Warunki zmiany zasad na starych światach - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
No bo s70 jest zapełniony :p, porównajcie sobie poprzednie światy na mapach :p
 

DeletedUser165928

Guest
ale światy nie są zamykane chronologicznie tylko w zależności od zapełnienia, s70 jest widocznie pełniejszy.

Powiedz mi w takim razie kto bedzie się rejestrowal na świecie gdzie zwyciestwo jednej z koalicji jest przesądzone , kto zdecyduję się na powaznie na serwerze gdzie czolowomu plemieniu brakuje 50 milionów do zamknięcia serwera ?

Chyba tylko tacy jak Ty bo nie wyobrażam sobie żeby normalny gracz mial się tam rejestrować bo po co ? żeby rozwinąć wieś i skończyć gre ?

Naprawdę proszę Was ....macie się wypowiadać to albo zapoznajcie się z sytuacją albo nie wypowiadajcie wogole pisząc bzdury bo plakać się chce nad inteligencją niektórych .
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Poczułam się urażona. Ja rozumiem, że jest Was dużo i wiadomo, kto wygrał i w ogóle. Ale może trafi się jakiś oszołom? Może kogoś przejmiecie i ten ktoś zacznie od nowa? Może to jest sposób? Jak najwięcej przejmować, ludzie będą zaczynać od nowa, więc dalej przejmować, aż do zapełnienia świata? Wierzcie mi, że głównym zajęciem Teamu nie jest uprzykrzanie życia graczom.
 

DeletedUser160591

Guest
Co nie znaczy, że są chętni do ułatwiania im życia. Jest jeszcze taka możliwość, że mają to wszystko gdzieś.
 

DeletedUser165928

Guest
Poczułam się urażona. Ja rozumiem, że jest Was dużo i wiadomo, kto wygrał i w ogóle. Ale może trafi się jakiś oszołom? Może kogoś przejmiecie i ten ktoś zacznie od nowa? Może to jest sposób? Jak najwięcej przejmować, ludzie będą zaczynać od nowa, więc dalej przejmować, aż do zapełnienia świata? Wierzcie mi, że głównym zajęciem Teamu nie jest uprzykrzanie życia graczom.

Widocznie jest to ich zajęcie - uprzykrzanie życia graczom , wnioskuję to po odpowiedziach z zapytań do suportu .

Zresztą to co sama tu piszesz jest tak samo "mądre'' jak ich odpowiedzi . Sęk w tym wlasnie że nie ma czym przejmować - gdyby bylo czym to nikt by nie domagal się obniżki cen monet - świat w zasadzie stoi przez to w miejscu . Konta po 5-7 kk i jest mozliwe do wyprodukowania 20 grubych .....to jest normalne ? I nie chodzi tu o graczy co masowo przejmują .
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Obawiam się, że każda moja wypowiedź w tym temacie będzie "tak samo mądra jak ludzi z supportu", bo trochę ich rozumiem. Może to nie jest normalne (chociaż, normalność to pojęcie względne), że konta po 5-7kk stoją w miejscu właściwie, a może taka jest specyfika świata? Wszystkie światy (w moim odczuciu) są takie same - zaczynamy z wyśrubowanymi wymaganiami, a potem wszystko ułatwiamy i kończymy świat i szybko biegniemy grać na kolejnym - nie każdy świat musi być taki sam, jak ten przed nim czy ten za nim, może po prostu 67 z założenia ma być trudniejszy?
 

DeletedUser165928

Guest
Obawiam się, że każda moja wypowiedź w tym temacie będzie "tak samo mądra jak ludzi z supportu", bo trochę ich rozumiem. Może to nie jest normalne (chociaż, normalność to pojęcie względne), że konta po 5-7kk stoją w miejscu właściwie, a może taka jest specyfika świata? Wszystkie światy (w moim odczuciu) są takie same - zaczynamy z wyśrubowanymi wymaganiami, a potem wszystko ułatwiamy i kończymy świat i szybko biegniemy grać na kolejnym - nie każdy świat musi być taki sam, jak ten przed nim czy ten za nim, może po prostu 67 z założenia ma być trudniejszy?

A jak mam reagować na Twoje wypowiedzi jak nie znając temtu wypowiadasz sie , stajac odrazu po drugiej stronie barykady?

Jak przyjmować Twoją wypowiedz skoro jest rozmowa o tym że nie ma szlachty i nie ma czym przejmować a Ty piszesz ze zeby jak najszybciej zapelnić swiat to trzeba przejmować i przejmować .

Twierdzisz że suport nie jest po to by uprzykarzać życie graczom a ja twierdzę ze wlasnie tak jest . Skoro nie chcą pomóc w szybszym zakonczeniu swiata to tak wlasnie jest . Piszesz też ze ma ten serwer być trudniejszy ....ale w czym ? Bo trudny wcale nie jest > Barbak bardzo duzo , wrogów ubywa z dnia na dzień i jest wegetacja . Czy trudność ma polegać na tym że trwa swiat dluzej tylko dlatego ze ceny monet są droższe ? Bzdura. A czym szybciej w takiej sytuacji swiat się skonczy to gracze chętniej zagrają na nastepnym . A jak gra jest nudna jak flaki z olejem to już niekoniecznie . Malo tego że twierdze ze suport robi to celowo , twierdzę również że strzelają sobie samobója - bo jak nazwać to że zniechęcają graczy do gry ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry