Wersja 8.35 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser40095

Guest
Thebobo - ale powiedz mi szczerze jedną rzecz: skoro jesteś doświadczonym graczem mającym 500 wiosek, to jakie dla Ciebie ma znaczenie to, że jakiś początkujący gracz (mający 3-5 wiosek) się ucieszy, bo będzie mógł pierwszy raz w życiu wysłać karetę (zakładając, że uda mu się wypracować sytuację, w której będzie posiadał w jednej wiosce 4 szlachciców i nikt mu ich nie wybije w międzyczasie).
W czym Ci to przeszkadza i dlaczego z tego powodu Twoja gra traci sens?

Tak, tak - nie jestem Thebobo :p

1- Taka sytuacja. Gracz zbyt mały, aby się nim zainteresować, ale dostatecznie rozwinął wioski do zrobienia karety (co wbrew temu co mówisz nie jest trudne). Sytuacja ma miejsce na świecie gdzie odstępy są bardzo małe (nie 250ms). Wysyła synchro - bo może. Normalnie gracz by sobie to sklinował i po bajce. Teraz będzie musiał co robić... obstawiać wioski przy takich wynalazkach? Zamiast koncentrować się na konkretnym przeciwniku będzie zmuszony do zajmowania się takimi pryszczami na mapie?
2- Atak jest zautomatyzowany. Nie jest problemem wysłanie zsynchronizowanej szlachty. Tak więc wykluczamy ewentualne problemy techniczne, czy też wszelkie niedociągnięcia w przypadku ataków. Jednak nie możemy tego samego powiedzieć o obronie. Tutaj problemy się zwiększyły. O czym mówimy? O tym, że atakującemu graczowi ułatwiliście sprawę, ale jednocześnie utrudniliście grę obrońcy. Zamiast równowagi, tych samych zasad - mamy przewagę ofensywy. I jeszcze twierdzicie, że dzięki temu gra jest sprawiedliwa. Bezczelność, czy głupota?

Jako zwolennik zmiany, rozumiem przeciwników. Czy Ty potrafisz znaleźć w sobie na tyle rozsądku aby to zrozumieć?
 

DeletedUser189236

Guest
Czy ty tego do jasnej ciasnej nie widzisz? Mam ci wysłać ss z tego co piszą ludzie na forum TOP1 plemienia? Same, dosłownie same negatywy, kilka osób chce kończyc gre po tym świecie a jedna od razu wioski do rozdania jeśli to wprowadzicie, ludzie którzy wam tłuką setki złotych hajsu. Trzepnijcie sie ale tak kurcze porządnie w czerep.

Jaką mi to robi różnice? A taką ze słabi gracze będą tacy jak teraz przeciętni gracze, przeciętni jak dobrzy, a dobrzy pozostaną dobrzy. Coza tym idzie pajace będą "potrafiły" w to grać, na tej głupiej aktualizacji sie nie zakończy. Twierdzisz ze starzy gracze wam piszą pozytywy, dziwnym trafem ja tego nie widze, są małe wyjątki którym to zwisa tj są neutralne, ale pozytywnej opini ogarniętego gracza ANI JEDNEJ
 

DeletedUser32817

Guest
No i w końcu nadeszła aktualizacja, po której otwarcie piszę. Kończę z tą grą! 8 lat grałem, ostatnie 2 lata to sterta niepotrzebnych dodatków. A ten dodatek, zmienia już zupełnie tą grę. Także nie ma co dalej kontynuować tego... Nie w tej grze się zakochałem, tylko w tej w tej sprzed 8 lat. Adios! :)
 

DeletedUser189236

Guest
Wlepiacie bany za programy które atumatyzują gre, w tym momenecie sami to zrobiliście. Hipokryzja, jeszcze niedawno znajomy dostał za to bana teraz będzie to na porządku dziennym, bo to normalna opcja gry

--------------------------------------------------------------

No i w końcu nadeszła aktualizacja, po której otwarcie piszę. Kończę z tą grą! 8 lat grałem, ostatnie 2 lata to sterta niepotrzebnych dodatków. A ten dodatek, zmienia już zupełnie tą grę. Także nie ma co dalej kontynuować tego... Nie w tej grze się zakochałem, tylko w tej w tej sprzed 8 lat. Adios! :)

Widzisz? Widzisz czy nie widzisz, bo ja widze. Tyle w tym temacie twoich pozytywnych opini starych graczy

