Warto Obejrzeć- Sala Samobójców

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser163589
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser163589

Guest
Sala Samobójców

Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy i pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko. "Ona" zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna, przebiegła. Wprowadza go do "Sali samobójców", miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu najcenniejsze… "Sala samobójców" to film Jana Komasy, jednego z najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia. Pierwszy raz udało się w Polsce stworzyć film, w którym wirtualny świat awatarów jest równie ważny, jak rzeczywista gra aktorów. Ponad rok powstawało animowane, drugie życie głównego bohatera - Dominika. Szokująca historia i genialne aktorstwo sprawiają, że jest to film tylko dla ludzi o mocnych nerwach. NICK TO NIE IMIĘ. ŚWIAT TO NIE MATRIX. ŻYCIE TO NIE GRA, NIE DAJ SIĘ WYLOGOWAĆ!
 

DeletedUser

Guest
...

Mnie szczerze mówiąc nie urzekł . Nie było w nim co by mnie zachwyciło . O wiele lepszy był poprzednik tego filmu, o którym mało kto słyszał . Chodzi i Holenderski film Ben X z 2007 roku . Z resztą każdy ma inny gust . Jeśli tobie się podobał uszanuję to .
 

DeletedUser160041

Guest
Powiem tyle , po wyjściu z kina gdy to obejrzałam nie ogarniałam . Byłam niczym zombie , poruszył mnie głęboko , przez dwa dni zastanawiałam się nad swoim życiem, nawet z moją ówczesną drugą połówką nie chciałam rozmawiać .
 

DeletedUser164711

Guest
Powiem tyle , po wyjściu z kina gdy to obejrzałam nie ogarniałam . Byłam niczym zombie , poruszył mnie głęboko , przez dwa dni zastanawiałam się nad swoim życiem, nawet z moją ówczesną drugą połówką nie chciałam rozmawiać .

Serio ? kurczę, to niezły pewnie .. chyba się skuszę ..
 

DeletedUser

Guest
Powiem tyle , po wyjściu z kina gdy to obejrzałam nie ogarniałam . Byłam niczym zombie , poruszył mnie głęboko , przez dwa dni zastanawiałam się nad swoim życiem, nawet z moją ówczesną drugą połówką nie chciałam rozmawiać .

Hahahahahaa. Cięłaś się mydłem w płynie pewnie, i popijałaś domestosem. Film szrot. W sam raz dla fanek Zmierzchu i Świecącego Edłarda.
 

DeletedUser

Guest
j/w. Lepiej będzie zadowolić się opisem tego filmu, od osób, które jeszcze do doszły do tego, że to bezsens, niż przekonywać się samemu, że jednak to kolejna tandeta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
powiem wam ze ogladałem ten film ze 3 razy i do dzis nie kapuje o co w nim chodziło
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
@up. hahahhhha

a ja ogladalem ten film ^^

bez urazy, dla polowy dementujacych wielkosc filmu, ale jezeli nie przezyliscie czegos takiego, lub chociaz podobnego, to nie zrozumiecie jak to jest :D
 

DeletedUser21561

Guest
"Jeśli nie jesteś milionerem to nie zrozumiesz jak to jest grać w monopol"
PoXopku, postaraj się z argumentacją ;*
 
Do góry