Wersja 8.20

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
659
Plemiona - wersja 8.20

Drodzy Gracze,
przed nami kolejna aktualizacja, która będzie przeprowadzona 18 marca. Tym razem nasze prace skupiły się na ulepszeniu istniejących już funkcji, aby uczynić je bardziej użytecznymi. Zobaczcie jakie są tego efekty!
A o to lista zmian:


Rozgrywki
- Nagrody będą przyznawane w każdej z mierzonych rywalizacji: świat, dana wersja językowa, ranking globalny (była to jedna z sugestii graczy, także polskich).
- Gracz będzie miał możliwość zobaczenia w jakim stopniu przyczynił się do wyniku drużyny na swoim świecie i porównać to ze średnią.

Następne rozgrywki ruszą już wkrótce!

Rynek
- Dodany wykres pokazujący aktualną tendencję cenową aby pomóc w utworzeniu oferty o dobrej cenie. Wykres będzie się pojawiał podczas tworzenia oferty, po wybraniu jakie surowce za jakie chce się wymienić. Wykresy będą dostępne od 19 marca 25 marca.


- Dodano parę poprawek do ekranu rynku aby uczynić korzystanie z niego łatwiejszym.

Konto Premium
- Zarezerwowane wioski będą widoczne w profilu gracza (na takiej samej zasadzie jak na mapie).


- Nadchodzące ataki, których nazwy zostały zmienione w taki sposób, że zawierają nazwę jednostki będą oznaczone z przodu ikonką tej jednostki w celu ich graficznego wyróżnienia.

Symulator
- Jeśli symulowany atak nie będzie w stanie pokonać sił obrońcy, to symulator pokaże ile jeszcze takich ataków byłoby potrzebnych do ich zgładzenia.


- Dodana opcja zaznaczenia muru jako celu ataku katapultami.

Inne zmiany
- Dodana strona wyświetlająca ranking dominacji plemion na światach, na których ten parametr jest kryterium ich zakończenia.


- Na ekranie kościoła dodano minimapkę pokazującą zasięg jego wpływów.


- Dodany pasek postępu trwającej budowy. Będzie także pokazywał w jakim czasie dana część polecenia została zrealizowana, oraz (ciemniejszym kolorem) która część została przyspieszona dzięki wykorzystaniu opcji premium czy bonusów.
Bonusy do czasu budowy i rekrutacji będą teraz wpływały także na budowle/rekrutacje, które są już w trakcie realizacji w momencie aktywacji/dezaktywacji bonusu. (zatem w momencie zakończenia bonusu czas zakolejkowanych operacji będzie wracał do podstawowego!)


- Poprawione i uproszczone wyświetlanie odznaczeń z innych światów: odznaczenia skonfigurowane jako widoczne na świecie X będą wyświetlane na innych światach jako "odznaczenie uzyskane na świecie X".
- Możliwość cofnięcia blokady otrzymywania e-maili z zaproszeniami - opcja taka będzie możliwa na zakładce e-mail w menu Ustawienia.
- Darmowe Konto Premium otrzymane jako nagroda za udane polecenie gry nowej osobie (po osiągnięciu przez nią wymaganej liczby punktów) będzie trafiało jako zasób w inwentarzu zamiast automatycznego aktywowania.
- Usunięte linki "Edytuj grupy" na poszczególnych zakładkach menu Przeglądy. Funkcjonalność ta będzie obecnie dostępna na ekranie Grupy.
- Mniejsze modyfikacje tekstowe i wizualne.
- Poprawki odkrytych błędów.

Aktualizacja światów do wersji 8.20 zostanie przeprowadzona we wtorek 18 marca godzinach 11.00-13.00.
Będzie się ona wiązała z możliwością chwilowego przestoju poszczególnych światów w tym czasie.


W sprawie skomentowania zmian czy w razie jakichś wątpliwości zapraszamy serdecznie do dyskusji tutaj a także na naszym fanpage'u na Facebooku.

Pozdrowienia!
Wasz Plemiona Team
 
Ostatnia edycja:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
659
Zapraszamy do obejrzenia filmiku dotyczącego tej aktualizacji i wyjaśniającego niektóre z nowych funkcji.

[video=youtube;fUUKFi-ugno]https://www.youtube.com/watch?v=fUUKFi-ugno[/video]