Wersja 8.205

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
10.533
Aktualizacja 8.205


Drodzy Gracze!

kolejna aktualizacja gry zostanie przeprowadzona 7 kwietnia i przyniesie następujące modyfikacje.

Kowadło Króla Najemników


Ta aktualizacja przynosi pakiet drobnych ale, mamy nadzieję, pomocnych zmian do wydarzenia Kowadło Króla Najemników (więcej o samym wydarzeniu możecie poczytać w poście o jego poprzedniej edycji - tutaj).

Dodatkowy dzień wydarzenia
Wydłużyliśmy wydarzenie o jeden dzień, żebyście mogli wykorzystać resztki posiadanych materiałów do wytworzenia swoich ostatnich przedmiotów na kowadle!
W tym dodatkowym dniu nie będziecie już rywalizować w rankingu, nie będzie też możliwości kupna materiałów za Punkty Premium.
Otrzymacie za to materiały za swoje pozycje za ranking poprzedniego dnia i wciąż będziecie mogli tworzyć przedmioty z materiałów pozostających w Waszych magazynach.

Więcej zasobów dodanych do puli
Następujące zasoby zostały dodane do wydarzenia i wszystkie je będziecie mogli wytworzyć przy pomocy Kowadła Króla Najemników:
  • Wzmocnienie łuczników (złoty)
  • Bonus obrońcy (złoty)
  • Wzmocnienie mieczy (złoty)
  • Bonus mocy katapult
  • Bonus warsztatu (brązowy)
Wzrost cen materiałów powiązany z ich rzadkością
Dotychczas zakup jakiegoś materiału (za PP) powodował wzrost cen kupna wszystkich kolejnych materiałów (ceny są resetowane do poziomu bazowego na koniec każdego dnia wydarzenia). Prowadziło to do niepotrzebnego zamieszania i w pewien sposób wymuszało kolejność kupowania (najpierw droższe, później tańsze, których ceny mniej wzrosną).
Ułatwiliśmy to wprowadzając zmianę: zakup materiału będzie powodował wzrostem cen na kolejne zakupy tylko materiałów o tym samym stopniu rzadkości.

  • Ołów, cyna, miedź i stal to materiały powszechne,
  • Brąz, srebro i złoto to materiały rzadkie.
Więc przykładowo: zakup 1 ołowiu będzie powodował wzrost cen kolejnych zakupów, ale tylko dla materiałów powszechnych, nie zaś dla wszystkich (jak dotychczas).

Nowe podsumowanie wydarzenia

Po zakończeniu wydarzenia zobaczycie ekran z podsumowaniem swoich osiągnięć.

Feedback

Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat prezentowanych zmian, to zapraszamy do skorzystania z tego tematu.

Wasz Plemiona Team