Wersja 8.20 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser177409

Guest
Świetna aktualizacja. Szczegolnie to z symulatorem ale wykres w rynku tez przydatny, jedynie do rozgrywek jestem nastawiony sceptycznie, ale mysle ze bedzie to ciekawa sprawa.
W kazdym razie brawa dla administracji innogames.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser135841

Guest
Aktualizacja ani mnie ziębi ani grzeje, czekamy na nowe światy.
 

DeletedUser71392

Guest
Aktualizacja ani mnie ziębi ani grzeje, czekamy na nowe światy.


Myślał ktoś kiedyś nad takim pomysłem jaki przedstawie teraz ?

Otóż mam dwa pomysły, którę jeszcze bardziej ułatwią farming a raczej przy ilości wioch więcej niż 50 zmniejszą czas trwania wysyłania na farmy oczywiście prez AF

Otóż mam pomysł aby dodać na samym dole wioch w AF dwie Ikonki główne A i B oraz ewentualna C

Na czym by to miało polegać?

Bardzo proste, naciskamy na samym dole literke B i od samego dołu do samej góry są wysyłąne automatycznie ataki na każdą woskę po jednym ataku od dołu do góry aż do wyczerpania jednostek :) tak samo dla A.\


Oraz mam pomysł, że w widoku mapy kiedy wyslaliśmy z Wioski A ataki na farmy przez AF to kiedy wejdziemy na wioskę B na w polu mapy nie pokażą się topory przy wioskach którę są atakowane, chodzi o to aby łątwiej nam było uzupełnić wiochy w AF bez tracenia zbędnego czasu.
 

DeletedUser171533

Guest
Automatów nie zaakceptują więc trzeba dalej klikać lecz ja proponuje zakupić myszkę zapisująca sekwencje ruchu i po problemie wciskasz skrót klawioszowy wczesniej ustawiony i farming jedzie Ci zkoksem heh zaoszczedzisz dłoni poprzez klikanie:D
 

DeletedUser161505

Guest
Niedługo dojdzie do tego, że wioski automatycznie będą przejmować i wioska automatycznie będzie się rozbudowywać. Ludzie AF to i tak duże ułatwienie. Nie przesadzajcie plemiona to jednak plemiona trzeba się naklikać kiedyś ludzi i bez tych pierdół sobie dawali radę. Większość aktualizacji na + ale w końcu dalibyście ten świat bo faktycznie nudno strasznie ;D
 

DeletedUser18304

Guest
Niedługo dojdzie do tego, że wioski automatycznie będą przejmować i wioska automatycznie będzie się rozbudowywać. Ludzie AF to i tak duże ułatwienie. Nie przesadzajcie plemiona to jednak plemiona trzeba się naklikać kiedyś ludzi i bez tych pierdół sobie dawali radę. Większość aktualizacji na + ale w końcu dalibyście ten świat bo faktycznie nudno strasznie ;D
Kiedyś więcej skryptów było powszechnie w użyciu. Takie farmienie na przykład: lista kordów w skrypcie, klik, atak wysłany, klik, atak wysłany.. :>


Aktualizacja zapowiada się dobrze. Obawiam się tylko, że jak zawsze będą pozmieniane jakieś drobiazgi, o których w poście nikt nie wspomniał, a które będą irytowały, przynajmniej na początku.
 

DeletedUser153359

Guest
Plemiona robia sie coraz bardziej dziecinne i wydaje mi sie ze chyba sa coraz bardziej przeksztalcane w gre dla bezmozgowcow a nie strategow
 

DeletedUser

Guest
Plemiona robia sie coraz bardziej dziecinne i wydaje mi sie ze chyba sa coraz bardziej przeksztalcane w gre dla bezmozgowcow a nie strategow

Nic dodać nic ująć. Co z tego że aktualizacje są przydatne, jak przez nie gra traci swój klimat zmieniając się w naszpikowaną od pomysłów aplikacją.
 

DeletedUser160438

Guest
Rozwinięcie poprzedniej aktualizacji. Na pewno się przyda. Zobaczymy jak w praktyce. Symulator to chyba to na co wszyscy czekali. W końcu skończy się żmudne klikanie na rapku z bunkrów.
 

DeletedUser

Guest
Następne rozgrywki ruszą już wkrótce!

Czyli mamy sie spodziewac nowego swiata?
 

DeletedUser

Guest
wszystko git ale czekam az w symulatorku bedzie mozna bylo wybrać jakiś budynek jako cel ostrzalu katasów i zeby pokazalo jakei szkody np rozbijemy zagrode z 30... bo teraz jest "budynek uszkodzony z 30 do 28" a wiadomo ze budynek budynkowi nierówny... zagroda sie burzy gorzej niz np kuznia...
 

DeletedUser18304

Guest
wszystko git ale czekam az w symulatorku bedzie mozna bylo wybrać jakiś budynek jako cel ostrzalu katasów i zeby pokazalo jakei szkody np rozbijemy zagrode z 30... bo teraz jest "budynek uszkodzony z 30 do 28" a wiadomo ze budynek budynkowi nierówny... zagroda sie burzy gorzej niz np kuznia...
Pewnie dlatego, że zagroda ma 30 poziomów, a kuźnia 20.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Aktualizacja zapowiada się bardzo dobrze ,a szczególnie ten tak długo przez nas oczekiwany symulator:)
 

DeletedUser177900

Guest
Wam też wcięło edycję grup? można stworzyć nowe lub usunąć istniejące ale nazwy zmienić nie można...


u nie można zwinąć grup buuuuu:eek:
 

DeletedUser

Guest
Plemiona robia sie coraz bardziej dziecinne i wydaje mi sie ze chyba sa coraz bardziej przeksztalcane w gre dla bezmozgowcow a nie strategow

po prostu maksymalizacja zysków, im ładniejsze opakowanie, tym więcej dzieciaków wyda kieszonkowe na grę...
cóż prawa rynku, niestety
tylko czemu robi się to kosztem graczy?
bo z tego wszystkiego interesuje mnie co ze skryptem do opisu ataków?
znów wylano "dziecko z kąpielą"?
proponuję na przyszłość, każdą aktualizację najpierw przetestować, czy działają najważniejsze skrypty, jak właśnie opis ataków, sortowanie wsi itp
 
Status
Zamknięty.
Do góry