Wersja 8.20 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser130738

Guest
Przegląd wiosek - zakładka Grupy.

Co za geniusz wymyślił, aby nie można było zwinąć okienka grup? Mam ich z dwanaście i pierwsze co widzę, to tabelka grup w pionie (zdublowana, bo to samo mam wyżej w poziomie). Po co to komu? Żądam możliwości ukrycia/zwinięcia.
 

DeletedUser173602

Guest
a mi nadal brakuje jednej rzeczy i już kiedyś pisałem w tej spawie do supportu, a mianowicie chodzi mi o dodanie pewnej funkcji w Menadżerze Konta, chodzi o Menadżera Wojska, brakuje mi wejścia bezpośrednio z wioski w rekrutację i ustawienie odpowiedniego szablonu do budowy wojska, jak to jest między innymi w ratuszu czy też w kuzni. A tak przekierowuje mnie do całego Menadżera Wojska, dla mnie osobiscie jest to irytujące.

czekam na Wasze opinie na ten temat.
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie menadżer wojska nie przydatny już lepiej samemu wejść w masową rekrutację i sobie kliknąć , niż czekać aż zacny menadżer się coś ruszy z miejsca.

Przez niego setki razy marnowała się surka , a wojska i tak nie odrobił wcale ;D
 

DeletedUser183009

Guest
Mnie interesuje, czy turnieje będą kontynuowane, czy jest to znowu jednorazowa akcja, gdy coś się dzieje, a później cisza?
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.441
Nie wiem jak Was, ale dla mnie zmiany w rynku to kompletny niewypał.


Za każdym razem, kiedy zmieniam rodzaj surowca w wyszukiwaniu propozycji to odświeża mi się strona. Przykładowo mam: Potrzebuję: Drewno, Oferuję:żelazo. Kiedy chcę to zmienić na przykładowo glinę i "wszystko" to strona mi się odświeża 2razy bo przy każdej zmianie surowca robi się to automatycznie.

Drugim problemem jest ten wykres wyskakujący za każdym razem gdy chcę stworzyć ofertę na rynku. Pomijając fakt, że każdy gracz ma prawo wystawiać oferty jak chce (zasada nieograniczonego handlu) to przecież i tak na większości światów istnieje handel 1:1. Wydaje mi się, że te nowości w grze są robione na siłę.
 

DeletedUser28034

Guest
Zmiana wprowadzona do wystawiania surowców jedynie utrudnia grę i wydłuża czas, który musimy poświecić na obsługę konta, co skutecznie zniechęca do kontynuowania gry.
wykres wyskakujący za każdym razem gdy ustawiamy surowce powinien być pod potwierdzeniem Utwórz, wtedy by można było tę zmianę tolerować. Posadowienie go pomiędzy zmusza każdorazowo do przesuwania widoku handlu :/
Zróbcie coś z tym bo to strasznie spowalnia wystawianie ofert.
Znowu jakiś gracz teoretyk popisał się inwencją twórczą, która grze zaszkodzi.

Na dużym koncie nie da się grać, kasacja w toku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Podpowiedź dla osób które za szybko piszą: od wielu miesięcy wszystkie ogłaszane przez nas filmiki mają napisy w języku polskim.
W większości przypadków youtube powinien włączyć je automatycznie. Jeśli tak się nie stanie, to można to zrobić samodzielnie, za pomocą ikonki "Napisy" w pasku na dole okna filmu.
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.441
Ok kmic a co z tym rynkiem? Będzie to jakoś naprawione? Chodzi mi o 2 rzeczy, które ja napisałem wyżej w swoim poście.
 

DeletedUser167856

Guest
Kmic, pytanko - gdzie mogę znaleźć te rankingi pokazujące warunki do zakonczenia swiata?
 

DeletedUser

Guest
Kmic, pytanko - gdzie mogę znaleźć te rankingi pokazujące warunki do zakonczenia swiata?

W Rankingu; na światach z określoną procentową ilością zajmowanych wiosek jest zakładka "Dominacja na świecie". Nie wiem jak na światach z limitem punktów.
 

DeletedUser28034

Guest
Ja będę nadal drążył temat rynku. Czy jest szansa na zlikwidowanie tej tabelki z siłą naszej oferty? Nie wiedząc, że wprowadzono to jako utrudnienie gry zgłosiłem to jako błąd:
Zgłoszenie błędu: tabelka w handlu: średnia cena wymiany
szekler 2014-03-27 07:58:00
od jakichś 3 dni pojawiło mi się jakieś badziewie strasznie utrudniające wystawianie ofert w handlu: tabelka ze średnią ceną wymiany :/
Jest możliwość usunięcia tego? Pokazuje się to dziadostwo w momencie ustawienia surowców, które chcę wymienić i rozszerza okno tak, że muszę przesuwać widok aby móc kliknąć Utwórz :/
Ktoś znowu przekombinował utrudniając nam grę :/
Pozdrawiam
Daj nam Kmic cień nadziei, że to poprawicie, bo na dużych kontach odechciewa się do rynku zaglądać :/
 

DeletedUser130738

Guest
Popieram. Tabelka przy wystawianiu ofert na rynku to zaprzeczenie udoskonalania gry. Podobnie jak tabelka grup. Geniusze od poprawiania gry powinni udostępnić możliwość ich ukrycia/zwinięcia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.441
I dołączę jeszcze raz moją prośbę
Za każdym razem, kiedy zmieniam rodzaj surowca w wyszukiwaniu propozycji to odświeża mi się strona. Przykładowo mam: Potrzebuję: Drewno, Oferuję:żelazo. Kiedy chcę to zmienić na przykładowo glinę i "wszystko" to strona mi się odświeża 2razy bo przy każdej zmianie surowca robi się to automatycznie.

ogólnie to rynek powinien wrócić do wersji sprzed 8.20 bo tam nie ma co udoskonalać a takie robienie na siłe to psucie gry.
 

DeletedUser28034

Guest
Mam dosyć zaglądania do rynku, kasuję konto na 74 świecie bo grać z tak zepsutym rynkiem się nie da. Nerwy trząsają mną jak kilkadziesiąt ofert mam wystawić. Dopuszczanie do programowania zmian idioty, który nie ma pojęcia o grze jedynie szkodzi jej.
 

DeletedUser28034

Guest
super bardzo mi się podoba

A ile masz wiosek? jedną? i pewno dopiero na plemionach zacząłeś grać na pierwszym koncie.
Nie wypowiadam się o całości zmian, rynek w każdym bądź razie jest spaprany tak, że się grać odechciewa.
Kmic ocknij się wreszcie i daj nam cień nadziei, że to naprawicie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry