Wersja 8.222

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
10.533
Aktualizacja 8.222


Drodzy Gracze,

czas na kolejną porcję aktualizacji. Tym razem zmiany drobne, ale ułatwiające życie, pochodzące z sugestii zgłaszanych przez społeczność Tribal Wars.
Aktualizacja zostanie przeprowadzona 6 października.


Sortowanie w planerze podbojów


W oknie planera podbojów będzie możliwe sortowanie po kolumnie z punktami wioski, na analogicznej zasadzie jak w innych tabelach w grze.
Informacja o czasie bonusu nocnego


Po najechaniu na mapie na wioskę jakiegoś gracza, wśród wyświetlanych informacji (funkcja dostępna dla posiadaczy Kont Premium) znajdzie się także informacja o czasie obowiązywania bonusu nocnego w tej wiosce.
Funkcja ta jest dostępna tylko na światach, gdzie gracz może samodzielnie wybrać godziny bonusu nocnego, w Polsce póki co jedynym takim światem będzie startujący niebawem Classic.
Dla formalności: zmiana polega tylko na dodaniu tej informacji w tym oknie. Wszyscy gracze (także bez posiadania KP) mają dostęp do tej informacji wchodząc w profil dowolnego gracza, są też ostrzegani przy wysyłaniu ataków, gdyby miały one dojść w czasie bonusu nocnego gracza.Ulepszony mobilny Inwentarz


Aby pomóc graczom w używaniu inwentarza na aplikacjach mobilnych, dokonaliśmy paru zmian w jego obsłudze:

- Ikony są większe, aby można było łatwiej je wybierać
- Kliknięcie na ikonę danego zasobu otwiera okno z dodatkowymi informacjami o nim
- Po bokach ekranu dodane strzałki do przechodzenia między kolejnymi stronami inwentarza (widoczne tylko gdy zasoby zajmują w nim więcej niż 1 stronę)Feedback


Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat prezentowanych zmian, to zapraszamy do skorzystania z tego tematu.

Wasz Plemiona Team