Wersja 6.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
W każdym bądź razie jest dużo więcej niz udało mi się znaleźć na tym forum^^ Braki w tekście uzupełniam sobie niemiecką wersją wiki (nie polecam translatora wujka googla;) i paroma obrazkami z niej i wiem znacznie więcej niz tutaj daje się odkopać - jeśli w ogóle to gdzieś jest w tym temacie... po 5 stronach biadolenia jakie to głupie rozwiązanie przeskoczyłem dla własnego zdrowia parę stron i wreszcie znalazłem jakieś konkretne informacje...
 

DeletedUser123308

Guest
O lol :)
Jak przeczytałem "nowości" to o mało mnie nie poskładało ze śmiechu :p
Jak my robomy propozycje typu obozu czy coś w tym stylu to z góry są takie prpozycje olewane a tutaj prosze :D

Ogólnie może gra stać się ciekawsza :cool:
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że twoja propozycja pablo miałaby jedną poważną wadę: wymagałaby pełnego zaufania dla osoby zarządzającej obozem i stanowiłoby poważne pole do nadużyć... Pomyśl: ty tutaj raz, że tworzysz masę monet na budowę obozu,dwa wysyłasz masę woja to wchodzi sobie gość i czyści wiochę sąsiada, żeby sobie przejąć kosztem twoich wojsk... Mnie by wzięła cholera^^ Chociaż na tym poziomie rozgrywki takie sytuacje są już rzadkością, chyba że ma się wyjątkowe szczęscie...
Ja widzę jedną poważną wadę planowanego rozwiązania obozu: limit pktów dla założenie obozu jest wg pktów wszystkich graczy, co bardzo wyróżnia masówki... Masówki powinny być ustawowo zakazane^^ Lepszym rozwiązaniem byłyby pkty iluśtam najlepszych graczy lub agresora ilustam graczy...
 

DeletedUser

Guest
Widziałem post o tym że będą zmiany w konfiguracji... Coś mi się zdaje że kościoły to ominie ;)
 

DeletedUser125909

Guest
...

Moim zdaniem bardzo ciekawym wręcz wspaniałomyślnym rozwiązaniem było by podzielenie światów jeden bez kościołów a drugi z kościołami wtedy nie było by kłótni:)
 

DeletedUser

Guest
Dajmy se luz z tym biadoleniem ;) Poczekamy na nowe zmiany konfiguracji i znowu zaczniemy gadkę-szmatkę... Zwróćcie uwagę na mój podpis...
 

DeletedUser61943

Guest
właśnie zalogowałem sie z platformy android na niemieckim świecie
i pisze coś takiego


Sichere dir jetzt vielen Vorteile mobilen Version - exklusiv fur Spieler mit
Premmium-Account , czy może ktoś to fachowo przetłumaczyc ?
 

DeletedUser122932

Guest
Czytaliście Wg Główne zmiany ? !

Uwaga: Obozy wojskowe nie zostaną wprowadzone na już istniejące światy!

Wszyscy zrozumieli ? ;) :rolleyes:
 

DeletedUser122932

Guest
A reszta zmian będzie wprowadzona na istniejące światy ? Odznaczenia etc ? ;) :)
 

DeletedUser131591

Guest
Obóz

Jak zgaduje to na świecie 42 i 43 będzie więcej obozów niż wiosek:D
 

DeletedUser

Guest
Nie no to jest jakiś kit, kiedy zaczynałem grać w plemiona 2 i pół roku temu na s6 nie było tego szajsu i właśnie dlatego gram już tyle! Inne gry są przesrane dodatkami i głupimi unowocześnieniami które tylko psują rozgrywkę ,a plemiona swą prostotą i tym że trzeba włożyć troche wysiłku w gre zdobyły wielu zwolenników.
 

DeletedUser136616

Guest
Nie czytałem wszystkich odpowiedzi, ale mogę stwierdzić, że większość graczy była przeciwna obozom. Nie zostały jednak wyjaśnione takie istotne szczegóły, jak:
- czy obóz to będzie zwykła wioska, czy też jakieś inne pole na mapie,
- jak dokładnie będzie on funkcjonował i do czego służył,
- czy będzie można go przejąć i z niego przejmować,
- kto będzie rozkazywał wojskom w nim się znajdującym,
- czy gracze spoza plemienia będą wiedzieli czy plemię ma obóz i kto nim dowodzi,
- ile złotych monet potrzeba do jego zbudowania i kto je ma wyłożyć,
- ile punktów musi osiągnąć plemię, żeby założyć takowy.
To tak, jakby przy aktualizacji wnoszącej rycerza powiedzieć: "No, słuchajta. W nowej wersji Plemion będzie rycerz, który w zbrojowni będzie zdobywał przedmioty." W tej sytuacji gracze nie wiedzą, czy każdy będzie mógł mieć rycerza, co te przedmioty będą dawały, jakie będą jego parametry ataków, itp. Proszę administartorów o dokładne opisanie, na czym będą polegały te obozy, a graczy o wstrzymanie się w dawaniu w ciemno wypowiedzi negatywnych, które nic nie wnoszą - jak nie będziecie chcieli obozów, to nie grajcie na światach w stylu 6.0.

A co do odznak, świetny pomysł. Sam myślałem o czymś, co pozwoliłoby sprawdzić doświadczenie gracza z innych światów przy przyjmowaniu do plemienia. Tym, którzy nie chcą chwalić się swoimi doświadczeniami, bo najzwyczajniej ich nie mają, (co wnioskuję z niektórych postów), odznaki nic nie zaszkodzą, bo mogą oni je ukryć. Dawałoby to też motywację dla graczy chcących się wykazać. Jednak, jak powyżej w obozach, nie napisano dokładnie, za co będą przyznawane. Jeżeli to możliwe, prosiłbym zamieścić listę tych odznak, (co i tak zrobią za niedługo gracze), chyba, że ma to być w formie niespodzianek, chociaż wolę, żeby wszystko było z góry ustalone.
 

DeletedUser127461

Guest
Nie czytałem wszystkich odpowiedzi, ale mogę stwierdzić, że większość graczy była przeciwna obozom. Nie zostały jednak wyjaśnione takie istotne szczegóły, jak:
- czy obóz to będzie zwykła wioska, czy też jakieś inne pole na mapie,
- jak dokładnie będzie on funkcjonował i do czego służył,
- czy będzie można go przejąć i z niego przejmować,
- kto będzie rozkazywał wojskom w nim się znajdującym,
- czy gracze spoza plemienia będą wiedzieli czy plemię ma obóz i kto nim dowodzi,
- ile złotych monet potrzeba do jego zbudowania i kto je ma wyłożyć,
- ile punktów musi osiągnąć plemię, żeby założyć takowy.
zgadzam się z powyższym:D:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry