Wersja 8.194

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Aktualizacja 8.194


Drodzy Gracze,

kolejna aktualizacja gry zostanie przeprowadzona we wtorek 14 stycznia i zawierać będzie następujące elementy:


Zmiany i usprawnienia


Atak hordy

Wydarzenie "Atak hordy" wystartuje 16 stycznia 2020. Zbierz swoich żołnierzy i przygotuj się do powstrzymania linii frontu hordy za pomocą logiki i sprytu!
Dla przypomnienia o co chodzi w tym wydarzeniu link do jego poprzedniej edycji: https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/atak-hordy-i-2019.126775/

Więcej informacji w raporcie

Format raportu z ataku zostanie zmieniony poprzez dodanie do niego koordynatów oraz numeru kontynentu. Powinno to ułatwić wyszukiwanie raportów, bo nie będzie już potrzeby znajomości nazwy wrogiej wioski.

Usunięcie Zbieractwa z menu Przeglądy

Obecnie po wejściu (przy posiadaniu Konta Premium) w Przeglądy -> Zbieractwo mamy informację "Funkcja Przegląd zbieractwa została przeniesiona do zakładki Zbieractwo masowe dostępnej na Placu." Zakładka ta zostanie usunięta, oczywiście wszystkie funkcjonalności dotyczące zbieractwa w dalszym ciągu zostają, tak jak wcześniej z poziomu Placu.

Zmiana w odznaczeniach mentorskich

Wymagania dotyczące zdobycia odznaczenia Mentor (czyli liczba wytrenowanych uczniów) zostały obniżone. Zauważyliśmy, że to osiągnięcie jest dość nieatrakcyjne i praktycznie niemożliwe do zdobycia, szczególnie na światach z mniejszą liczbą graczy, więc teraz powinno być znacznie łatwiej je ukończyć. Nowe wymagania zostaną zastosowane również na wszystkich istniejących już kontach, które - jeśli spełniają nowe wymagania - otrzymają stosowne odznaczenie.

Informacja: Aktualizacja Xenforo

Z powodu aktualizacji forum niektórzy użytkownicy mogą otrzymać osobistą wiadomość dotyczącą ich konta. Powinno to dotyczyć tylko użytkowników z kontami na forum różniącymi się od konta w grze, lub z innymi niejasnościami. Jeśli dostaniecie taką wiadomość, to prosimy - zgodnie z jej treścią - skontaktować się z supportem gry.
Prosimy mieć na uwadze, że wiadomości te będą wysyłane w ciągu najbliższych dni, więc miejcie oko na swoją skrzynkę odbiorczą.

Poprawki


Sortowanie listy członków plemienia

Na ekranie Plemię -> Członkowie kliknięcie na nagłówek którejś z kolumn w tabelce będzie skutkowało jej poprawnym posortowaniem.

Feedback

Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat prezentowanych zmian, to zapraszamy do skorzystania z tego tematu.

Wasz Plemiona Team