Wersja 8.154

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
561
Aktualizacja 8.154


Drodzy Gracze,
kolejna aktualizacja odbędzie się we wtorek 22 stycznia.
Oprócz poprawek paru błędów przynosi ona zmianę w systemie zastępstw, usprawnienia w szablonach wojsk czy nową opcję wezwania surowców na rynku. Zapraszamy do lektury!

Zmiany i usprawnienia


Zastępstwa
Z uwagi na rosnącą skalę nadużyć zdecydowaliśmy się wprowadzić zmiany do systemu zastępstw i ograniczyć liczbę kont, na jakich można jednocześnie posiadać zastępstwo do trzech.
Gracze, którzy obecnie mają zastępstwo na więcej niż trzech kontach, nie będą mogli przyjąć kolejnych zastępstw, dopóki nie zmniejszą ich liczby poniżej limitu.

Szablony wojsk

Szablony wojsk pozwalają teraz na wysyłanie wszystkich jednostek określonego typu, wybierając opcję "Wszystkie". Pojawi się też możliwość wysłania wszystkich jednostek oprócz określonej ich liczby. Tę mającą zostać w wiosce ilość definiuje się wpisując liczbę ujemną w szablonie.


Czas odblokowania zbieractwa
Odblokowanie poszczególnych opcji zbieractwa pokazuje teraz wymagany czas na wykonanie tego, gdy tylko dostępna jest potrzebna liczba surowców.

Funkcja "Wezwij" na rynku
Na rynku pojawiła się opcja "Wezwij", która pozwala na wezwanie surowców z innych Waszych wiosek, zgodnie ze skonfigurowanymi szablonami.


Poprawki błędów


Puste wiadomości
Nie będzie już możliwości wysłania pustej wiadomości.

Wielkie oblężenie: opisywanie ataków
Będzie już możliwe poprawna zmiana nazwy ataków przychodzących z dzielnic wielkiego oblężenia.

Zasięg kościoła
W niektórych przypadkach zasięg kościoła na mapie nie był wyświetlany prawidłowo. Poprawione.

Pozycja 1 lub lepsza
W paru miejscach (głównie w zadaniach eventowych) pojawiało się wyzwanie by "zająć miejsce 1 lub lepsze", co parę osób nam zgłaszało. Postanowiliśmy ułatwić Wam życie i nie żądać od Was więcej niż tylko samego "1 miejsca" :)

Feedback

Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat prezentowanych zmian, to zapraszamy do skorzystania z tego tematu.

Wasz Plemiona Team
 
Ostatnia edycja: