Wersja 8.53

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Drodzy Gracze,

miło nam zakomunikować kolejną porcję nowości w grze. Tym razem szereg mniejszych usprawnień, dotyczących różnych obszarów gry. Zapraszamy do lektury.

Nowa ikona małego ataku

Dodaliśmy nową ikonę dla małych ataków, która powinna Wam pomóc w łatwiejszym ich wychwyceniu: zielony topór
.

Uprawnienia do ukrytego forum plemienia

Powracamy do mechanizmu, który funkcjonował na początku gry, później z jakiegoś powodu się zepsuł, teraz udało się to skorygować: uprawnienie w plemieniu "Ukryte forum" powoduje, że gracz może zobaczyć fora ukryte oraz dla zaufanych członków (a nie tylko ukryte jak jest to w danej chwili). Zatem ranga "Ukryte forum" stanie się w tym momencie wyższą niż "Zaufany członek" (obecnie są one równoważne i funkcjonują obok siebie bez żadnego związku).

Szablony wojsk w symulatorze

Symulator będzie umożliwiał wybranie zdefiniowanych szablonów wojsk. Lista będzie widoczna tylko wówczas, gdy jakiś szablon jest skonfigurowany.

Ulepszone powiadomienia o pełnym spichlerzu

Usprawniliśmy czas wysyłania powiadomień o pełnym spichlerzu, aby uczynić je bardziej użytecznymi. Prosimy mieć na uwadze, że powiadomienia te muszą zostać skonfigurowane w ustawieniach.

Kupcy w grupach dynamicznych

Dodaliśmy możliwość stworzenia dynamicznych grup, z filtrem w postaci liczby kupców dostępnych w wiosce (wyrażonej nominalnie i/lub w ujęciu procentowym).

Aktualizacja światów do wersji 8.53 zostanie przeprowadzona we wtorek 30 sierpnia w godzinach 11:00-12.00.
Będzie się ona wiązała z możliwością chwilowego przestoju poszczególnych światów w tym czasie.

W sprawie skomentowania zmian czy w razie jakichś wątpliwości zapraszamy serdecznie do dyskusji tutaj a także na naszym fanpage'u na Facebooku.

Pozdrawiamy,
Wasz Plemiona Team