeżeli w ogóle są przeprowadzane jakieś testy to tylko w zamkniętym gronie (team). Jak wiadomo w grupie siła a garstka ludzi nie wszystko da radę wypróbować i nie wszystkie błędy wykryć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry