Wersja 6.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser26967

Guest
Masterpablo obecnie gram na 37.. i lagi tam dalj sie zdarzaja.. chwilowe, bo chwilowe - ale sa. a przynajmniej u mnie takie sa :D nie wiem jak u innych.. :p

odnosnie tego, czy kazdy swiat stoi na innym serwerze, nie wiem.. pytanie do administracji, ale patrzac na to, ze im swiat starszy, tym mniej lagow, a na nowych lagi sa powazniejsze.. mozna wywnioskowac, ze 1swiat = 1serwer
gdyby kazde ze swiatow staly na jednym serwerze, lagi bylyby na kazdym swiecie..
No chwilowe... chwilowe każdy może znieść... ;-) A rozchodzi się o to, że oni chcą uniknąć tych największych i to do nich większość wypowiedzi odnoszę - te są niestety nieuniknięte...
Odnośnie "świat-serwer": mam nadzieję, że każdy stoi na własnym, bo jeśli nie, to wszystkie te analizy naprawdę na nic się zdarzą, nieprawdaż? I jeszcze nawiązując do zasady "im starszy tym podatniejszy na lagi" - teoretycznie ten najnowszy powinien zatem wytrzymać więcej, niż poprzednie, zatem... Analizy ponownie biorą w łeb... :D Dlatego im nie ufam...
 

DeletedUser113653

Guest
Źle postawione pytanie :) Prawidłowe powinno brzmieć "czemu JUŻ w środę a nie później?" :)

A tak poważniej: starty nowych światów w wersji 6.0 w poszczególnych wersjach krajowych (nie licząc niemieckiej i angielskiej jako mających oczywisty priorytet) odbywać się będą w okresie od 24 lutego i potrwają MINIMUM 3 tygodnie.
Polsce przypadło wdrożenie w dniu 24 lutego. Więc mogło być TYLKO później. :)

1. Może i tak powinno brzmieć
2. Niemam więcej pytań:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie podoba sie to sie nie logujcie !!!! wypowiada sie moze kilkanascie osób najbardziej wyszczekanych a wasze zdanie to moze 1% wszystkich graczy . Wieszkszosci osoba nudzi sie ciagle klikanie w to sama chca zmian chociazby graficznych. Zycie nie podoba sie ta gra pograjcie w cos innego wojennego na waszym poziomie moze SAPERA ?
 

DeletedUser

Guest
Osobiscie już się przyzwyczaiłem do lagów. Lagi przy otwarciu "tak czy siak" będą i dla mnie to nie ma róznicy. Każdy je będzie miał,więc nie ma na co narzekać. Mimo wszystko,wystartowanie 2 światów w mniejwięcej tym samym czasie,to dobry pomysł;)
 

DeletedUser113653

Guest
A tak poważniej: starty nowych światów w wersji 6.0 w poszczególnych wersjach krajowych (nie licząc niemieckiej i angielskiej jako mających oczywisty priorytet) rozpoczynają się 24 lutego i potrwają MINIMUM 3 tygodnie.
Polsce przypadło wdrożenie w dniu 24 lutego. Więc mogło być TYLKO później. :)


Czyli prawie każda wersia zagraniczna będzie miała nowe światy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser131591

Guest
Złote Monety

Wiem,że na obozy wojskowe potrzeba złote monety,ale ile ich potrzeba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Kinght555 weź opanuj downa...

Wystartuje świat to się dowiesz
 

DeletedUser113653

Guest
Wiem,że na obozy wojskowe potrzeba złote monety,ale ile ich potrzeba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie rób tyle tych wykrzyników, bo każdy już czytał twój post...
Pozatym czytaj ze zrozumieniem, niema tego podanego iż niedługa ta informacja będzie!
 

DeletedUser131591

Guest
Wiem!

Wiem,ale ja się spytałem raz to ci odpowiadają,że na obozy czeba monety i odpowiednią ilość punktów!
A mo chodizło o to ile trzeba!
 

*BBC*

Zwiadowca
Wynik reakcji
130
No chwilowe... chwilowe każdy może znieść... ;-) A rozchodzi się o to, że oni chcą uniknąć tych największych i to do nich większość wypowiedzi odnoszę - te są niestety nieuniknięte...
Odnośnie "świat-serwer": mam nadzieję, że każdy stoi na własnym, bo jeśli nie, to wszystkie te analizy naprawdę na nic się zdarzą, nieprawdaż? I jeszcze nawiązując do zasady "im starszy tym podatniejszy na lagi" - teoretycznie ten najnowszy powinien zatem wytrzymać więcej, niż poprzednie, zatem... Analizy ponownie biorą w łeb... :D Dlatego im nie ufam...

im starszy.. tym mniejsz lagi.. tak z moich obserwacji. :) na nowych.. to juz inna bajka :p
owszem, jesli wszytsko stoi na jednym.. to wtedy calkowita lipa.. nie ma zadnego zaczepienia do tego, zeby powstaly 2 swiaty o identycznych ustawieniach.. skoro i tak bedzie to na jednym serwerze. ale jest to raczej nie mozliwe, by kazdy ze swiatow dzialal na jednym.. chociaz kto wie.. :p (ahh ta technika)
moze dlatego wlasnie mialy powstac 2 swiaty o identycznych ustawieniach - by zmniejszych czestotliwosc tych powazniejszych zwieszek (?) i ograniczyc je do tych naprawde.. chwilowych i malo uciazliwych? :p
ale chyba juz sie nie przekonamy w pelni.. jak mialo byc w rzeczywistosci.. :x chociaz i tak te swiaty maja byc tandemowe..
taka sugestia dla tych do gdybaja i narzekaja na cos, czego nie sprawdzili... ;xx
poprostu dajmy administracji "pole do popisu" :p jak cos nie wypali, wtedy mozemy z czystym sumieniem pisac..
"to jest beee.. feee.. i w ogole" :pP
 

DeletedUser59924

Guest
Wiem,ale ja się spytałem raz to ci odpowiadają,że na obozy czeba monety i odpowiednią ilość punktów!
A mo chodizło o to ile trzeba!

Czeba czekać aż otworzą te światy, wtedy się dowiesz :D
Ale myślę, że i tak nie uzbierasz tylu monet ile czeba ;)
 

DeletedUser26967

Guest
Nie podoba sie to sie nie logujcie !!!! wypowiada sie moze kilkanascie osób najbardziej wyszczekanych a wasze zdanie to moze 1% wszystkich graczy . Wieszkszosci osoba nudzi sie ciagle klikanie w to sama chca zmian chociazby graficznych. Zycie nie podoba sie ta gra pograjcie w cos innego wojennego na waszym poziomie moze SAPERA ?
Kolejna konstruktywna wypowiedź! No brawo, takich jak Ty szukaliśmy na forum od dawna! <- to była ironia jakby ktoś nie zauważył... Jest wątek do dyskusji -więc dyskutujemy - jak się nie podoba to, że nam się coś nie podoba, to tego nie czytaj... A nie piszesz coś o tym, że jak się komuś nie podoba, to się logować nie mają - po prostu mówimy, co nam na sumieniu leży... Czasem bardziej dobitnie, czasem w miarę spokojnie - tak bywa. A to, że Ty powtarzasz utarte zwroty na pewno nie świadczy o Tobie lepiej, niż wypowiedzi paru osób na tym forum o nich samych... ^^

PS. Saper, wbrew pozorom, jest grą dla ludzi ogarniętych i myślących, zatem dziękuję za uznanie mnie takim, który ma w niej spore szanse... :) Ale i tak wolę FreeCella... :)
 

DeletedUser

Guest
Bo najpierw czeba wybudować pałac..do czego możesz przecież nie dojść panie Kinght515..
 

DeletedUser

Guest
I mamy zmianę - światy jednak będą się nieco różniły konfiguracją. Szczegóły niebawem.

Nie chcę się narzucać ale ta blokada tandemowa jest według mnie bez sensu,gracze na jednym z światów logują się pod innym nikiem a na drugim też pod innym,potem gdy na pierwszym im się uda usuwają tam konto i wtedy jest dużo pustych a mało graczy.Więc czy blokada jest czy nie to i tak będą prawie ci sami gracze.A odnośnie konfiguracji może być zmieniona(nic nie mam przeciwko temu) ale jeżeli chodzi o szybkość to ten z tą mniejszą będzie pusty.

Co do blokady,wiem że takie coś można bo była taka na osadnikach a mianowicie żeby była na ip a nie na niki wtedy grając na jednym z światów nie mogli by już się zalogować na drugim.
 

DeletedUser59924

Guest
Nie chcę się narzucać ale ta blokada tandemowa jest według mnie bez sensu,gracze na jednym z światów logują się pod innym nikiem a na drugim też pod innym,potem gdy na pierwszym im się uda usuwają tam konto i wtedy jest dużo pustych a mało graczy.Więc czy blokada jest czy nie to i tak będą prawie ci sami gracze.A odnośnie konfiguracji może być zmieniona(nic nie mam przeciwko temu) ale jeżeli chodzi o szybkość to ten z tą mniejszą będzie pusty.

Co do blokady,wiem że takie coś można bo była taka na osadnikach a mianowicie żeby była na ip a nie na niki wtedy grając na jednym z światów nie mogli by już się zalogować na drugim.
A co w przypadku jeżeli babcia/ dziadek/ pies/ siostra chciałaby sobie pograć np. na 43 świecie a ja bym miał konto na 42, to co wtedy :eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
A co w przypadku jeżeli babcia/ dziadek/ pies/ siostra chciałaby sobie pograć np. na 43 świecie a ja bym miał konto na 42, to co wtedy :eek::eek:

No to mają pecha,jest dużo innych światów.Kiedyś na nowy świat było trzeba czekać od 4 do 6 miesięcy i było dobrze,żaden się nie bulwersował a teraz jakiś atak pokemonów nastał.
 

DeletedUser26967

Guest
Co do blokady,wiem że takie coś można bo była taka na osadnikach a mianowicie żeby była na ip a nie na niki wtedy grając na jednym z światów nie mogli by już się zalogować na drugim.
Zapomniałeś, że niektórzy mają zmienne IP (witam ^^) i takie coś również im wielkiej krzywdy nie zrobi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry