Wersja 8.52 - 8.63 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser18304

Guest
Na bogato. To będzie już standard, czy tylko chwilowo?
CqhYPqW.png
Ja dziękuję.
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Odnośnie tych turniejów - skoro raz zostałem przypisany do kolorowej druzyny, za każdym razem będę z tymi samymi osobami? Czy w przypadku pojawienia się nowych konkurencji, nastąpi ponowne losowanie?
 

DeletedUser194276

Guest
odznaczenie zostało wprowadzone źle, bo po pierwsze:
- grafika kalendarzyka jest inna niż na pozostałych 4 odznaczeniach dziennych, i razi to w oczy kiedy patrzy się na swoje odznaczenia dzienne - powinna być taka sama jak w starych dziennych, lub te stare dzienne powinny być zaktualizowane do odświeżonego design'u kalendarzyka
- błąd w zliczaniu, jeśli gracz pokonał np. 200 tys jendostek jako pomocnik, po zdobyciu odznaczenia w profilu widnieje 200 jednostek - brak trzech zer
poprawicie to?
 

DeletedUser28034

Guest
Spapraliście coś znowu w rynku czy to tylko błąd na moim koncie?
Omyłkowo ściągnąłem do swojej wioski surowce z innej i chcąc cofnąć komendę osłupiałem bo niestety nie ma już takiej możliwości.
Znowu jakiś nawiedzony dzieciak, który w swoim krótkim życiu nie grał nigdy na plemionach, został dopuszczony do projektowania?
Ręce opadają :/
 

DeletedUser145819

Guest
Nie rozumiem jaki sens ma to auto-uzupełnianie ofert na rynku. Czemu sugeruje wysłanie całego żelaza?
KGAtt73.png

Dla porównania skrypt wyrównujący surowce w danej wiosce:
KaLV9E0.png
 

DeletedUser193978

Guest
Co ma na celu ten skrypt z surowcami?

Naprawdę nie widzicie, że jest kompletnie bezużyteczny i nic z tym nie zrobicie?

Dodaliście masowe wystawianie ofert a skrypt do niego jest tak genialny, że nigdy go nie użyje, liczę na zmiany bo skrypt ze skryptoteki zamiata ten wasz.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser189632

Guest
Ładnie lecicie z tymi aktualizacjami, praktycznie co tydzień coś nowego, choć większość do po prostu jakiegoś szczególiki. :D
To podświetlenie wydaje się najbardziej przydatne, znowu do nowej ikonki dzielonych komend będzie się trzeba przyzwyczaić, szczególnie że ta ikonka plemienna jest mała i może się nieźle mieszać wśród własnych.
 

Elcia21

Pikinier
Wynik reakcji
17
Ja mam inne pytanie. Leci akcja, na 1 wioskę wysyłają ataki 3 gracze; z czego jeden przejmuje ją już rano, a potem wchodzą ataki współplemieńców. I o tyle o ile przed przejęciem można sprawdzić jaki atak od kolegów leci (jesli ma się dzielenie komend) - czy mały (fejk) czy duży(pełen off) - to po przejęciu wioski już nie ma opcji eby to sprawdzić- ataki są traktowane jako ataki na własne wioski i mozna co najwyżej opisać je na podstawie czasu, nie da się ich zobaczyć w trybie "dzielenia komend".

Czekam na aktualkę która to naprawi, teraz jest to mocno problematyczne.


No i drugie pytanie- będzie możliwość wyłączenia np ikonki inwentarza (korzystam raz na rok, to nie problem wejść z poziomu profilu) cyz ikonka po prostu będzie cały czas?
 

Deleted User - 698883507

Guest
Według mnie zakładka Transporty jest w ogóle niepotrzebna i dodatkowo utrudnia przesyłanie surowców pomiędzy wioskami, wcześnie było idealnie gdy w zakładce Wyślij Surowce od razu było widać dokąd one zmierzają i ile czasu pozostało na dostarczenie i powrót kupców, a teraz trzeba wchodzić do Transportów aby to sprawdzić, nawet jak już wrócą to zakładce Wyślij Surowce tego nie widać tylko trzeba samemu odświeżać stronę.
Więc Pięknie Was Proszę zmieńcie to, usuńcie lub dodajcie czas wysyłki/powrotu kupców w podglądzie mapy po najechaniu kursorem na wioskę coś w deseń jak na TW2.
 

DeletedUser188729

Guest
Problem jaki jest z giełda premium polega na tym , że o ile na początku jest spoko odpowiednia ilość pp za 1 k surowca o tyle potem przy kilkudziesięciu wioskach nikt nie będzie płacił 1 pp za 600 surowca ! Jak było by możliwe na rozwiniętych światach handel typu 20 k surowca za -1 pp to ta giełda była by ciągle aktywna a tak to jest tylko rzecz która funkcjonuje na początku samym
 
Status
Zamknięty.
Do góry