Wersja 8.35.1

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
659
Drodzy Gracze,

tym razem tylko parę drobnych usprawnień, odnotowywanych bardziej z kronikarskiego obowiązku.


Lista zmian:

- W placu, w zakładce Wojska, będzie możliwość zobaczenia całkowitej siły defensywnej i ofensywnej swojej armii. Dodane zostało także małe wyjaśnienie odnośnie znaczenia poszczególnych wartości obronnych.

- Dotychczasowa ikona komendy "Misja zwiadowcza" zmienia opis na "Zawiera zwiad" wraz ze zmianą swego znaczenia - zamiast obecnego "zawiera wyłącznie zwiadowców" będzie znaczyła po prostu "zawiera zwiadowców", na identycznej zasadzie jak ikona dotycząca szlachcica i rycerza.
Ikony dotyczące filtrowania raportów zostały także pogrupowane w taki sposób, by nie tylko było to czytelniejsze i prostsze w obsłudze, ale też pozwalało uniknąć użycia nieprawidłowej konfiguracji filtrów.

- Przyciski w mobilnej wersji przeglądarkowej zostały zaktualizowane do takiego samego stylu jak w wersji "normalnej".

- Dodane ostrzeżenie na ekranie potwierdzenia ataku, jeśli na świecie z kościołem próbuje się wysłać atak z wioski bez wiary.

- Poprawki błędów.


Aktualizacja światów do wersji 8.35.1 zostanie przeprowadzona we wtorek 28 lipca w godzinach 11:00-12.00.
Będzie się ona wiązała z możliwością chwilowego przestoju poszczególnych światów w tym czasie.


W sprawie skomentowania zmian czy w razie jakichś wątpliwości zapraszamy serdecznie do dyskusji tutaj a także na naszym fanpage'u na Facebooku.

Pozdrawiamy,
Wasz Plemiona Team
 

DeletedUser182378

Guest
Drodzy Gracze,

tak jak już wcześniej ogłaszaliśmy przy wprowadzaniu wersji 8.34.4 oraz 8.35, poczynimy kolejny krok w kierunku przełączenia na https w skryptach.
Wszystkie istniejące skrypty nie ładujące się w bezpieczny sposób przestaną działać po wtorkowej konserwacji (04.0<cfaniak>.
Gra będzie informować, kiedy nastąpi próba uruchomienia takiego skryptu i w większości przypadków poinformuje również o przyczynie problemu.
Gorąco zachęcamy autorów skryptów do upewnienia się, że cała zawartość tworzonych przez nich skryptów ładowała się bezpiecznie.
We strongly encourage script authors to ensure that all content required by their scripts can be loaded securely.

W sprawie skomentowania zmian czy w razie jakichś wątpliwości zapraszamy serdecznie do dyskusji tutaj a także na naszym fanpage'u na Facebooku.

Pozdrawiamy,
Wasz Plemiona Team