Wersja 8.195

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
10.533
Aktualizacja 8.195


Drodzy Gracze,

kolejna aktualizacja gry zostanie przeprowadzona we wtorek 21 stycznia i zawierać będzie następujące elementy:

Zmiany i usprawnieniaBitwa o barykady - zmiany

Do tej pory w wydarzeniu Bitwa o barykady po wykonaniu nieskutecznego ataku gracz był przenoszony automatycznie do głównego ekranu wydarzenia. Nie było widocznej żadnej informacji, która barykada została właśnie zaatakowana, ani że została częściowo wyczyszczona. Aby usprawnić tę sytuację zmieniliśmy następujące elementy:

  • Nie opuścisz już ekranu barykady, jeśli nie wyczyścisz jej całkowicie podczas ataku.
  • Dodano niebieską ikonkę „Mapa” dla etapów, w których nie wszyscy wrogowie zostali pokonani.
  • W wyskakującym okienku pop-up, informującym o pokonaniu etapu, zamiast „Kontynuuj” pojawi się teraz „Mapa wydarzenia”.
  • Jeśli nadal posiadasz co najmniej jedną jednostkę to zostanie wyświetlony nowy przycisk, aby przejść do ekranu wyboru jednostek do ataku.

Limit XP rycerza

Aby rozwiązać sytuację nadużyć, gdy gracz wysyła rycerza jako wsparcie do innego gracza i atakuje tę wioskę absurdalną liczbą żołnierzy, skorygowaliśmy zysk XP dla rycerza w takiej sytuacji. Zysk XP dla wspierającego rycerza będzie w dłuższym okresie stacjonowania bardziej stabilny. Oczywiście wciąż będzie zdobywał XP ale będą to ilości mniej ekstremalne niż do tej pory.

Informacja: Aktualizacja Xenforo

Przypomnienie:
Z powodu aktualizacji forum niektórzy użytkownicy mogą otrzymać osobistą wiadomość dotyczącą ich konta. Powinno to dotyczyć tylko użytkowników z kontami na forum różniącymi się od konta w grze, lub z innymi niejasnościami. Jeśli dostaniecie taką wiadomość, to prosimy - zgodnie z jej treścią - skontaktować się z supportem gry.
Prosimy mieć na uwadze, że wiadomości te będą wysyłane w ciągu najbliższych dni, więc miejcie oko na swoją skrzynkę odbiorczą.

Feedback

Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat prezentowanych zmian, to zapraszamy do skorzystania z tego tematu.

Wasz Plemiona Team