--------------------------------------------------------------

Ja kończe świat i też żegnam się z grą, jest mi bardzo przykro że zepsuliście mi świetną zabawe, nigdy Wam tego nie zapomne, tych złotówek które Wam wrzuciłem w kieszeń, żebyście teraz za nie popsuli gre




A teraz ide spać, dobranoc, życze miłego wymyślania kolejnego kretyńskiego pomysłu
 

DeletedUser113653

Guest
Również się uśmiałem, fajnie, że posiadasz tak dobre poczucie humoru :)


Ta twoja grupa uważająca się za pro graczy nie zawsze używa opery ;p.
Typowy napinacz z ciebie, obrażasz graczy. Pytam się, jaki z ciebie "Opiekun Projektu" skoro tak robisz? Moim zdaniem dość słaby ;)
Weź sobie na wstrzymanie z takimi tekstami.

Kmic nikogo nie obraża :D
Po prostu oglądał za dużo Tanców z gwiazdami i takie porównanie trochę dał :p
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.655
Gdzie tu sens i gdzie logika.
Jak najbardziej negatywna moja opinia.

Wielu moich przedmówców trafiło w sedno, pokazując wady z punktu widzenia gracza, a ja wam przedstawie to tak:

Pomyślcie: nowi gracze wam tu piszą pochwały, a starzy wyjadacze, widać same negatywy. Kto Wam przynosi większe zyski, oczywiście ta mniejsza grupa starych długo w to grających ludzi. Oni graja na kilku światach na każdym premium asystent farmera menedżer konta. A Ci którym sie to podoba? To są ludzie którzy dochodzą do max 3 wiosek i na tym zostają zrównani z podłożem przez grupę starych wyjadaczy, starych plemion które grają ze sobą przez wiele światów. My, rozgarnieci gracze nie nudzimy się tą grą po 5 wioskach, czasem po 500 wioskach, po wpakowanych paru zł w gre, co jest rozrywką, nie jest dla nas straconymi pieniędzmi, czasem można sobie wydać pieniążki na kino, teatr i na gre też. Jest to idealna gra, dla ludzi, którzy pracuja, uczą się i tak dalej. Wy tych pieniążków potrzebujecie, wy je chcecie bo musicie zarobić na utrzymanie. Ja sie Was pytam czemu wpajacie przeciwnikom tego pomysłu że jest to genialne, jak oni uważają ze to beznadzieja. Posłuchajcie ich, nie wprowadzajcie tego, stracicie, prawdziwych graczy, stracicie pieniążki, gracze pokończą światy i tyle, nie zaczną nowych bo to jest kompletnie bez sensu w obecnej konfiguracji. Graczami nazywam tych prawdziwych proplayerów. Natomiast amatorzy zabawią się trochę i szybko pogubią bo nie będzie graczy. Cała gra wam padnie, stracicie swoją prace. Wiem, że troche wyolbrzymiam ale to zawsze idzie tak, że po takim pomyśle pojawia się następny równie "genialny".

Zarabiacie na tych graczach, chociaż raz ich posłuchajcie. Jeden jedyny raz a wyjdziecie na tym dobrze.

A teraz protip:
Jeśli naprawde chcecie to wprowadzać, najpierw wypróbujcie, zróbcie to tylko na jednym nowym świecie, wtedy zobaczycie co tam sie będzie działo, od razu zrezygnujecie z tego pomysłu jak go tam przetestujecie, prosze Was nie niszczenie Graczom tej bardzo fajnej gry. Błagam wręcz na kolanach, wprowadźcie to sobie, ale tylko na jednym świecie dla testu, albo na każdym następnym nowym świecie ale stare światy, które wystartowały zostawcie w spokoju.


Jeśli to wprowadzicie na wszystkich światach, ja kończe gre i już nigdy nie zagram w tą kiedyś fajną (obecnie jeszcze też) ale już niedługo beznadziejną gre. Mam nadzieje ze to przeczytacie i weźmiecie sobie do serca moje słowa. Nie psujcie nam gry proszę ja w imieniu swoim i innych Graczy, zróbcie świat dla dzieci, półautomatyczny tam sobie wprowadzajcie co chciecie.

po 1 to mam prawie 10mln pkt i podoba mi się opcja wysłania automatycznie karety, więc twój cudowny algorytm na to komu się podoba ta aktualizacja, a komu nie poległ(nie na tym koncie, nie trudź się).
po 2 to gracze, dzięki którym plemiona zarabiają, gracze którzy kupują po kilkanaście dużych paczek PP i tak kupują konta, więc ta aktualizacja ich nie dotyczy, bo mogą wysłać grube z odstępem 10 minut, a i tak to nic nie zmieni
po 3 to gdyby każda deklaracja końca gry miała miejsce w praktyce, to liczba graczy, którzy grają w tę grę byłaby na minusie
 

DeletedUser189236

Guest
10 mln pkt nie czyni z ciebie jeszcze ogarniętego gracza. Pewnie nie potrafiłeś wysłać porządnego synchro i teraz po raz pierwszy zorganizujesz sobie porządną akcje, więc pomysł ci się podoba.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Jaką mi to robi różnice? A taką ze słabi gracze będą tacy jak teraz przeciętni gracze, przeciętni jak dobrzy, a dobrzy pozostaną dobrzy.

Nie. Słabi pozostaną słabi. Jeśli pod tym pojęciem rozumiemy 70% graczy, których największym wyczynem jest zdobycie 2-3 wiosek zanim zostaną przejęci, to ich ta zmiana w najmniejszym stopniu nie dotyczy. Dla nich fakt posiadania "karety" byłby rekordowym wyczynem i raczej trudno przypuszczać, by świętowali ten wynik atakiem kamikaze na lepszych od siebie.
Odnośnie przeciętnych/dobrych, to miałbyś rację tak 5 lat temu. Kiedy umiejętność wysłania karety była "wartością dodaną" i stanowiła tajemną wiedzę dostępną dla nielicznych. Teraz poradników jak tego dokonać jest pełno w sieci, pojawiają się też jako FAQ na forum większości zakładanych plemion (poza tymi, dla których jest to tak oczywiste, że nie ma sensu tego pisać). Jeśli istnieją jacyś pojedynczy gracze mający kilkadziesiąt/kilkaset wiosek, którzy nie wysyłają ataków w ten sposób, to raczej ze względu ograniczeń technicznych (np. grają z przeglądarki w telefonie albo jakichś publicznych komputerów) niż z niewiedzy.
 

DeletedUser32817

Guest
@habebis inimicum tuum

Drogi kolego, widzisz tylko ten plus, że na tym etapie gry, co Ty jesteś, wysyła się po 30 karet, a to Ci ułatwi sprawę.

Teraz zamień się w rolę obrońcy, a nie atakującego, jak sobie teraz to wyobrażasz. Dostajesz 120 karet w 1 dzień, na rano. Co robisz?
Może jeszcze nie doczekałeś etapu gry, gdzie synchra się już nie słało. Bo na dużą ilość karet to była strata czasu.
Dzięki tej możliwości, ataki będą 5krotnie bardziej niszczące, niż do tej pory... A co za tym idzie, sami wiecie.
1 dodatek, zmienia zupełnie grę, która już nie przypomina tej sprzed 8 lat.

Dajcie pół roku, a wezmą się majstry, do zrobienia własnego silnika plemion, lub też odkodowania tych starych wersji, które wcześniej wyciekły. jakby nie patrzeć, gdyby nie bugi w tych wersjach, to bym grał teraz na privach, a nie tu.
 

DeletedUser189236

Guest
I znowu to robisz, wpajasz graczom że pomysł jest dobry chociaż jest beznadziejny, płaca ci za to czy co? Przecież to widzisz. Ta rozmowa nie ma sensu.

Wprowadźcie tu nawet sobie zautomatyzowane wysyłanie ataków, kliny w wybrana ms i co ma sie żywnie podoba. Gra robi się beznadziejna, na siłe wprowadzacie głupie opcje.

Żegnam, nawet nie odpisuj bo i tak nie przeczytam, nigdy. Super macie stosunek do graczy, na prawdę kapitalny.
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.655
10 mln pkt nie czyni z ciebie jeszcze ogarniętego gracza. Pewnie nie potrafiłeś wysłać porządnego synchro i teraz po raz pierwszy zorganizujesz sobie porządną akcje, więc pomysł ci się podoba.

Nie mi to oceniać czy jestem ogarnięty czy nie. Podoba mi się pomysł, bo nie będę musiał zmieniać przeglądarki na operę by wysłać karetę. Jednak i tak na tym etapie wysyłać karetę z jednej wioski można albo z bardzo bliska, albo na jakiegoś pajaca, który nie wiedzieć czemu jeszcze nie został rozebrany.
 

DeletedUser147486

Guest
Czy ty tego do jasnej ciasnej nie widzisz? Mam ci wysłać ss z tego co piszą ludzie na forum TOP1 plemienia? Same, dosłownie same negatywy, kilka osób chce kończyc gre po tym świecie a jedna od razu wioski do rozdania jeśli to wprowadzicie, ludzie którzy wam tłuką setki złotych hajsu. Trzepnijcie sie ale tak kurcze porządnie w czerep.

Jaką mi to robi różnice? A taką ze słabi gracze będą tacy jak teraz przeciętni gracze, przeciętni jak dobrzy, a dobrzy pozostaną dobrzy. Coza tym idzie pajace będą "potrafiły" w to grać, na tej głupiej aktualizacji sie nie zakończy. Twierdzisz ze starzy gracze wam piszą pozytywy, dziwnym trafem ja tego nie widze, są małe wyjątki którym to zwisa tj są neutralne, ale pozytywnej opini ogarniętego gracza ANI JEDNEJ


A wiec oficjalnie piszesz, że wzrośnie poziom gry? I to jest złe? :D
Wiekszy poziom = trudniej = wieksza zabawa.;)
Co z was za prosy, że klinow w ogole wstawiac nie umiecie? Ja rozumiem, że na sp mozna miec problem i rozumiem jakby tu aktywni najlepsi gracze protedtowali, ale jak wy macie mase czasu na klina to w czym problem? w tym ze bedzie trzeba sie nauczyć dobrych klinow?
 

DeletedUser40095

Guest
Skoro mamy tu tyle deklaracji.
Kmicu... dzięki Twojej ciężkiej pracy, ja mam w planach rozegrać jeszcze jeden świat - setkę. Tam wygram, albo polegnę - jednak dzięki Tobie nie zagram już w plemiona. Na obecnym świecie wydałem już jakieś 2000PLN. Dużo, czy mało - nieważne, to moje pieniądze. Dzięki Twojemu sposobowi opiekowania się tym projektem, poszukam innej rozrywki i innej firmy, która na mnie zarobi. Brawo Kmic.

Co do jakości graczy. Umiejętność wysłania karety zawsze jest wartością dodaną. Nie wiem kiedy ostatnio rozegrałeś jakiś świat. Jednak faktem jest, że około połowa graczy nie wysyła synchronizowanej karety. Ilość wiosek jest bez znaczenia. Widzę to u graczy z setką wiosek, z pięćdziesięcioma wioskami, czy z dziesięcioma. Osiągnięcie czterech szlachciców w jednej wiosce (gdzie mamy monety, a nie paczki) nie jest osiągnięciem jak to opisujesz. Twoje pojęcie o grze, czy raczej realiach gry nijak ma się z rzeczywistością. To co ja opisuję, miało miejsce na każdym ze światów na jakich grałem.

Słaby gracz potrafi wysłać wojsko, czy zrekrutować deff. Jednak ataki takiego gracza mogliśmy zawsze sklinować. Dodatkowo dochodzi taki czynnik jak plemię. I wtedy mamy słabiznę, która jest broniona. Przeciętny gracz potrafił jeszcze coś, np. znaleźć instrukcję jak wysłać synchro, ale nie koniecznie musiał umieć ją zastosować. Natomiast dobry gracz zawsze miał karetę zsynchronizowaną, nie panikował kiedy szły ataki (tak jak przeciętny). Potrafi sobie rozpisać ataki, czy też prowadzi odpowiednio uporządkowane konto. Dzięki Wam, słaby gracz zawsze wyśle zsynchronizowany atak, którego obrona będzie trudniejsza. Przeciętny gracz nie będzie miał problemu z atakiem. Natomiast dobry gracz będzie zawsze na tym samym poziomie. Efekt? Z mojego punktu widzenia? Całkiem pozytywny, ponieważ konkurencja będzie większa. Pytanie... co z dobrymi graczami? Dlaczego aktualizacja nie przynosi im korzyści? Dlaczego ich pominęliście?

--------------------------------------------------------------

A wiec oficjalnie piszesz, że wzrośnie poziom gry? I to jest złe? :D
Wiekszy poziom = trudniej = wieksza zabawa.;)
Co z was za prosy, że klinow w ogole wstawiac nie umiecie? Ja rozumiem, że na sp mozna miec problem i rozumiem jakby tu aktywni najlepsi gracze protedtowali, ale jak wy macie mase czasu na klina to w czym problem? w tym ze bedzie trzeba sie nauczyć dobrych klinow?

