Wersja 8.16 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser10726

Guest
To nie wiem dlaczego ci nie czyta, u mnie działa bez problemu.
 

DeletedUser32817

Guest
Usuń

Kod:
/**** MrKeksi ****/

input[type="button"], input[type="submit"] {
	background: rgba(0, 0, 0, 0) url(/ds/images/button-bg.png) scroll left top repeat-x;
	font-family: Verdana, Arial;
	font-size: 12px;
	font-weight: bold;
	color: rgb(96, 48, 0);
	border: solid 1px rgb(96, 48, 0);
	cursor: pointer;
	line-height: 18px;
	padding: 4px 5px 4px 5px;
}
input[type="button"]:hover, input[type="submit"]:hover {
	background: rgba(0, 0, 0, 0) url(/ds/images/button-bg.png) scroll left top repeat-x;
	color: rgb(224, 31, 15);
	border: solid 1px rgb(96, 48, 0);
	padding: 4px 5px 4px 5px;
}

tak samo

Kod:
.attack {
background-color:#fad2d2;
}

.support {
background-color:#d2fad2;
}

_____________________________

Kod:
input, select { font-size: 8pt; /*background-color:#FDFBF3;*/ }

input.attack { background-color: rgb(250, 210, 210); }
input.support { background-color: rgb(210, 250, 210); }

input.check { margin:0px; margin-right:5px; }
Zamień na

Kod:
input, select {-moz-border-radius: 5px 5px 5px 5px; -webkit-border-top-left-radius: 5px;
-webkit-border-top-right-radius: 5px;
-webkit-border-bottom-left-radius: 5px;
-webkit-border-bottom-right-radius: 5px; font-size: 8pt; /*background-color:#FDFBF3;*/ }

input.attack {-moz-border-radius: 5px 5px 5px 5px; -webkit-border-top-left-radius: 5px;
-webkit-border-top-right-radius: 5px;
-webkit-border-bottom-left-radius: 5px;
-webkit-border-bottom-right-radius: 5px; background-color: rgb(250, 210, 210) }

input.support {-moz-border-radius: 5px 5px 5px 5px; -webkit-border-top-left-radius: 5px;
-webkit-border-top-right-radius: 5px;
-webkit-border-bottom-left-radius: 5px;
-webkit-border-bottom-right-radius: 5px; background-color: rgb(210, 250, 210) }

input.check {-moz-border-radius: 5px 5px 5px 5px; -webkit-border-top-left-radius: 5px;
-webkit-border-top-right-radius: 5px;
-webkit-border-bottom-left-radius: 5px;
-webkit-border-bottom-right-radius: 5px; margin:0px; margin-right:5px; }

Pojawią się wtedy stare klawisze w placu. W ogóle nie wiem po co dali 2x kolory okienek. Jedno w html drugie RGB...

Niestety po najechaniu kolor znika, ale to problem z którym HOVER-em. Jak chcesz Cezar to wprowadź w swoje "dzieło" moje "coś" ;)
 

DeletedUser32817

Guest
w
Kod:
td.topbar table.menu a {
	color: #ffffff;
	font-size: 10px;
	font-weight: bold;
	padding: 0;
	display: inline;
	height: auto;
	text-align: center;
	background: transparent none;	
}
Zamień

text-align: center;
na
text-align: left;


Tutaj kolejny przykład jakie nam do 4liter CSS podesłali. Napisane na odwal. Dzięki tej korekcie menu jest bardziej czytelniejsze i węższe
 

DeletedUser

Guest
Panowie niestety jak i w :

http://armia-ropczycka.com/overview.css autorstwa pm161
rs8w.png

tak i w poprawionym http://178.32.95.149/oldstyle5.css autorstwa cezara

resv.png





surowce w Rynku zachodzą na ich ilość :(
 

DeletedUser32817

Guest
Wystarczy usunąć:

Kod:
.wood {
	background-image: url(/graphic/holz.png);
}

.stone {
	background-image: url(/graphic/lehm.png);
}

.iron {
	background-image: url(/graphic/eisen.png);
}

Na moim działa.
 

DeletedUser32817

Guest
Kijowe podświetlenie wioski w przeglądzie wiosek, po najechaniu na nią myszką. Wcześniej tego nie było.

Wystarczy usunąć

Kod:
table.overview_table tbody.row_marker:hover td { background-color:#E1C68C;}
table.overview_table tr:hover td { background-color:#E1C68C;}
 

CrusherPL

Zwiadowca
Wynik reakcji
41
Wkońcu znalazłem trochę czasu i się pobawiłem i wszystko ok :)
Dla chcącego nic trudnego, także idziemy dalej grać ^.-
 

DeletedUser10726

Guest
Hehe ja też bym chyba nie wytrzymał z tymi przyciskami :]
 

DeletedUser92539

Guest
nie wiem czemu ale cms od cezar2142, nie mam możliwości wejścia w własne wioski na placu i rynku. ciekawe czy "programiści IG byli na tyle wymyślni, że nie podpięli obu rzeczy ze sobą...
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Drobne poprawki zostały wprowadzone przed chwilą:

- Zmieniono nieco kolor przycisków.
- Zmniejszono ich rozmiar.
- Przyciski dotyczące dodatkowych funkcji Premium (na światach je posiadających) nie mają już złotej obwódki, zamiast tego złoty jest obrazek młotka na przycisku.
- Tabele rekrutacji i tabela w ratuszu zostały lepiej wyrównane.
- Poprawiono parę błędów związanych z natychmiastową budową, przesyłaniem raportów i wstępnym logowaniem.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
boromir3 napisał:
Jedno mnie zastanawia:
Skoro na wszystkich wersjach plemion ( praktycznie nie ma kraju w którym by o to nie darto szat ) gracze narzekają na tą poprawkę to czym sugerował się Inno wprowadzając ją????? .....własnym widzimisię?
Zależy o co chodzi. Jeśli o stary wygląd ogólnie, to pozbyciem się konieczności dostosowywania dwóch wyglądów do wszystkich zmian. Natomiast jeśli chodzi o przyciski, to przede wszystkim chęcią ucieczki od excelowatego wyglądu gry, co raziło (zwłaszcza przy dodatkowych funkcjach Premium w ratuszu) powiewem połowy pierwszej dekady XXI wieku.

Przypomina mi się narzekanie na Facebook Timeline, który został wprowadzony "siłą" jakieś półtorej roku temu, nawet tym, którzy woleli stary wall. Od tego czasu Facebok urósł o kolejne 100 milionów kont.
Nie wiem czy to jest najbardziej trafne porównanie, ale dostrzegam pewną analogię co do zmian samych w sobie. Wiele osób ich nie lubi, ale nie dlatego, że wprowadzają coś gorszego, lecz coś innego.
 

DeletedUser18304

Guest
Ale czy wzrost fejsbuka utrzymywał się w tym samym tempie, czy może zmalał? :>

Po poprawkach jest lepiej. ;) Jeszcze gdyby w rekrutacji symbole jednostek były mniejsze... I OK przy wysyłaniu ataków było stare. :D
 

DeletedUser169954

Guest
Drobne poprawki zostały wprowadzone przed chwilą:

- Zmieniono nieco kolor przycisków.
- Zmniejszono ich rozmiar.
- Przyciski dotyczące dodatkowych funkcji Premium (na światach je posiadających) nie mają już złotej obwódki, zamiast tego złoty jest obrazek młotka na przycisku.
- Tabele rekrutacji i tabela w ratuszu zostały lepiej wyrównane.
- Poprawiono parę błędów związanych z natychmiastową budową, przesyłaniem raportów i wstępnym logowaniem.

ja osobiście ustawiłem stary styl ale widzę że jednak coś ruszyło lepiej to wygląda wiele :)
 

DeletedUser18304

Guest
Jest jeden bug do poprawienia - w forum plemienia, przy nazwach zakładek, ten zwój, który pokazuje, że są nieprzeczytane tematy, jest teraz wyrównany do dołu, a nie wyśrodkowany. :/
 

DeletedUser

Guest
osobiscie korzystam z 3css przez Cezara dodanego. /choc ma kilka mankamentów ale jest i tak super/

6css nie przypadł mi do gustu ze wzgledu na czerwona kolorystykę z nowego stylu.
 

DeletedUser18304

Guest
Przycisków ciąg dalszy.. Teraz zastępstwa... Może nazwy wiosek w przeglądach też będą przyciskami? :/ I zniknęła opcja zalogowania w tym samym oknie. Pewnie nikt nie korzystał. :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry