Warsztat DarthMo

  • Rozpoczynający wątek DarthMo
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam żyję jak widać po tym poście :p dzisiaj tło coś z B&W źle nie wyszło moim zdaniem jakoś kolorki mi się fajnie skleiły nie jest najgorzej ^^

scaled.php


A tak nikt nie ocenia krytyków nie ma dziwne nikt nic nie oceni :p? co można lepiej by zrobić ?

Ten płomień na środku po prawej jakiś taki ^^
ogólnie git
 

DeletedUser122807

Guest
Miałem dzisiaj robić podobną, ale moze jutro zrobię jak znajde chwile;)
 

DeletedUser

Guest
Nom moim zdaniem też za mało elementów ale nie miałem pomysłu co by tam dać,dzisiaj się zrewanżuję :D
 

DeletedUser

Guest
Co za ironia nie zdążyłem wczoraj o_O

1.
kopia2wallcotme.png


2.
scaled.php


3.
scaled.php
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser160857

Guest
mi się jakoś nie podoba :D

Render chyba taki w kij ,twarz taka jakas "nie realna" :p
 

DeletedUser

Guest
Wkleję coś żeby odświeżyć temat i przepraszam że się nie odzywam ale zupełnie nie mam czasu wchodzę tylko luknąć na 5-10 min a w wolnym czasie tylko robię pracki na graffika.pl więc sory ale nie wyrobie się tutaj z niczym raczej :((

scaled.php
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser127278

Guest
Może jakiś pojedynek graficzny zmotywuje ludzi do działania:) Mam pewien pomysł jeszcze, który zrealizuję w niedalekiej przyszłości.
 

DeletedUser

Guest
Ja bym prosił avatar z raperami z Lordz of Brooklyn. Coś na podobizne jak mam w profilu i też muszą być czarno białe kolory
 

DeletedUser

Guest
Tyle czasu minęło a ten nadal się choć podstawowej grafiki nie nauczył. Miszcz painta :cool:
 

DeletedUser

Guest
Wstawię coś żeby nie było że dostałem zawału :p Sygnatura jest chyba z kilku miesięcy mam nowe ale nie mogę wstawić bo są w pojedynkach i jak bym wstawił to pojedynek by przerwano :D

kopiadeucen.png
 

DeletedUser170559

Guest
Ja bym prosił o sygnaturkę i o animowane godło do plemienia :) Wrazie gdybyś się podją tego prosze o kontakt na PW :)
Z góry dziękuje :)
 

DeletedUser

Guest
Jakbyś miał chwilę, to poprosilbym o sygnaturkę, zwiazana z dinozaurem i napis boramoja. Z góry Thx
 

DeletedUser

Guest
Sory ale nie robię sygnaturek tutaj na plemiona jedynie awatary :)

Są to pracki niedokończone ale pewnie niedługo się nimi zajmę :)

kopiasidnowuzupe.png


americah.png


spidermanee.png
 
Do góry