Wersja 8.193

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
506
Aktualizacja 8.193


Drodzy Gracze,

kolejna aktualizacja gry zostanie przeprowadzona we wtorek 10 grudnia i zawierać będzie następujące elementy:

Zmiany i usprawnienia


Szybkie polecenia: szablony wojsk

Dodaliśmy nowy szybki sposób wybierania swoich ulubionych szablonów wojsk do wysłania ataku czy wsparcia. Posiadając Konto Premium zobaczycie dodatkowe pole na ekranie mapy: Szybkie polecenia. Będziecie mogli tam wybrać jeden ze stworzonych przez siebie szablonów wojsk, zdecydować czy mają one być wysyłane jako atak czy wsparcie i wysyłać je na inne wioski niemal jednym kliknięciem! Krok po kroku:
- Wybierz swój szablon wojsk (stworzony w odpowiedniej zakładce na Placu) w sekcji "Szybkie Polecenia" na ekranie Mapa (pod minimapą)
- Wybierz swój zamiar odnośnie użycia tych wojsk: atak czy wsparcie
- Kursor zmieni się na ikonkę ataku/wsparcia i klikając na dowolnie wybraną wioskę będziecie mogli wybierać użycie na niej danych wojsk (pojawi się jeszcze ekran z potwierdzeniem, gdzie widoczne będą szczegóły ataku i czas jego dotarcia)
- Można ten sam wybrany szablon (albo zmieniony na inny) zastosować do wielu wiosek, po prostu klikając na kolejne cele na mapie. Mapę można przy tym przesuwać czy powiększać.
- Aby skończyć wysyłanie komend i przywrócić kursor do normalnego stanu wystarczy odznaczyć opcję ataku/wsparcia w sekcji "Szybkie Polecenia", albo opuścić/przeładować ekran mapy.

Dotychczasowy sposób korzystania z szablonów wojsk pozostaje wciąż aktywny i można z nich korzystać także tak jak obecnie.

Raportowanie niewłaściwej nazwy wioski

Dodana możliwość zgłaszania do supportu nazw wiosek, które są podejrzewane o łamanie zasad gry, na takiej samej zasadzie jak zgłaszanie nicków graczy.

- Opcja "Zgłoś nazwę wioski" będzie widoczna na ekranie informacji o wiosce, w każdej wiosce należącej do innego gracza.

Feedback


Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat prezentowanych zmian, to zapraszamy do skorzystania z tego tematu.

Wasz Plemiona Team