Wersja 8.84

Dyskusja w 'Aktualizacje oraz poprawki' rozpoczęta przez użytkownika kmic, 15. Maj 2017.

Poleć tę stronę

 1. kmic

  kmic Mamuś Plemion (III) Plemiona Team Opiekun Projektu

  Dołączył:
  7. Sty 2007
  Wiadomości:
  4.594
  Docenione treści:
  308
  Drodzy Gracze,

  przed nami kolejna porcja aktualizacji. Tym razem garść modyfikacji systemu opieki a także parę mniejszych usprawnień dotyczących różnych funkcji w grze.
  Zapraszamy do lektury!


  Usprawienia
  • Modernizacja systemu opieki
  [​IMG]

  Zaktualizowaliśmy system opieki poprzez dodanie paru usprawnień. Obecnie otrzymywać się będzie listę możliwych opiekunów, którą będzie można przewijać. Wśród informacji o potencjalnych opiekunach znajdować się będą także wyróżnione najważniejsze cechy, ułatwiające podjąć decyzję o wyborze najlepszego możliwego opiekuna.
  Dodatkowo, sugerowanymi jako opiekun będą od teraz być mogli także członkowie plemienia oraz przyjaciele.
  Usprawniliśmy także proces doboru mentorów przez system, aby zapewnić że sugerowanymi opiekunami są naprawdę doświadczeni gracze Plemion.
  • Usuwanie własnych notatek z wiosek
  [​IMG]

  Dodaliśmy możliwość bezpośredniego skasowania notatki z poziomu ekranu przeglądu wioski. Obecnie konieczne było otwarcie okna edycji notatki, skasowanie tekstu i zapisanie zmian. Teraz wystarczy kliknąć na "X" w prawym górnym rogu i potwierdzić chęć usunięcia notatki w pojawiającym się okienku pop-up.
  • Skrót klawiaturowy wysyłający wiadomość
  Dodaliśmy skrót klawiaturowy, za pomocą którego można wysłać napisaną w grze wiadomość wybierając Ctrl + Enter na klawiaturze.

  Poprawki błędów
  • Podczas burzenia budynków w kolejce wyświetlane były czasem nieprawidłowe ikonki budynków, tak jakby trwała rozbudowa a nie burzenie (błędny był tylko obrazek, samo polecenie wykonywane było prawidłowo).

  Aktualizacja światów do wersji 8.84 zostanie przeprowadzona we wtorek 16 maja w godzinach 13:00-14.00.
  Będzie się ona wiązała z możliwością chwilowego przestoju poszczególnych światów w tym czasie.


  W sprawie skomentowania zmian czy w razie jakichś wątpliwości zapraszamy serdecznie do dyskusji tutaj a także na naszym fanpage'u na Facebooku.

  Pozdrawiamy,
  Wasz Plemiona Team
   
  Last edited: 15. Maj 2017