Wersja 8.16 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser28034

Guest
dla jakich pieniędzy, dla kogo ten syf zrobiono? kto teraz za tak spapraną grę będzie płacił? dziesięciolatek?
są inne gry online o podobnej strategi więc się tam przeniesiemy. my gramy dla przyjemności, kasa się dla nas nie liczy, liczy się zabawa i za nią się płaci. jak zabawa zaczyna spojówki naświetlać i oczy od tego syfu zaczynają boleć to już nie jest zabawa lecz męka. a jak mnie zaczyna boleć to zaczynam się leczyć - w tej sytuacji idę na odwyk od tego dziadostwa.
 

DeletedUser18304

Guest
dla jakich pieniędzy, dla kogo ten syf zrobiono? kto teraz za tak spapraną grę będzie płacił? dziesięciolatek?
są inne gry online o podobnej strategi więc się tam przeniesiemy. my gramy dla przyjemności, kasa się dla nas nie liczy, liczy się zabawa i za nią się płaci. jak zabawa zaczyna spojówki naświetlać i oczy od tego syfu zaczynają boleć to już nie jest zabawa lecz męka. a jak mnie zaczyna boleć to zaczynam się leczyć - w tej sytuacji idę na odwyk od tego dziadostwa.

Ten wiek w profilu to tak na poważnie? :)

Myślę, że tak naprawdę, to boli Cię tylko koniec pleców. ;)
 

DeletedUser

Guest
Admini olali sprawę co oznacza, że mają gdzieś graczy i nie obchodzi ich czy odejdą czy zostaną, liczy się tylko kasa. Jak dla mnie przez ten update i totalną ignorancję adminów Plemiona straciły moją sympatię. Teraz jak widzę to ta gra jest robiona tylko i wyłącznie dla pieniędzy a to, że gracze odejdą to nic. Przyjdą nowi i będzie kasa więc czym się tu przejmować. Problemu nie widzę. Tak właśnie się teraz zachowują admini.
Do tego jak widzę admini dalej nie naprawili tego zbugowanego skryptowania z nie odświeżaniem strony jak wracają wojska lub atakują. Po prostu brak mi słów.


Och po prostu źle się do tego zabieramy - tu możemy sobie pisać do woli, a oni mają to w nosie i nawet nie pokwapią się z jakąkolwiek odpowiedzią. Sensowniej jest napisać do centrali, wyrazić opinię o aktualizacji i przede wszystkim o kompletnym marazmie naszych adminów i podejściu "mam was w d..."
Znalazłam taki namiarek: InnoGames

Address
Harburger Schlossstr. 28 21079 Hamburg Germany
Phone
+ 49 40 7889335-0
Fax
+ 49 40 7889335-21
Email
info@innogames.de
 

DeletedUser160107

Guest
Jak chcecie wyłączyć przyciski to proszę:
http://www.mine-city.bplaced.net/staemme.css

Jednak nadal pozostaje kwestia hostowania plików.
Aktualizacja nieudana, jak długo pracuję na wysokich rozdzielczościach, mieściło mi się wszystko na jednym ekranie, tak teraz trzeba przewijać.
 

DeletedUser

Guest
Ja mam tak (ratusz + plac [na polu "napad" jest focus]):

1z6tppd.jpg

Jeżeli ktoś chce to tu kawałek kodu css:

Kod:
.btn, .btn:hover{background:none !important; color:#603000 !important; border:0 !important; padding:0 !important; text-align:left !important;}
.btn-attack, .btn-support, .btn-cancel, #attack_name_btn, .btn[type="submit"], .btn[type="submit"]:hover {background:#f0f0f0 !important; font-weight:normal !important; color:#000000 !important; border:1px solid #d2d2d2 !important; border-radius:3px !important; padding:3px 8px !important; box-shadow:inset 1px 1px 0px #ffffff;}
.btn[type="submit"]:focus {background:#c5c5c5 !important; font-weight:bold !important;}

Można skorzystać z dodatku do przeglądarki o nazwie "Stylish" (Firefox, Chrome) a w operze trzeba zapisać to w osobnym pliku z rozszerzeniem *.css, wrzucić do folderu:
Kod:
[Literka dysku]:\Program Files (x86)\Opera\styles\
Dalej kliknąć prawym na stronie i dalej "Preferencje witryny" -> "Wyświetlanie" -> "Własny plik styli" i tam wybrać ten plik (nie wiem jak opcje się dokładnie nazywają w Operze PL bo mam wersję EN). Dużo szybsze rozwiązanie niż zewnętrzny plik stylów gdzieś na serwerze :)

...a co do samej aktualizacji to wygląda jakby jakiś praktykant przerabiał ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Och po prostu źle się do tego zabieramy - tu możemy sobie pisać do woli, a oni mają to w nosie i nawet nie pokwapią się z jakąkolwiek odpowiedzią. Sensowniej jest napisać do centrali, wyrazić opinię o aktualizacji i przede wszystkim o kompletnym marazmie naszych adminów i podejściu "mam was w d..."
Znalazłam taki namiarek: InnoGames

Address
Harburger Schlossstr. 28 21079 Hamburg Germany
Phone
+ 49 40 7889335-0
Fax
+ 49 40 7889335-21
Email
info@innogames.de


+1
 

DeletedUser164668

Guest
A inno się cieszy z negatywnych komentarzy, bo to co moim zdaniem chcieli uzyskać to uzyskali, a mianowicie dzięki pakietom graficznym odciążyliśmy im znacznie serwery i niedługo będą startowały nie dwa a 4 światy.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Och po prostu źle się do tego zabieramy - tu możemy sobie pisać do woli, a oni mają to w nosie i nawet nie pokwapią się z jakąkolwiek odpowiedzią. Sensowniej jest napisać do centrali, wyrazić opinię o aktualizacji i przede wszystkim o kompletnym marazmie naszych adminów i podejściu "mam was w d..."

Pomieszanie pojęć... przecież to właśnie centrala (czyli producenci gry) podejmują decyzję o aktualizacji a nie polski support. Więc trudno tu mówić o naszym "marazmie", skoro nasza rola ogranicza się tutaj de facto do przekazania informacji o aktualizacji.
A producenci gry na bieżąco są informowani o tym co się dzieje w poszczególnych wersjach krajowych, otrzymują regularne raporty m.in. właśnie na temat odbioru poszczególnych nowości przez graczy. Zresztą chcąc znać feedback nie muszą szukać daleko - w końcu bardzo prężnie działają także fora w wersji DE oraz NET i tam również gracze wyrażają swoje opinie.

My wszystkie opinie skrupulatnie czytamy i - zbierając je w paczkę - przesyłamy dalej. I tutaj niestety nasze możliwości się kończą, nie mamy mocy aby np. anulować jakąś zmianę, wgraną na serwer.
Zresztą nie ukrywajmy - obecna zmiana jest niemal kosmetyczną, nie przewraca systemu gry do góry nogami, a że komuś bardziej podoba się czarny link niż czerwony przycisk... rzecz gustu, a o takowych podobno się nie dyskutuje. W porównaniu do zmian historycznych (kiedy zmieniał się cały layout czy rozmieszczenie budynków we wiosce) trudno nazywać to jakąś wielką zmianą, która destabilizuje grę...

Rozumiem, że człowiek przyzwyczaja się do czegoś, z czym miał do czynienia dotychczas i reaguje awersją na jakiekolwiek zmiany, które wymagają od niego odrobiny wysiłku w przystosowaniu się do nowych warunków. Ja jestem na tyle starej daty, że pamiętam jakie pretensje były przy pojawieniu się Windowsa XP, który niszczył "starą dobrą grafikę Windowsa 98"... A potem Windows 7 i Vista, które były kolejnym etapem zmian wyglądu... i tak jak też zaraz pojawiały się wówczas głosy "pierwsze co robię gdy siadam na takim komputerze to zmieniam układ grafiki na stary". I jestem ciekawy, czy faktycznie są obecnie użytkownicy Win 7 (czy - o zgrozo - <cfaniak>, którzy konsekwentnie próbują ustawić grafikę na poziomie Windowsa 98 i z uporem maniaka powtarzają, że ona była najlepsza...

A jak to ma się do gry? Powiem szczerze: wielkie pretensje o to, że "aktualizacje niszczą grę", że "to już koniec gry" czy "to wypięcie się na graczy" słyszymy praktycznie przy każdej aktualizacji, która zmienia cokolwiek zauważalnego przez graczy. A wiecie kiedy takie protesty pojawiły się po raz pierwszy? Na początku roku 2007, kiedy wychodził świat 3 z nowościami typu wybijanie monet (zamiast paczek surowcowych) i nowymi jednostkami w postaci rycerza i łuczników. Ile wtedy było skarg o to, że wprowadzamy bezsensowne zmiany, które niszczą dobrą grę i całkowicie psują grywalność? Ja byłem operatorem tego świata i pamiętam...

Żeby nie było wątpliwości: oczywiście nie sprawia nam przyjemności sytuacja, w której gracze niezbyt przychylnie przyjmują wprowadzane zmiany. Wbrew pozorom my nie siedzimy sobie wygodnie na fotelach i nie śmiejemy się "ha ha, dobrze wam tak!". Pamiętajcie proszę, że naszym celem jest to, żebyście czerpali z gry jak najwięcej radości i żeby była ona dla Was odskocznią od zwykłych codziennych problemów, a nie dodatkowym czynnikiem wywołującym wrzody z nerwów czy przedwczesne siwienie.
Ale niestety w takiej sytuacji jak ta nasze możliwości ograniczają się (jak wspomniałem wcześniej) do przekazania jaki to "negative feedback" towarzyszył wprowadzeniu aktualizacji. Ale czy spotka się to z jakąkolwiek wiążącą interwencją ze strony "władz"? Na to nie mamy już żadnego wpływu. Pamiętajcie proszę o tym, że Polska jest jedynie jednym z kilkudziesięciu krajów Plemion, w każdym z nich obowiązuje identyczna wersja aplikacji i siłą rzeczy producenci muszą zawsze uwzględniać szereg różnych czynników, mając na uwadze CAŁOŚĆ gry.
Mogę tylko dodać, że mnie osobiście cieszy fakt, że gracze pomagają sobie nawzajem i wspólnie tworzą różnego rodzaju "pakiety graficzne". W końcu między innymi po to ta opcja została publicznie udostępniona i nie trzeba do niej posiadać Konta Premium.

Choć mam nieodparte wrażenie, że prawdziwi "pro" gracze będą w stanie udowodnić swoje umiejętności bez względu na kolor przycisków, jakie przyjdzie im naciskać. :)

Mimo wszystko życzę Wam miłego dnia, a niektórym osobom także nieco większego dystansu w podejściu do gry, będącej z założenia rozrywką. Może niektórym pomoże świadomość, że nie tylko on (po tych "radykalnych zmianach") ma "tak źle", ale w identycznej sytuacji są również wszyscy jego wrogowie. :)

Pozdrawiam
kmic
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser28034

Guest
travian obecnie ma dużo przyjaźniejszą dla oczu grafikę więc ja jeszcze ze dwa tygodnie na tym badziewiu tutaj się pomęczę i kończę z tą grą definitywnie, idę powalczyć na travie.
 

DeletedUser18304

Guest
travian obecnie ma dużo przyjaźniejszą dla oczu grafikę więc ja jeszcze ze dwa tygodnie na tym badziewiu tutaj się pomęczę i kończę z tą grą definitywnie, idę powalczyć na travie.

Użytkownicy forum na pewno się ucieszą z braku Twoich postów. ;) Zmykaj.


@Kmic Przyciski zmieniły istotnie wygląd rekrutacji, jak i wygląd ratusza - więcej przewijania, mniej przejrzystości. Przy wzywaniu surowców też niezbyt się sprawdzają. ;) Może to tylko przyzwyczajenie.. :(

Poza jednym kolegą kretem, nikt się na problemy ze wzrokiem chyba nie uskarżał.. Przyciski są przyduże. :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@Msr KIlLeR
Którym sposobem zrobiłeś małe ikonki po lewej? Zastanawiałem się, czy grafiki po prostu nie podmienić w 'graphic/'.. Ale fajnie by było to wszystko tylko css'em zrobić, bez podawania tej pierwszej ścieżki w ustawieniach.

@Cezar2142
Proszę:

http://sendfile.pl/67724/game.css
http://sendfile.pl/67725/klasy_przyciskow.css

http://178.32.95.149/graphic/

to tylko wrzuciłem
ps działa poprawnie tylko na światach z kościołami na innych już większość ikon nie działa
a css nie bo ten nowy wygląd był jak grać zaczynałem i się przyzwyczaiłem ale te gigant ikony i przyciski to przeszkadzają mogło by ich nawet nie być byle by to przejrzyście wszystko było
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Te idiotyczne przyciski to mnie dobiją chyba... Tyle lat na plemionach a tak głupiej zmiany to jeszcze nie widziałem. Mogli by otworzyć świat GIMBAZA & ŚLEPI i na nim zastosować takie przyciski...
Stary wyglądzie wróć...
 

DeletedUser

Guest
BEZNADZIEJA

nidy nie komentowałem aktualizacji, ponieważ każda wnosiła nowośc która raziła i robiła na jakiś czas z gry, tę gorsza grę. Ale teraz to już nie powstrzymałem sie i muszę tu napisać. Do tej pory każda aktualizacja była jakoś znoszona z mniejsza bądź większa ilością nerwów. Ale teraz to jest totalna pomyłka, wszystko robi się automatycznie większe i aż człowiekowi nie dobrze się robi jak musi patrzeć. To jest dla dobra graczy? Nie wiem kto pracował nad tą aktualizacją i tą szatą graficzną ale to kosmiczny antytalent to takich rzeczy. Ale niestety, my zwykłe szare grajki możemy sobie tylko podziergać na forum i chyba tyle. Jeżeli gra taka zostanie to chyba będzie lepiej skończyć niż oczopląsku dostać. A szkoda by było kończy grę powody jakiegoś idioty który takie głupoty wprowadza i uważa się za wspaniałomyślnego bo wprowadził coś beznadziejnego - nowego
 

DeletedUser160107

Guest
Ja używam tego
http://www.mine-city.bplaced.net/staemme.css

przed chwilą zniknęła grafika u góry strony, obecnie podobne do wersji tekstowej.
rekrutacja ma obecnie duże (nowe ikonki), zaś spis jednostek w rekrutacji w postaci małych.
plik .css wciąż rozwijany, przerabiany, ale nie przeze mnie :)

czytałem fora DE i NET, wszędzie na to narzekają :)
 

DeletedUser10726

Guest
a dałoby rade w tej:

http://178.32.95.149/oldstyle.css /ładna stara grafiki tylko w przyciski/

zrobic takie same przyciski jak w tej:

http://www.mine-city.bplaced.net/staemme.css /bo w tej ta nowa grafika na czerwono jest./

Pewnie, że się da, 30 sekund roboty :]

Tutaj same przyciski zmienione.

http://178.32.95.149/oldstyle3.css

Efekt:

4GDQW.PNG


A tutaj dokładnie tak samo jest jak podałeś w tamtym css.Więc możesz sobie wybrać które lepiej pasuje.

http://178.32.95.149/oldstyle4.css

Efekt:

4GDNa.PNG


Lekko poucinane te screeny są, ale to co najważniejsze jest pokazane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry