Wersja 8.34.1 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser40095

Guest
Będę pierwszy?

No więc... niepotrzebna aktualizacja, która nic nie wnosi oprócz szyfrowania. Oczywiście... znowu będziemy mieli przerwę w ciągu dnia... Jakbyście nie mogli tego zrobić w nocy kiedy klinowanie jest najmniej potrzebne. Naturalnie gracze również nie będą mieli zadośćuczynienia za straty jakie poniosą.
 

Agath1977

Miecznik
Wynik reakcji
12
Kmic czy istnieje w tej chwili jakis sposob na pozbycie sie tla z rycerzem po bokach strony?
 

DeletedUser32817

Guest
Jesli usunęli CSS, to tylko pokazali gdzie mają graczy. W 4 literkach. Nic tylko czekać, aż usuniecie stary wygląd mapy i dacie te nowe ikony wiosek, które w sumie jakiś ślepy robił... Bo bardziej syfiastych ikonek to ja nigdy nie widziałem.


Goliash, zaraz Ci tutaj napiszę co i jak. W JS kod napisze, który wywali tło. I jeszcze pare innych gówien, które mi CSS przysłaniało...

--------------------------------------------------------------

Ci co nie chcą tła, do GreaseMonkey wrzucamy

Kod:
$("body") .css("background-image", "url('')");
 

DeletedUser178225

Guest
Teraz zaczeły się lagi.... można kawe wypić.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Jesli usunęli CSS, to tylko pokazali gdzie mają graczy. W 4 literkach.

Z opcji własnego css korzystało ok 3 promile (!) kont na całym świecie. Z własnej grafiki 10 razy mniej (!).

Z logicznego punktu widzenia usunięcie opcji o praktycznie zerowym wykorzystaniu jest oczywistą optymalizacją kodu, nie zaś żadnym pokazywaniem komukolwiek czegokolwiek.
 

DeletedUser32817

Guest
Te same durne statystyki, wyssane z palca przedstawialiście gdy zmienialiście pozycję przycisku MAPA. Wtedy niby 90 % graczy nie wiedziała gdzie jest mapa, dlatego musieliście przenieść je gdzieś indziej :D
Promile to Wy macie, jak robicie te durne statystyki.

Ja się mogę założyć, że jeszcze w tym roku standardowy wygląd mapy wywalicie z plemion. Wtedy też powiecie że większość graczy korzystała z nowego. Co jest bzdurą. Będąc na zastępstwach, na każdym koncie widziałem stary wygląd mapy. Chyba że całkiem nowy gracz...

I te wasze statystyki biorą sie stąd, że wprowadzacie nowe zmiany i są one STANDARDOWE, a stare, trzeba ustawić ręcznie, co większość ludzi nawet nie wie, dlatego wasze durne pomysły są cały czas wprowadzane. Po jaką cholere psujecie wizualnie tą grę?

Był stary wygląd plemion, po cholere czerwone gówienka daliście? Grafiki, tła, kolorowe buttony. Jak dla dzieci...
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Te same durne statystyki, wyssane z palca przedstawialiście gdy zmienialiście pozycję przycisku MAPA. Wtedy niby 90 % graczy nie wiedziała gdzie jest mapa

Podaj mi proszę link, do takiej wypowiedzi, w której przedstawiliśmy statystykę mówiącą że 90% graczy nie wie gdzie jest mapa.

ŻADNE podawane przez nas statystyki nie są 'wyssane z palca'.
 

DeletedUser2927

Guest
Z opcji własnego css korzystało ok 3 promile (!) kont na całym świecie. Z własnej grafiki 10 razy mniej (!).

Z logicznego punktu widzenia usunięcie opcji o praktycznie zerowym wykorzystaniu jest oczywistą optymalizacją kodu, nie zaś żadnym pokazywaniem komukolwiek czegokolwiek.

Chocby korzystal 1 promil
to nie nalezy traktowac tak graczy nadodatek
ktorzy daja kase na wasze utrzymanie (prmium)

po cholere dajecie jakies nowe aktualizcja skoro nikomu one nie sa potrzebne a blokujecie w ten sposob skrypty graczom ktorzy maja po kilka tysiecy wiosek i bez nich odechciewa sie grac
 

DeletedUser32817

Guest
Podaj mi proszę link, do takiej wypowiedzi, w której przedstawiliśmy statystykę mówiącą że 90% graczy nie wie gdzie jest mapa.

ŻADNE podawane przez nas statystyki nie są 'wyssane z palca'.

To pisał jeszcze wtedy Bryf. Doskonale pamiętam, jak mówił ze wiekszosc graczy nie wiedziała gdzie jest przycisk MAPA, dlatego została zmieniona pozycja tego otóż przycisku.

Jeśli możesz mi powiedzieć, w czym przeszkadzało wam to, że ktoś sobie swój CSS miał? W PHP to jest jakieś 20 linijek kodu, aby załadować CSS, w dodatku one były ładowane z linku, także baz nie mieliście zapchanych *.css-ami.

Jeśli powiesz mi, że z oszczędności zasobów serwer, to Cię wyśmieję. Taka funkcja pożre 0.000001% zasobów Serwerów, na których stoją plemiona ;)
 

DeletedUser165803

Guest
Podobnie było z klasycznym wyglądem plemion gdyż też było niby zerowe wykorzystanie według was :) Aktualizacji daje duży minus.
 

DeletedUser40095

Guest
ŻADNE podawane przez nas statystyki nie są 'wyssane z palca'.

Natomiast w te statystyki mamy wierzyć ponieważ Wielce Szanowny Pan Kmic tak mówi?

--------------------------------------------------------------

Nie no... muszę przyznać. Aktualizacja po byku. Generalnie wszystko prokonsumenckie. Kolega z plemienia pyta się mnie, czy wyślę mu synchro... mam czas, więc się zgłaszam. Odpalam starą Operę... a tu niespodzianka... Pół godziny prób, trzy urządzenia. Resety komputerów, resety routera. Sprawdzanie wydajności, prędkości internetu, pingów. I co? Wszystko w porządku. Tylko jakoś przeklęte plemiona nie potrafią do porządku zadziałać. Ludzie! Czy Was w tym zadufaniu w sobie całkiem już pokręciło?
Jeszcze w sobotę wysyłałem wszystko w odpowiednich odstępach czasu, a dzisiaj nie jestem w stanie. Dziękuję za taką aktualizację, wsadźcie ją sobie.
 

DeletedUser130738

Guest
Pm161, pewnie masz rację, że stary wygląd mapy będzie usunięty. Ja też nie znam osoby, która by korzystała z nowego wyglądu, chyba że faktycznie nie wie o istnieniu starego.

Linki do css, które przywracają zepsutą grafikę plemion:
http://kk-city.com/ds/css/staemme.css
http://kk-city.com/ds/css/staemme2.css
http://kk-city.com/ds/css/staemme6_5.css
http://kk-city.com/ds/css/staemme_only.css
http://kk-city.com/ds/css/staemme_no.css

I tu albo skorzystać z rozszerzeń typu GreaseMonkey, albo zapisać na dysku i wpisać adres lokalnego css do przeglądarki ręcznie (https://forum.tribalwars.net/showthread.php?11272-Instructions-for-graphical-package).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.653
Pm161, pewnie masz rację, że stary wygląd mapy będzie usunięty. Ja też nie znam osoby, która by korzystała z nowego wyglądu, chyba że faktycznie nie wie o istnieniu starego.

Ja gram na nowym wyglądzie, od starego krwawią mi oczy.
 

DeletedUser40095

Guest
Po co odpalasz stara opere? :confused:
Bo mogę :p
No, a tak poważniej. Jak już zostało powiedziane - aby wysłać karetę w najmniejszym możliwym odstępie. Na nowej operze nie potrafię ustawić skrótu klawiszowego, który na to pozwoli. Natomiast nie chcę zaśmiecać sobie Chroma. Innej opcji nie znam (niby kombinacje klawiszy w Firefox'ie - ale plemiona to nie Mortal Kombat). Tak więc pozostaje stara dobra Opera. Ja wiem... używa tego znikomy promil graczy... W każdym bądź razie - chcecie komentarzy to macie.

Przy okazji... myślałem, że cel tego tematu to konstruktywna dyskusja. Natomiast doświadczenie uczy, że służy on jedynie rozmowie między graczami. Interakcja z 'władzami' polega na idiotycznych wypowiedziach Kmica (sorry, ale jak na razie pokazujesz jedynie swoje podejście do maluczkich, bo za takich masz graczy, a chyba powinieneś jednak podjąć dyskusję na pewnym poziomie). No i na zadawaniu pytań pokroju 'Po co odpalasz starą operę?'. Czy to było istotą mojej wypowiedzi?
 
Status
Zamknięty.
Do góry