W odstępie 250ms klin jest problemem? PMa, nie lubię... ot cwaniaczek. Jednak przeczytaj jego wypowiedź. Chłopak ma rację i pisze o tym, co ktoś napisał chyba stronę wcześniej. Aktualizacja wprowadza sporą dysproporcję między stroną atakującą a stroną broniącą się. Tu masz błąd jej wprowadzenia.
 

DeletedUser60412

Guest
Nie mi to oceniać czy jestem ogarnięty czy nie. Podoba mi się pomysł, bo nie będę musiał zmieniać przeglądarki na operę by wysłać karetę.
Ja Cię ocenię.... jak synchro wysyłasz tylko z opery to jesteś cienki jak barszcz :)
nawet do grupy średnich się nie zaliczasz :)
i tu mamy jasno nakreślone czemu tak Ci się podoba ta aktualizacja
jak się nie potrafi samemu... to niech to bot zrobi za Ciebie :)
 

DeletedUser147486

Guest
Oldbear. Na s68 musialem mase ludzi uczyc synchro, pfu, uczyc korzystac z nowinek technologicznych aby synchro sie samo wysylalo prawie. Po co to? Ktos nowy nie potrafiacy uzywac takiego czegos ma byc gorszy? Jak dla mnie bezsens.

Tyle prosow jest swietnych, tak swietnie wszystko potrafia, tak dobrze klinuja - niech to udowodnia, czego sie boja? ;)

--------------------------------------------------------------

Old, na sp synchro wchodza w 300ms, zazwyczaj klinujesz z jednej wioski i masz 30-120sekund.
Na wolnych światach raczej sa wieksze odstepy niz po 100ms i w dodatku masa czasu na klina
 

DeletedUser60412

Guest
Oldbear. Na s68 musialem mase ludzi uczyc synchro, pfu, uczyc korzystac z nowinek technologicznych aby synchro sie samo wysylalo prawie. Po co to? Ktos nowy nie potrafiacy uzywac takiego czegos ma byc gorszy? Jak dla mnie bezsens.

Tyle prosow jest swietnych, tak swietnie wszystko potrafia, tak dobrze klinuja - niech to udowodnia, czego sie boja? ;)

Boją? ta gra traci zwyczajnie sens.... mam klinować boty?
to niech wioski barbarzyńskie jeszcze na mnie karety wysyłać zaczną :)
im co mam udowodnić? że klin wstawię w prawie każdą karetę?
pewnie i tak nie zrobi im to różnicy.....

ja tu z ludźmi chcę grać a nie z botem który robi wszystko za nich.....
 

DeletedUser147486

Guest
Boją? ta gra traci zwyczajnie sens.... mam klinować boty?
to niech wioski barbarzyńskie jeszcze na mnie karety wysyłać zaczną :)
im co mam udowodnić? że klin wstawię w prawie każdą karetę?
pewnie i tak nie zrobi im to różnicy.....

ja tu z ludźmi chcę grać a nie z botem który robi wszystko za nich.....

Więc nagle gracze wszyscy dostana super "powerupa" i nooby beda miały po 20 karet? ;)
Jak dla mnie to mocno przesadzacie, nagle pewnie 100x wiecej karet zacznie na was leciec i nie jestescie w stanie grac? ;)

W dalszym etapie gry kazdy wysyla dobre synchro , chyba ze faktycznie cos mu to uniemozliwia. Takie cos bedzie ulatwialo gre lepszym graczom w dalszym etapie gry oraz byloby sprawiedliwe dla tych co przykladowo maja jakies problemy.

Pierwszy raz od chyba bardzooooo dawna wlazla aktualizacja z korzyścią dla agresora, choć to mozna do obrony wykorzystać jak sie troche głową ruszy ;)
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.598
Tu chodzi tez o szybkosc wykonywania synchro teraz byle kiedy byle gdzie usiąde przed telefonem 5 min i karety puszczone.

2 w nocy czy 5 obojetnie na 5 min moge sie przebudzić i to zrobic z łatwością.
Wzesniej trzeba było odpalić komputer czyli tez wstac itd. niektórym wtedy juz checi odchodziły i planowali akcje na inne dni.
 

DeletedUser40095

Guest
Więc nagle gracze wszyscy dostana super "powerupa" i nooby beda miały po 20 karet? ;)
Jak dla mnie to mocno przesadzacie, nagle pewnie 100x wiecej karet zacznie na was leciec i nie jestescie w stanie grac? ;)

W dalszym etapie gry kazdy wysyla dobre synchro , chyba ze faktycznie cos mu to uniemozliwia. Takie cos bedzie ulatwialo gre lepszym graczom w dalszym etapie gry oraz byloby sprawiedliwe dla tych co przykladowo maja jakies problemy.

Pierwszy raz od chyba bardzooooo dawna wlazla aktualizacja z korzyścią dla agresora, choć to mozna do obrony wykorzystać jak sie troche głową ruszy ;)

Czy aktualizacje nie powinny balansować sił? Obecna aktualizacja promuje agresora, nie obrońcę. Tak więc niech mi tu na siłę nie wciskają, że jest superfantastyczna. Bo nie jest. Dla mnie ta aktualizacja jest korzystna. Jednak jestem w stanie zrozumieć rację jej oponentów.

W regulaminie jest napisane, że automatyzacja jest czymś złym. Tymczasem administracja gry sama nam pokazuje, że jest wręcz odwrotnie. Na S68 uczyłeś graczy korzystania z nowinek... super. Raz, że podnosiłeś poziom gry swoich zawodników, dwa zwiększałeś ich zaangażowanie w grę, a trzy podnosiłeś ich lojalność. Same korzyści. Nie mam nic przeciwko temu, aby bardziej doświadczeni gracze uczyli tych mniej doświadczonych. Jednak ta aktualizacja przypomina sytuację, w której podczas meczu piłki nożnej zamiast trafić piłką do bramki będzie wystarczyło wprowadzić piłkę na pole karne aby zaliczono bramkę.

Nie wciskajcie na siłę genialności aktualizacji... uszanujcie to, że gracze są w stosunku do niej opozycji. Odrobina pokory Wam nie zaszkodzi.
Przy obecnym stanowisku Jeźdźca zastanawiam się, czy zachwalanie tych aktualizacji jest odgórnym poleceniem (coś jak dyscyplina partyjna w naszym Sejmie), czy też wynika to raczej z małego odsetka ludzi którzy przyjmą każdą słowo władzy za dobrą monetę :)
 

DeletedUser30894

Guest
To także wielki ukłon w stronę graczy, którzy logują się z różnych miejsc (np. w szkole czy pracy), gdzie niekoniecznie mają czas i możliwość aby użyć konkretnej przeglądarki a tym bardziej dostosowywać jej ustawienia do swoich potrzeb. O użytkownikach telefonów - z niekoniecznie mega szybkim dostępem do internetu - już nie wspominając.
Jak nie mają czasu to jest to ich problem. Jak nie mam czasu jutro wysłać ataków, bo idę do pracy/nad jezioro/ spędzam czas z rodziną, to ataki same się wyślą?

A czy teraz "każdy noob" będzie mógł wysłać "karetę"? Się okaże... najpierw musi dojść do takiego etapu gry, że będzie w jednej wiosce posiadał 4 szlachciców (co już jest dość ostrą selekcją), a większość graczy dochodzących do takiej fazy rozwoju potrafi jednak czytać i ma dostatecznie dużo czasu by opanować tę tajemną sztukę na własną rękę
Można tylko pogratulować tym wszystkim "pro", którzy boją się, że nagle wszyscy dotychczas słabsi gracze (bo są "noobami", którzy nie znaleźli w sieci poradnika jak wysyłać szybkie ataki) zaczną ich hurtem przejmować...

Trochę śmienie brzmią te słowa z ust osoby, która przez długi czas wmawiała, że legalne wysłanie 4 ataków w <100ms jest niemożliwe, wyśmiewała te osoby, "korepetycji" nie chciała, bo przecież "niedasię", opowiadała o księdze rekordów Guinnessa :D, a na koniec, jak jedna osoba z Teamu (jarq) potwierdziła, że jest to możliwe, to nie stać było Pana na słowo "przepraszam".

Poza tym pomysłowość naszych graczy nie zna granic. I nie mam wątpliwości, że nawet gdyby aktualizacja odbywała się między 3:40 a 4:20 w nocy, to i tak znalazłyby się osoby mające pretensje o to, że już od dawna miały zaplanowaną akcję na 3:55 i fakt przeprowadzania w tym czasie aktualizacji oczywiście nie jest przypadkiem, ale ewidentnym spiskiem wymierzonym przeciwko ich plemieniu, którego wszyscy dookoła się boją, a support w sposób jednoznaczny wspomaga ich wrogów, którzy muszą się uciekać do takich sztuczek by mieć szanse w walce... Folklor...

Opiekun Plemion, a poziom w/w akapitu na naprawdę "wysokim" poziomie :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry