Wersja 8.23 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser181226

Guest
z raportami fajny pomysł,tak samo te hotkey :)

nie jest to do konca odnosnie tej aktualizacji,ale...
przy następnej proponuję w zakładce "raporty" dodać strony raportów także na dole,ponieważ ja mam np. 100 raportów na strone i jak cos sprawdzam muszę wracac na górę aby przejsc do następnej/poprzedniej strony.
 

DeletedUser18304

Guest
Zobaczymy, jak się te skróty sprawdzą. ;)
Koordynaty wiosek trochę niepotrzebnie w BBC, ale w sumie raczej rzadko potrzeba bez BBC ich...
Wybór maksymalnej ilości ofert - nie wiem jak to miałoby działać, ale brzmi ciekawie.

Aktualizacja, jak ostatnie, na plus. :>
 

DeletedUser

Guest
Żeby apka mobilna była tak często aktualizowana/naprawiana. Ahh, marzenie...

Zmiany na plus.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser156889

Guest
Jeżeli chodzi o "hotkeys" to żadna nowość, od dawna były dostępne skrypty do tego.

Po drugie, skoro nikt nie raczy odpowiadać (z supportu) w tych tematach, to nie wiem czy jest sens cokolwiek komentować :/
 

DeletedUser173864

Guest
Z bbc bardzo fajna zmiana i zaoszczędzi napewno dużo czasu graczom ;)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Wybór maksymalnej ilości ofert - nie wiem jak to miałoby działać, ale brzmi ciekawie.

Prosto: tak samo jak przy rekrutacji wojsk pojawia się w ostatniej kolumnie liczba w nawiasie, informująca ile danych jednostek można obecnie wyprodukować (przy uwzględnieniu posiadanych surowców i pojemności zagrody). Identycznie będzie to wyglądało na rynku.
Jeśli ktoś wystawi jednocześnie 100 ofert 100 sztuk drewna za 100 sztuk gliny, to - poza polem w którym możesz (jak dotychczas) wpisać ile tych pakietów chcesz wymienić - pojawi się obok liczba w nawiasie, informująca że obecnie jesteś w stanie zaakceptować np. 30 takich ofert (bo nie masz więcej gliny lub kupców). Jeśli chcesz skorzystać z tej maksymalnej oferty, to wystarczy kliknąć na owe 30, by wartość ta wpisała się do okienka.

Przy okazji (bo takie pytanie widziałem w supporcie): co się stanie z wiadomościami/postami gdzie kordy wiosek są już odpowiednio zapisane w bb code?
Odp: nic. :) To otagowanie [coord] nie będzie się dublować z istniejącymi wpisami, dodawane będzie tylko tam, gdzie ich brakuje.
Więc jeśli komuś żal zmieniać przyzwyczajenia, to nie ma problemu by wciąż ręcznie dopisywać to [coord], nie będzie z tym problemu.
 

DeletedUser

Guest
Zmiany całkiem całkiem.

Co do tych bb codów konwerter wystarcza :D
 

DeletedUser

Guest
- Usunięta informacja o czasie wygenerowania strony, ponieważ informacja ta tak naprawdę nie daje graczom żadnej przydatnej wiedzy, a do tego była często błędnie interpretowana jako czas ładowania strony na koncie gracza.

Porażka. Było przydatne ponieważ przy wkładaniu klinów człowiek wiedział jakie ma opóźnienie i jak szybko trzeba nacisnąć OK, żeby mieć szansę trafić...

Poza tym, reszta aktualizacji jest w porządku.
 

DeletedUser156889

Guest
Porażka. Było przydatne ponieważ przy wkładaniu klinów człowiek wiedział jakie ma opóźnienie i jak szybko trzeba nacisnąć OK, żeby mieć szansę trafić...

Naprawdę potrafisz kliknąć z ręki z dokładnością do setnej części sekundy? Nic tylko pogratulować ;]
 

DeletedUser

Guest
Przy okazji (bo takie pytanie widziałem w supporcie): co się stanie z wiadomościami/postami gdzie kordy wiosek są już odpowiednio zapisane w bb code?
Odp: nic. :) To otagowanie [coord] nie będzie się dublować z istniejącymi wpisami, dodawane będzie tylko tam, gdzie ich brakuje.
Więc jeśli komuś żal zmieniać przyzwyczajenia, to nie ma problemu by wciąż ręcznie dopisywać to [coord], nie będzie z tym problemu.

