Wersja 8.32 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser180001

Guest
Chat - moim zdaniem bardzo mądre posunięcie, nie będzie gracz sobie przerywał w tym czasie farmienia i innych czynności ważnych.
Chyba,że chat się sam ukrywa gdy przełączysz na wioskę i wisi na pasku wtedy.

Wiadomości - Podoba mi się to wyszukiwanie wiadomości przez osoby z którymi korespondujemy.
Nikt się nie pogubi i zajmie to mniej czasu co jest najważniejsze ;)

Komendy - Jestem pełen podziwu, że tyle rzeczy pozytywnych wchodzi w tej aktualizacji.Piękne ułatwienie ^^

Wybór wioski docelowej do wysłania surowców na rynku wzbogacony o opcję szukania po nazwie wioski oraz nazwie gracza (tak samo jak przy wysyłaniu wojsk na placu) - szybsze wyszukiwanie, jestem jak najbardziej za xd
 

DeletedUser

Guest
Chat - super sprawa, brawa dla supportu, reszta jakieś mało istotne zmiany.
 

DeletedUser

Guest
Zaskoczenie.

Noo, zaskoczony jestem.
Teraz moge spokojnie fejsa usunąć, przeciez mam plemiona. :p
 

DeletedUser105922

Guest
Ten chat ciekawy jednak jak dla mnie troszkę zbyt wersja DEMO. Z tego co wyczytałem będzie można rozmawiać tylko 1 vs 1. Brakuje mi konwersacji. Np. rady plemienia.

Ogólnie to nie popsuli zbytnio. Jednak ciągle brakuje mi możliwość odebrania tych wszystkich 'upiększeń', które zamulają plemiona.
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.681
Zmiany moim zdaniem na +, szkoda jedynie, że nie zostanie wprowadzana opcja konwersacji grupowej.:)
 

DeletedUser173731

Guest
Konwersacja zobaczymy jak to będzie wyglądało , fajna by była opcja grupowego chatu ułatwiło by to pracę np. radzie plemienia albo grupie ludzi prowadzących akcję . Rynek i te sprawy zaoszczędzą czasu nie będzie trzeba tyle bez sensownie klikać :) Reasumując zmiany raczej na +
 

DeletedUser163263

Guest
Brakuje mi info o poparciu po najechaniu na wiochę na mapie.
 

chonrad

Rycerz
Wynik reakcji
1.122
powinna też być możliwość widzenia wszystkich, ataków, bądź komend, a nie ograniczenie do 1k.. oczywiście na jednej stronie
 

DeletedUser187374

Guest
Chat super sprawa tylko szkoda ze mozna z1 osoba na tym chacie Pisac" ale super sprawa
 

DeletedUser180111

Guest
Dlaczego w wiadomościach nie można wstawiać tabelek? :(
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.441
Właśnie odkryłem już pierwszy błąd z chatem. Rozmawiam sobie i nagle cała strona w przeglądarce zaczyna jakby się "trząść" jakby miała parkinsona... zamykam chat i przestaje. Potem otwieram popiszę chwilę i znowu się to dzieje.

A i jeszcze chat się samoistnie otwiera i zamyka, tyle tylko że z prędkością 20 na sekundę :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Widać że chat troszkę na wzór facebook'a, wszystko na plus tylko jakby jeszcze była opcja rozmowy na chacie z wieloma osobami w jednym okienku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry