Warsztat DarthMo

  • Rozpoczynający wątek DarthMo
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser160857

Guest
Wydaje się że jest rozciągnięta ponieważ słuchawki robią może trochę taki efekt ^^

PS:Nawet nie zauważyłem że wchodzi od 30 :p ale może coś tam pokombinuję :D

To słuchawki ? :D nawet nie zauważyłem :p
Ale mi coś teraz nie wchodzi , przez coś , ale ja wiem przez co :D (więc jak zniknie to wstawie bo teraz nic nie moge wstawić :( )
 

DeletedUser

Guest
Zrobiłem 2 żeby ci się nie znudził szybko :p

kopiaczeski.png

scaled.php
 

DeletedUser

Guest
I tak dla informacji ^^ Nie pracuję nad obrazkami typu napis migający lub falujący czy obojętnie co w tym stylu,bo to wygląda jak choinka

Zajmuję się tylko takimi jak widzicie obrazkami do czasu aż nabiorę wprawy wtedy mogą być prace coraz bardziej "3D'" :D
 

DeletedUser

Guest
Jeśli nie masz nic przeciwko i masz wolny czas, to czy mógłbyś zrobić coś i mnie?
 

DeletedUser

Guest
Masz dobry nick do sygny :) ale będziesz musiał trochę czekać bo ziomki z sojuszu są na pierwszym miejscu a do tego dochodzą jeszcze inni z innych gier także mam roboty :D Ale kto wie może akurat zachce mi się i gdzieś tam pośrodku trafię na twój nick :p
 

DeletedUser

Guest
scaled.php



Taka sobie praca "treningowa" z wykorzystaniem filtrów itd ^^
 

DeletedUser

Guest
scaled.php


Moja ostatnia praca

PS:coś mam mało czasu ostatnio zaledwie 1h na dzień i czasami mniej ...
 

DeletedUser75292

Guest
Ośmielę sie twierdzić, że to najlepsza galeria w ostatnim czasie na plemionach.^^

PS: zrobisz coś dla mnie? na nick von bimberman.:):)
 

DeletedUser

Guest
Też tak myślę, fajne pomysły na sygny, bardzo dobry dobór filtrów :)

Troszkę nie wierzę w to kilkudniowe doświadczenie, chyba że autor miał znakomitego nauczyciela bądź skuteczny poradnik :)

Bez względu na to wielkie gratki za kawał dobrze wykonanej pracy ;)
 

DeletedUser

Guest
Obecnie mam "nauczycielkę" i to bardzo dobrą ^^ uczy mnie od 2 dni a już wiem wiele więcej ona pracuje na photosh ale prawie się nie różni opcjami od gimp jak się ma dobrą pamięć :D
 

DeletedUser

Guest
scaled.php


taka sobie można brać jak komuś się spodoba wtedy tez piszcie do mnie napis zrobię i rozmiar ^^



Nowsza praca dla kolegi do edycji dał :D ale prace jeszcze trwają :D

scaled.php
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Praca mi się bardzo spodobała, a rozmiar nie jest zły ponieważ będę ją używał na forum w grze :):D:D
 

DeletedUser162365

Guest
darthMo dzieki że pomogłeś mi z tym 2 avkiem musze się jakos odwiędzyć ale po co/
I tak dałem Ci kiedys to co chciałeś:D
 

DeletedUser

Guest
heh pewko ^^ ale luz zrobię jeszcze inne edycje pracy i podrzucę coś w czasie kiedyś :p
 
Do góry