Wersja 6.3 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Lepiej powiedz z jakiego skryptu korzystasz:p

w małpe wrzucam wszystko co mata tutaj dozwolone mam premium full pakiet..i to co mozna wrzucam jestem rasowa dojrzala meska blondynka z epoki kamienia lupanego..temu sie nie znam na tym..nawet babe rypalem 3 miesiace temu za viste..nie kazdy jest geniuszem w danej dziedzinie prosilem o racjonalna wypowiedz ktora dostalem powyzej moj niepokoj nie byl spowodany nieuczciowscia a raczej czysta ciekawoscia..o co kaman..
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
169
kiedy to bedzie naprawione bo lekko mnie t denerwuje jak mi wiadomosc przychodzi albo raport
wogole cos scina jak jestes w przybywajace i chcesz zmienic nazwe ataku lub pomocy
a opere mam 9.6
 

DeletedUser27560

Guest
Odznaczenia: Oznaczenie "Zmartwychwstanie" dla graczy, którzy zostali przejęci.

Może ktoś to bardziej wyjaśnić?
Jako iż ostatni raz byłem zniszczony bardzo dawno temu to nie orientuje isę co to jest ta opcja zmartwychwstanie. Nie rozumiem tego xD
 

DeletedUser

Guest
Na nowych światach są odznaki za "osiągnięcia". Dla gracza którzy zostają regularnie przejmowani dają takie odznaczenia, aby ich zachęcić do dalszej gry.
 

DeletedUser132779

Guest
A ja mam pytanie - nie wiem czy w dobrym miejscu, ale:

Wczoraj przestał mi działać skrypt na masową rekrutację, podobnie jak kilka innych skryptów. Jest to spowodowane wersją 6.3 ?

I jak to naprawić/ reinstalacja nie pomaga :(
 

DeletedUser93204

Guest
U mnie także coś nie tak..Gdy dostaje wiadomość,raport bądz poajwi się niebieskie słoneczko to przesuwa mi to w bok..Może też ktos tak ma?
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
169
no chyba wiekszosc,noi własnie czekam az administracja to zmieni
bo nawet jak zmieniam szerokosc okna to i tak mam tak samo;/
 

DeletedUser

Guest
A z jakich korzystacie przeglądarek? Być może problem tkwi w przestarzałym IE...
 

DeletedUser

Guest
Chamskie jest to że linijki z surowcami i zagrodą się przesunęły, w produkcji, koszarach, ratuszu a nawet w pomocy. Strasznie mnie to denerwuje bo to rozciąga tylko widok wioski...

W przeglądarce na pewno nie ma problemu, mam najnowszego Firefoxa, sprawdzałem też na Chromie, ale to jest tylko na ś32 bo na ś23 tak nie ma :/
 

DeletedUser

Guest
A ja mam pytanie - nie wiem czy w dobrym miejscu, ale:

Wczoraj przestał mi działać skrypt na masową rekrutację, podobnie jak kilka innych skryptów. Jest to spowodowane wersją 6.3 ?

I jak to naprawić/ reinstalacja nie pomaga :(

Kod:
javascript:var co=[6000,1,0,6000,400,0,0,1500,0,0];var ar=1;var fS=0;var dc=document;if(window.frames.length>0)dc=window.main.document;function M(a){var v=a[0];for(var t=1;t<a.length;t++){if(a[t]<v){v=a[t];}}return v;}function D(a,b){var v=[];if(a.length==b.length){for(var t=0;t<a.length;t++){if(b[t]!=0){v[t]=a[t]*1.0/b[t];}else{v[t]=0;}}}return v;}function S(a,c){var y=dc.getElementsByTagName(a);var x=[];var u=0;for(var t=0;t<y.length;t++){if(y[t].className==c){x[u++]=y[t];}}return x;}function T(){var c=S('table','vis');for(var t=0;t<c.length;t++){try{if(c[t].rows[0].cells[0].innerHTML=='Wioska'){break;}}catch(e){}}return c[t];}function Q(r){var v=[0,0,0,0,0,0,0,0,0,0];for(var u=3;u<r.cells.length;u++){try{v[u-3]=parseInt(r.cells[u].childNodes[1].childNodes[1].firstChild.title,10);}catch(e){}if(isNaN(v[u-3])){v[u-3]=0;}}return v;}function R(r){var v=[0,0,0,0];var s=r.cells[1].textContent.split("\n");var f=r.cells[2].innerHTML.split('/');v[0]=parseInt(s[1].replace(".",""),10);v[1]=parseInt(s[2].replace(".",""),10);v[2]=parseInt(s[3].replace(".",""),10);v[3]=f[1]-f[0]-fS;return v;}function P(r){var v=[0,0,0,0,0,0,0,0,0,0];for(var u=3;u<r.cells.length;u++){try{v[u-3]=parseInt(r.cells[u].childNodes[1].textContent.split("\n")[2],10);}catch(e){}if(isNaN(v[u-3])){v[u-3]=0;}}return v;}if(dc.URL.match('screen=train')&&dc.URL.match('mode=mass')){var c=T().rows;if(ar==0){var f=['spear','sword','axe','spy','light','heavy','ram','catapult'];var s=[[50,30,10,1],[30,30,70,1],[60,30,40,1],[50,50,20,2],[125,100,250,4],[200,150,600,6],[300,200,200,5],[320,400,100,8]];}else if(ar==1){var f=['spear','sword','axe','archer','spy','light','marcher','heavy','ram','catapult'];var s=[[50,30,10,1],[30,30,70,1],[60,30,40,1],[100,30,60,1],[50,50,20,2],[125,100,250,4],[250,100,150,5],[200,150,600,6],[300,200,200,5],[320,400,100,8]];}else stop();for(r=1;r<c.length;r++){var b=[];var z=[0,0,0,0];var w=R(c[r]);var q=Q(c[r]);var o=P(c[r]);for(var i=0;i<f.length;i++){b[i]=co[i]-(q[i]+o[i]);if(b[i]<0){b[i]=0;}for(var j=0;j<4;j++){z[j]+=s[i][j]*b[i];}};var h=M(D(w,z));if(h>1.0){h=1.0;}for(var i=0;i<f.length;i++){var n=b[i]*h;if(n<0){n=0;}if(n>1){if(c[r].cells[3+i].childNodes[3]){var x=c[r].cells[3+i].childNodes[3];try{x.value=parseInt(n,10);}catch(e){}}}}}stop();}

Do paska, tylko musisz edytować jednostki na wzór który Ci pasuje.

A i jest to wersja na nowy świat.

U mnie także coś nie tak..Gdy dostaje wiadomość,raport bądz poajwi się niebieskie słoneczko to przesuwa mi to w bok..Może też ktos tak ma?

no chyba wiekszosc,noi własnie czekam az administracja to zmieni
bo nawet jak zmieniam szerokosc okna to i tak mam tak samo;/

A z jakich korzystacie przeglądarek? Być może problem tkwi w przestarzałym IE...

Też ten problem wczoraj miałem, ale na szczęście jakoś sam mi się naprawił ;) Czym to było spowodowane do tej pory nie wiem :(
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Chciałbym nadmienić, że wątek został stworzony w celu dyskusji na temat wersji 6.3 i jej błędów, nie zaś w celu oferowania pomocy technicznej do skryptów, dodatków i rozszerzeń niekompatybilnych z tąże wersją. Proszę wszystkich o trzymanie się tematu.

Nawiasem mówiąc, nie dostrzegłem żadnych istotniejszych zmian w interfejsie, poza zmianą framework'a i związaną z tym koniecznością przepisania Runtime Agenta.
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
169
no ktos tu napisal ze to tylko na 32s tak jest moze i prawda
ale wezcie cos z tym zrobcie bo nieprzyjemnie sie tak gra,i przy moim necie przez to mi troche zamula kompa:D

poprostu niebieska kropka pojawia sie nad nazwa forum a nie obok jak to bylo kiedys,i ze wszystkim tak jest;/
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym nadmienić, że wątek został stworzony w celu dyskusji na temat wersji 6.3 i jej błędów, nie zaś w celu oferowania pomocy technicznej do skryptów, dodatków i rozszerzeń niekompatybilnych z tąże wersją. Proszę wszystkich o trzymanie się tematu.

Nawiasem mówiąc, nie dostrzegłem żadnych istotniejszych zmian w interfejsie, poza zmianą framework'a i związaną z tym koniecznością przepisania Runtime Agenta.

czyli co mam zrobic by bylo dobrze?...
 

DeletedUser21691

Guest
Nie wiem czy ktos juz o tym pisal ale znowu w pisaniu wiadomosci po wcisnieciu na bb-code przenosi sie na poczatek wiadomosci. W poprzedniej wersji zostalo to naprawione a teraz znowu jest nie tak (jak mamy dluga wiadomosc naprawde jest to denerwujace) ;/
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
169
no ta wersja 6.3 jakas niedopracowana bo pelno bledow w niej;]
dzisiaj dostalem bana za kogos innego (dobrze ze administracja odrazu zwrocila mi dostep do konta:)) no ale dziwi mnie to ze ta osoba ktora powinna dostac bana go nie ma:) ciekaw jestem czy ktos to wyjasni;]
 

DeletedUser113653

Guest
Wersja 6.3 jest lekko nie przemyślana... Nie pokazuje mi się punkty wiosek, musze kliknąć na wies aby zobaczyć ile ma punktów...
 

dziura88

Miecznik
Wynik reakcji
60
Wersja 6.3 jest lekko nie przemyślana... Nie pokazuje mi się punkty wiosek, musze kliknąć na wies aby zobaczyć ile ma punktów...


też tak mam,mapa źle się przesuwa po kliknięciustrzałki,nie pokazuję punktów ani danych wioski,właściciela i jego plemienia,do tego nie otwierają mi się spoilery na forum i jeszcze parę innych mniejszych usterek
 

DeletedUser8099

Guest
Język sie zepsuł:p

Folgende Aktionen zwischen Spieler und Urlaubsvertreter sind während und bis 24 Stunden nach der Urlaubsvertretung nicht gestattet: Gegenseitige Angriffe, Unterstützungen, Rohstofflieferungen sowie alle Aktionen mit dem gleichen Zielaccount.
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
169
a tak wogole co jest z aktualizacja pkt?to tez przez wersje 6.3?
bo jak ja przejme wioche albo ktos mi to dopiero po jakims czasie pkt mi wzrastaja lub ubywaja
dawniej odrazu jakos sie aktualizowało
 
Status
Zamknięty.
Do góry