Wersja 8.210

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
10.548
Aktualizacja 8.210


Drodzy Gracze,

kolejna aktualizacja będzie miała miejsce 13 maja i zawierać będzie następujące zmiany:


Zmiana grafiki mapy


Tak, zrobiliśmy to! Grafika mapy zostanie zaktualizowana. To nie tylko dobra wiadomość dla graczy korzystających z urządzeń mobilnych, ale także wielki ukłon w stronę naszych "weteranów": nowa grafika mapy bazuje na "starych dobrych" Plemionach (z okresu początków gry), została starannie przerysowana i poddana ponownemu renderowaniu.

Od paru lat nie byliśmy do końca szczęśliwi ze zmian w wyglądzie mapy. Nie odnosiły się one w sposób wystarczający do pierwotnego projektu i nie wyglądały do końca tak, jak tego oczekiwaliśmy. Powodowało to także problemy na nowych urządzeniach mobilnych o wysokiej rozdzielczości, ponieważ wioski te były projektowane z myślą o dużo mniejszych ekranach. Aby ulepszyć wygląd mapy sięgnęliśmy do pierwotnych zasobów i przerysowaliśmy je od nowa w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu ich powiększanie nie będzie już dłużej powodować bólu oczu.

Przy okazji tej zmiany usunęliśmy z ustawień opcję "Klasyczna grafika mapy", ponieważ obecnie utrzymywanie tego parametru, mijałoby się z sensem.
Cieszymy się, że nareszcie mapa będzie wyglądała tak jak sobie wymarzyliśmy i jesteśmy przekonani, że Wam również się ona spodoba: zarówno gdy jesteście nowymi graczami (bo jest po prostu ładniejsza) jak i starymi wyjadaczami (bo przypomni Wam czasy Waszych początków w grze).

Jak to wygląda w praktyce:
Dotychczas -> po aktualizacji


Zwolnienie masowe szlachciców


Spełniamy kolejne życzenie zgłaszane przez graczy: opcję masowego pozbycia się szlachciców!
Na ekranie "Zwolnienie masowe" została dodana opcja pozbycia się niechcianych szlachciców, na identycznej zasadzie jak działało to dotychczas odnośnie innych jednostek.


Feedback


Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat prezentowanych zmian, to zapraszamy do skorzystania z tego tematu.

Wasz Plemiona Team