Wersja 8.19 - komentarze

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Jest to niesprecyzowane można się domyślać ,że chodzi o jakieś nowe funkcje premium .

O niczym takim nam nie wiadomo i - o czym wiedzą gracze Bety - nic takiego nie ma miejsca. Na chwilę obecną są tam jedynie w pełni darmowe rzeczy. A jedyna "nowość" jaka się w tej kwestii pojawiła, że funkcje w stylu "powiększone wydobycie drewna", które dotychczas można było TYLKO aktywować (oczywiście na tych światach gdzie jest taka opcja) teraz będzie można kupić i wykorzystać w późniejszym terminie. A w międzyczasie będzie sobie ona leżała właśnie w inwentarzu.

Dlatego gram na szybkich , bo zwykłe światy są uzależniony od tych nowych funkcji premium , flag itd.

Przypomnę, że nowe funkcje premium i flagi są dokładnie na CO DRUGIM otwieranym świecie. A nawet i na tych światach dobry gracz nie korzystający z tych opcji poradzi sobie w rywalizacji ze słabym ale "bogatym", co potwierdzają już dziesiątki przykładów...
 

DeletedUser160438

Guest
W końcu coś na czym mi zależało. Ikonki wsparć. No i to łączenie rapków z atakowanej wioski też dobrze. Pokazywanie co dojdzie w zasięg kościoła to też plus. Bezpośrednio będzie można zaplanować ich ułożenie w grze. Ze zdjęciem profilowym niby nic, ale też na plus.

Ikony komend zapowiadają się ciekawie. Upchanie 10-20 rozkazów w 2-3 sekundy da pojęcie gdzie jest szlachta, a także, które to fejki bez zbędnych ceregieli i opisów.

Reszty nie znam. Jak się zapoznam to będę mógł coś powiedzieć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser68767

Guest
kmic
Chcielibyśmy ,by częściej zaglądano do działu propozycji dotyczącej gry.
 

DeletedUser130738

Guest
Ikonki wsparcia bardzo ok, od dawna czekałem.

Ale najlepsze jest to, zauważcie na filmiku, że Product Manager używa starego wyglądu mapy, haha ;) Widać nie tylko mnie odrzuca ten obecny wygląd, a to napawa nadzieją, że w którejś z następnych wersji nie zniknie opcja korzystania z 'klasycznego widoku wiosek i krajobrazu na mapie'..
 

DeletedUser160438

Guest
Ikonki wsparcia bardzo ok, od dawna czekałem.

Ale najlepsze jest to, zauważcie na filmiku, że Product Manager używa starego wyglądu mapy, haha ;) Widać nie tylko mnie odrzuca ten obecny wygląd, a to napawa nadzieją, że w którejś z następnych wersji nie zniknie opcja korzystania z 'klasycznego widoku wiosek i krajobrazu na mapie'..

Wątpię by znikła i zawsze pewnie będzie opcją.
 

DeletedUser

Guest
Gdyby znikła to i plemiona dla mnie znikają.
Uważam mapę za główne pole działań i gameplay gry.
Gdyba została zbezczeszczona moja podświadomość traci wizualizację gry a w same literki nie chce grać.

Przypomnę, że nowe funkcje premium i flagi są dokładnie na CO DRUGIM otwieranym świecie

Tylko na tych co drugich światach wychodzą w miarę ładne ustawienia tylko że nowe funkcje premium i flagi skreślają te światy
 

DeletedUser18304

Guest
Wątpię by znikła i zawsze pewnie będzie opcją.
Tak jak zawsze można było wyłączyć pasek na dole... :> Albo zawsze można było klasyczny wygląd ustawić. :p Nie, żeby mi na tych opcjach zależało, ale mapa już odrzuca. :)

Ja bym chciał flagi na świecie bez nowych opcji premium. :( To by była dopiero nowość. :p
 

DeletedUser160438

Guest
Tak jak zawsze można było wyłączyć pasek na dole... :> Albo zawsze można było klasyczny wygląd ustawić. :p Nie, żeby mi na tych opcjach zależało, ale mapa już odrzuca. :)

Ja bym chciał flagi na świecie bez nowych opcji premium. :( To by była dopiero nowość. :p

Może będzie taki świat.

Co do inwentarza. Poza pakietem powitalnym nic w nim nie mam, ale myślę, że docelowo będzie to dobry pomysł. Ikonki wsparć i ataku fajnie się prezentują razem z dodatkowymi informacjami.

Zasięg kościoła o poziom wyżej pokazuje własne wioski. Trochę inaczej to sobie wyobrażałem, że obejmie wszystkie wioski jakie mogą się znajdować w zasięgu, ale nie jest źle.

Jedna z lepszych ostatnio aktualizacji jak dla mnie.
 

DeletedUser

Guest
Gdzie znajdę więcej informacji o inwentarz i jak go pozyskać
 

DeletedUser170802

Guest
dajcie spokój starym światom i wprowadzajcie je na nowe. Te powyżej 50-go numeru. Robicie tylko niepotrzebny bałagan pierdołami które maja zero użyteczności.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Tym razem zawiera ona parę długo oczekiwanych udogodnień, jak nowy wskaźnik na mapie informujący o nadchodzącym do wioski wsparciu

Nie mogę się tego dopatrzeć....idzie mi wsparcie gdzieś tam a ikonki jak nie było tak nie ma. Czy stara grafika mapy może być powodem vbraku takowej ikonki?
 

DeletedUser

Guest
a propos tych inwentarzy, czy te zasoby maja jakis termin waznosci, czy mozna je wykorzystac kiedy sie ze chce?
 

DeletedUser160438

Guest
a propos tych inwentarzy, czy te zasoby maja jakis termin waznosci, czy mozna je wykorzystac kiedy sie ze chce?

Ten co jest w gratisie jest raczej bezterminowy, ale np z turniejów czy wydarzeń miały termin. Myślę, że jeśli jakiś będzie miał termin to taka informacja będzie dostępna przy nim.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ogólnie ładnie się to prezentuje :)
ale muszę jeszcze ponarzekać
A nawet i na tych światach dobry gracz nie korzystający z tych opcji poradzi sobie w rywalizacji ze słabym ale "bogatym", co potwierdzają już dziesiątki przykładów...
Nie dawno pisaliście o stworzeniu przyjaznego środowiska dla nowych graczy a to takim nie jest :)
Do tego na tego typu światach jest ich najwięcej.
I tu nie chodzi o to że sobie lepszy poradzi
Chodzi o to że psuje to całą rozgrywkę. Nie warto walczyć z kimś stosującym nadużycia
 

DeletedUser23926

Guest
Nie mogę się tego dopatrzeć....idzie mi wsparcie gdzieś tam a ikonki jak nie było tak nie ma. Czy stara grafika mapy może być powodem vbraku takowej ikonki?

Teraz sprawdziłem i jest taka ikonka,
oe-rlfcjdzahpswobmsomov.jpg

Jak mam Pokaż wyskakując okienka to mam wszystkie opcje zaznaczone, to pokombinuj z tym może.
 

DeletedUser

Guest
Jedna z najlepszych aktualizacji. Przydatne i miłe dla oka nowości a minusów póki co nie zauważyłem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry