Wersja 8.2 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser137804

Guest
nie daje innych koordynatów tylko pokazuje z opóźnieniem.
Jak jedziesz kursorem po mapie wyświetla Ci po kolei wioski które nim odwiedziłeś i teraz robi to wolniej jakby (czasami) . Ale w efekcie pokaże właściwe dane :p
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
nie daje innych koordynatów tylko pokazuje z opóźnieniem.
Jak jedziesz kursorem po mapie wyświetla Ci po kolei wioski które nim odwiedziłeś i teraz robi to wolniej jakby (czasami) . Ale w efekcie pokaże właściwe dane :p

Musi być tego jakaś przyczyna :) U mnie ten problem nie występuje wiec nie wiem. Może zostanie to sprawdzone i zostanie napsiana jakaś wiadomosc grupowa do graczy. Może to wina nie zupdatowanego js lub przeglądarki... kto to wie...
 

DeletedUser

Guest
Też mi źle pokazywało wioski na minimapie ale zaktualizowałem Jave i wszystko śmiga :)

EDIT: Pokazuje te koordy znacznie poprawniej i szybciej, jednak nadal zdarzają sie pomyłki ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser100169

Guest
Przydało by się zliczanie jeszcze surowców, by ułatwić .
Tak jak jest zliczenie wojsk,deffa.
 

DeletedUser110113

Guest
Problem z podglądem wioski na mapie występuje tez w przypadku raportów. często są wyświetlane raporty albo starsze niż ostatnie, co niekiedy skutkuje wysłaniem grubasów nie na pusta wioskę tylko z wojskiem. a czasami zawiśnie okienko dotyczące przedostatniej wioski na której był kursor i trzeba zjechać z ostatniej i wrócić, żeby wyświetliło właściwie.
 

DeletedUser

Guest
Też mam jakieś opóźnienia na mapie z wyświetlaniem danych. W wcześniejszych wersjach tego nie było.

Ale to mało istotne. Istotne jest to kiedy będzie chat? ;)
 

DeletedUser134004

Guest
Nie wiem za bardzo co to zmienia, że proxy nie działa :confused: Jest masa innych sposobów, programów do zakrywania/zmieniania IP- wynik ten sam, oszust zostaje oszustem. Plus jest taki, że może będzie ich mniej. :)
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Mam takie małe pytanie odnośnie statystyk wojennych - dlaczego gracz, który zmienił plemię A na B w statystykach wojennych jest przedstawiany jako członek A?
 

DeletedUser19566

Guest
Może dlatego że zdobył pewna liczbe wiosek będąc w plemieniu A i te statystyki należą wtedy do ogólnych statystyk plemienia a nie samego w sobie gracza? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam pytanie :)
 

DeletedUser134004

Guest
Mam takie małe pytanie odnośnie statystyk wojennych - dlaczego gracz, który zmienił plemię A na B w statystykach wojennych jest przedstawiany jako członek A?

Albo dlatego, że server jeszcze nie zaktualizował zmiany ;)
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Nie wiem za bardzo co to zmienia, że proxy nie działa :confused: Jest masa innych sposobów, programów do zakrywania/zmieniania IP- wynik ten sam, oszust zostaje oszustem. Plus jest taki, że może będzie ich mniej. :)

Trafne spostrzeżenie z tym oszustem. Aż dziw mnie bierze, ze to pisze osoba która grała w GEA na s33.

Pozdrów Whitesilesia.
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam sie z tym wyżej.Bardzo mi się to podoba.Nie trzeba przynajmniej spedzać cennego czasu na poszukiwaniu godnego plemienia.A tak to mozna się dostac do mocnego i bliskiego plemienia.:D
 

DeletedUser164681

Guest
No nie wiem czy dobre, to pisanie o rekrutacji to trochę zbędne.. Mogło by być lepsze, a nie gorsze
 
Status
Zamknięty.
Do góry