Wersja 8.25 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser185301

Guest
Mam nowy błąd w AF! :(

Opcja "Uwzględnij raporty z wiosek, które obecnie są atakowane." ma być nie zaznaczona, liczba wiosek w AF niech będzie 10 i teraz szybko klikajcie w pierwsze "C" :)

Zobaczycie jak pięknie rośnie lista wiosek no i po kilka ataków na jedną wioskę to żaden problem, chyba mam nowy sposób na robienie synchro :)
 

DeletedUser16760

Guest
badziewna aktualizacja czy ci niemcy robiacy te aktualizacje mogli by najpierw zerknac w skrypty i najpierw je wlaczyc do gry a to robia tak aktualizacje ze później większość skryptów nie działa i zostaja ich badziewne poprawki
 

DeletedUser

Guest
Zauważyłem, że po wprowadzeniu tej wersji strasznie u mnie muli jak wejdę w jakiś temat na forum plemiennym gdzie jest umieszczone dużo raportów.
 

DeletedUser

Guest
To, że nie można wejść to jest do zrozumienia, ale to, że nikt nie fatyguje się choćby poinformować jak długo ten stan rzeczy ma trwac to już chamstwo ze strony firmy, nie gram za darmo więc mam swoje oczekiwania!
 

DeletedUser130738

Guest
Świeża krew działa programistyczna w INNO ;) Stara odeszła przez kłótnie z władzami o zmiany narzucane odgórnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Świeża krew działa programistyczna w INNO ;) Stara odeszła przez kłótnie z władzami o zmiany narzucane odgórnie.

19:52 to faktycznie bardzo dobra pora na opowiadanie bajek (bo grzeczne dzieci powinny już zasypiać), ale czemu aż tak bardzo durnych?

Akurat Plemiona mają najstarszy (pod względem stażu) zespół programistów... zresztą programiści na awarię sprzętu mają taki sam wpływ jak pani sprzedająca w salonie telefonii komórkowej na awarię nadajnika tej sieci...
 

DeletedUser166288

Guest
a na awarię skryptów :p?

Jak mniemam zmieniła się nazwa tabelki, która wyświetlała dane:

Współrzędne: XXX|YYY
Punkty: Z.ZZZ
Gracz:
Plemię:
» Scentruj mapę
» Wyślij wojska
» Wyślij surowce

» Zarezerwuj wioskę
» dodaj do ulubionych
» Zaznacz na mapie
» Akta wioski (strona zewnętrzna)

Powoli pracujemy nad naprawianiem rzeczy, które są faktycznie istotne w grze, aczkolwiek prosiłbym byście nie pędzili tak z aktualizacjami bo nie nadążamy z naprawą :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry