Wersja 8.16 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ślepy zauważy, że najbardziej rzucają się w oczy płatne opcje i pewnie o to chodziło w tym całym usprawnieniu.

Inno robi się pazerne i niestety od mojej osoby pieniążki już nie wpadną :)
 

DeletedUser34646

Guest
te "ulepszenia" to tylko Wasz wymysł,mnie to przeszkadza i już macie jednego mniej ,dokąd była możliwość wyłączenia tych nowości grałem, teraz niestety się pożegnam i więcej tu nawet nie zajrzę ,szkoda słów ,macie talent w uprzykrzaniu tej zabawy.....
 

DeletedUser114646

Guest
Bez obrazy dla twórców, ale graficzne zmiany w tym patchu to tragedia, zabranie starego stylu także.
Od kiedy weszły te jaskrawe kolory zmieniałem styl na 6.5 na każdym koncie na którym grałem, czy siedziałem na zastępstwie dłużej niż 5 minut.
1% graczy, którzy używali stylu 6.5 to nie jest dla mnie mało, to jest dużo.
Mi na pewno ciężko będzie się dostosować do tych zmian, teraz nawet odwlekam codzienną rozbudowę budynków w wioskach, bo wszystko mnie razi.
Stylu nie przywróce, ale jak ponarzekam, to trochę mi ulży.

Zmiany z częściowym odświeżaniem na plus.
 

DeletedUser32817

Guest
Nie możecie tych gównianych butonów przypiąć do opcji
"Tryb klasyczny dezaktywuje nowe funkcje graficzne" ? Ruszcie z głową w końcu.
 

DeletedUser166270

Guest
Przyciski można usunąć samym css. Jutro wstawię plik. Specjalnie Dreamweaver zainstalowałem ;/

niestety niee.. zajmuję się webmasterką pare ładnych lat i cssem tego nie wymienisz, to jest 20 klas które tylko js usuwa.. zaraz się wkurzę i wezmę za to porządnie.. póki co kilka min roboty by usunąć na chwilkę.. bo muszę konto ogarniaać ;)
 

DeletedUser179211

Guest
A ja mam pytanie. Kiedy naprawicie bug ze zbugowanym skryptowaniem dotyczący tego:
Mniej odświeżania i klikania

- Nie będzie już odświeżania całej strony gdy jakiś licznik osiągnie wartość 0, a jedynie aktualizowane będą te informacje, które uległy zmianie. Co to oznacza konkretnie dla graczy? Gra będzie bardziej elastyczna i skończą się kłopoty np. z wpisanymi parametrami nowego ataku, które ulegały kasacji gdy w międzyczasie wracały do wioski jakieś wojska.

Ponieważ teraz za każdym razem jak wraca lub atakuje mi wojo to przeglądarka zacina mi się na jakieś 5s. Dodam, że cały czas mam przynajmniej 400 ataków w drodze i czasami co kilka sekund przez parę minut wracają mi ataki, wtedy to normalnie muszę kliknąć gdzieś gdzie nie widziałbym tych ataków bo inaczej dostałbym takiej ściny, że przez parę minut bym się nie uwolnił.
Po za tym te wszystkie gigantycznych rozmiarów przyciski to jest jakaś masakra. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że te ikonki robił jakiś człowiek z bardzo poważną wadą wzroku, który myślał, że są one normalnych rozmiarów gdyż innego logicznego wytłumaczenia nie udało mi się znaleźć a chwilę się zastanawiałem.
Jak od zawsze fajnie się grało na plemionach to teraz normalnie już nie wytrzymuję. Jak tak dalej pójdzie to normalnie nie będzie sensu tutaj grać bo jedynym celem grania tutaj to byłoby tylko po to, żeby nabawić się nerwicy a jakoś mnie to nie zachęca do grania na plemionach.
 

DeletedUser

Guest
wszytko ładnie wyglada jak jeszcze te przyciski znikna.

mam takie dziwne odczucie, ze przycina sie czasami. byc moze tylko u mnie

byc moze tak musi byc


EDIT:
jak samo css wczytam to smiga dobrze

jak dorzuce plik graficzny to muli czasami. /no chyba tego nie wrzuce i juz/

ogolnie człowiek zielony w tych sprawach to nawet nie wiem po co 2 pliki sa a nie 1 :p czym sie róznia itd ? ze rozmiarem to wiem. /nie smiac sie;o
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10726

Guest
Życie :] Ten gmcgmc to taki już typ człowieka, na 66 świecie zdradził sojuszników i poszedł do wrogów, więc co to za problem podpisać coś pod siebie :] Jak by jeszcze przynajmniej na swoje FTP wsadził i dał linki to xD A tu na żywca :]

Przyciski prawie już usunąłem .. tylko poprawić jeszcze to muszę bo tragicznie wygląda to.
 

DeletedUser174820

Guest
co do layoutów

nowy:
d2cl.png

stary:
zitv.png

widać różnicę? widać.
pomijam belkę na górze, która zajmuje 2x wiecej miejsca, daje po oczach, i wiele innych upierdlowości
stary layout jest po prostu czytelniejszy, nie trzeba się wpatrywać non stop w liczby.

okej, okej, można sobie z linków działać, ale gwarantuję wam, że to kwestia czasu kiedy pojawią się problemy
to że trzeba trzymać grafikę na zewnętrznym hostingu nie jest spowodowane oszczędnością transferu itp, po prostu Innogames się kompletnie odcina od klasycznej grafiki, gdyby miała w przyszłości działać bez probelmu, to i by była nadal w opcjach oraz na serwerach Inno.

co do buttonów

okej, mamy łatki i patche które je usuwają, ale i tak się tekst zastępczy zajmuje tyle samo miejsca <beczy>


serio, zalogowałem się dziś i kompletnie nie wiem co się dzieje, czerwono, kolorowo, buttony mi rozciągają wszystko na 2 strony.
po co, się pytam, po co?
 

DeletedUser28034

Guest
Życie :] Ten gmcgmc to taki już typ człowieka, na 66 świecie zdradził sojuszników i poszedł do wrogów, więc co to za problem podpisać coś pod siebie :] Jak by jeszcze przynajmniej na swoje FTP wsadził i dał linki to xD A tu na żywca :]

Przyciski prawie już usunąłem .. tylko poprawić jeszcze to muszę bo tragicznie wygląda to.

gumową kobietę oddam, a nawet ostatnie piwo z lodówki, jak to naprawisz.
 

DeletedUser168127

Guest
Te zmienione grafiki to totalne dno. Tylko walą po oczach i nic więcej, a po zatem co one mają nowym graczom pomóc przecież każdy przeczyta że to jest ratusz i tak dalej. A jak żeście wyolbrzymili funkcje premium hohoho. Może teraz jeszcze dodacie muzyczkę i animacje tak jak w Grepolis ( to nie reklama, bo to też gra od Innogames). Gdy takie rzeczy dzieją się we grze to znaczy że gra upada.

Dodajcie chociaż możliwość powrócenia do starych ikon!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry