Wersja 8.42 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser121776

Guest
Odnosnie dzielenia sie notatkami. Czy ta funkcja bedzie dopracowana? Bo poki co to ona jest, ale sprawna na 50%. Co mi z tego, ze ktos zostawil notatki przy wioskach jak z poziomu mapy ich nie widze, procz napisu "inny gracz udostepnia notatke o tej wiosce"....
W pozniejszym etapie rozgrywki, gdzie notatki ida w dziesiatki/setki to mamy sobie tak otwierac kazda wioche z notatka na nowej karcie? Litosci;p

Mam nadzieje, ze zostanie to poprawione z kolejna aktualizacja:]
 

DeletedUser

Guest
Nie ma bardziej chorego rankingu niż nowy Ranking ---- > Dzienne.
W głowie się wam poprzewracało.

A dla mnie to fajna zmiana a przynajmniej na dalszym etapie gry bo teraz nie ma co na to zwracać uwagi :)
Będzie widać jak na dłoni kto z plemienia własnego lub wrogiego jest w ostatnim czasie szczególnie aktywny bez ganiania po twstats.
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
nie ma info o nowej aktualizacji, która jest tragiczna.
nie dość, że plemiona ścinają po każdym odświeżeniu strony, to chat wygląda tak beznadziejnie, że korzystanie z niego nie upraszcza nam gry i nie zaoszczędzamy czasu...

za chwile plemiona będą facebookiem, będzie na nich można grać w poksa, ratować zwierzątka, czy skakać na nartach... klapa...
 

DeletedUser135841

Guest
Niech ktoś naprawi te plemiona! Tak jak kolega wyżej napisał, plemiona lagują po przechodzeniu na strony a nawet w trakcie pisania co 10 sekund. Psuje to również dogrywanie ataków. Zauważyłem ikonki do reportowania na czacie - są okropne i bardzo przeszkadzają w rozmowach.
 

DeletedUser194276

Guest
aktualizacja bardzo bardzo słaba jeśli chodzi o odznaczenia zwycięstwa np.
a) świat 70 - odznaczenia za zwycięskie plemię przyznane, ale nie przyznane za top1 killera i top 1 świata... to samo świat 91, a dla przykłądu świat 82 to samo
b) świat 85 - prawidłowo przyznano odznaczenie za zwycięskie plemię jak i top1 killer i top1 świata
ktoś może to wyjaśnić? i poprawić?
wszystkie wymienione światy zakońzyły się po aktualizacji, w tym 85 skończył się po 70 ale przed 91, a przyznano odznaczenia prawidłowo...
 
Status
Zamknięty.
Do góry