Nie miało być z tym problemu a tym czasem po aktualizacji dostałem taką wiadomość od kolegi z plemienia
Prosze o deffa, szczególnie graczy w najbliższej okolicy o wsparcie do nowo przejetej wioski.

Taka wioska nie istnieje)[/coord]

Raporty za chwile na forum.

Poza tym we wszystkich raportach wygenerowanych przy użyciu konwertora raportów zamiast nazwy wioski jest "taka wioska nie istnieje".
 

DeletedUser166288

Guest
generalnie to z tą zamianą bbcode takie sobie - ni to potrzebne ni nie potrzebne.

zepsuło to epickość [claim]u :)

reszta raczej na plus - szczególnie filtry rapków
 

DeletedUser18304

Guest
Nie miało być z tym problemu a tym czasem po aktualizacji dostałem taką wiadomość od kolegi z plemienia

Poza tym we wszystkich raportach wygenerowanych przy użyciu konwertora raportów zamiast nazwy wioski jest "taka wioska nie istnieje".

Napisz do supportu jak kolega podał kordy (my też chętnie byśmy się dowiedzieli), że je źle poprawiło...

A za zewnętrzne konwertery support odpowiadać nie może. Na pewno osoby, które się nimi zajmują, jeśli jeszcze to robią, zaktualizują je.
 

DeletedUser166288

Guest
a już tłumaczę w czym problem.

Zewnętrzne konwertery w wielu wypadkach stosują bb code [coord](xxx|yyy)[/coord].

Przed aktualizacją radził sobie z tym bb code [coord] i podawał koordynaty prawidłowo.

Obecnie nawias niszczy epickość. Byłbym zwolennikiem, żeby kod traktował znaki nawiasów jako neutralne bo to chyba jednak mniej roboty. Mam na to skrypt własnoręcznie ogarnięty, no ale wiecie... :p Zamienia "(" oraz ")" na ""

No i.
Obecnie zepsute jest eksportowanie twoich rezerwacji.

tj: mam rezerwacje na 78 świecie:
po wyeksportowaniu: [claim]622|363[/claim]

bbcode claim nie działa w połączeniu z tą aktualizacją w związku z czym eksportowanie uważam za uszkodzone :p

wbrew pozorom czasem korzystam
 

DeletedUser173602

Guest
jednej rzeczy mi ciągle brakuje i może się jej kiedyś doczekam, a mianowicie chodzi mi o światy z flagami, gdy wejdziemy w technologię to widzimy zbadane jednostki i flagę przypisaną do danej wsi, brakuje mi tutaj zagrody, a dokładnie ile jest wolnych miejsc w danej zagrodzie, tylko po to żebym miał przegląd czy do danej wsi potrzebuję jeszcze flagi do rekrutacji, taka mała zmiana oszczędziła by czas w chodzenia w wioskę i sprawdzania zajętości zagrody
 

DeletedUser164414

Guest
Ten przedziałek na profilu plemienia mnie dobija. Chodzi o tę odległość między właściwościami a opisem. I ta kreska pod właściwościami też chyba za nisko, a bynajmniej brzydko to wygląda.
Według mnie te dwa elementy nadają się do poprawki.
 

DeletedUser176634

Guest
- Gracze z Kontem Premium będą teraz widzieć na ekranie informacji o wiosce także swoje powracające komendy.

Opcja zbędna a bym powiedział nawet ze przeszkadzająca w grze. Chciałbym się dowiedzieć co to niby ma dać. Jak narazie dostrzegłem tylko kłopot z podawaniem czasów dotarcia offów na tą wioske bo jak wraca nawet 1 jednosta to miesza to się rozkazami ataków... Powinna być opcja wyłączenia tego bo jest lipa z tym...
 
Status
Zamknięty.
Do góry