Wanna, czy prysznic?- IRCowy problem.

Wanna, czy prysznic?

  • Wanna;

    Głosy: 187 41,7%
  • Prysznic;

    Głosy: 144 32,1%
  • Woda jest brudna. Nie myję się, kąpiel rozpowszechnia bakterie;

    Głosy: 79 17,6%
  • Kogo to obchodzi;

    Głosy: 38 8,5%

  • W sumie głosujących
    448

DeletedUser109506

Guest
*****

posiadam i wanne i prysznic -uważam ,że lepsza jest wanna jeśli ktoś nie wierzy niech sprubuje
zresztą zależy czy sama bierzesz prysznic czy nie to samo ma sie do wanny zależy czy siedzisz w niej sama czy nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser114717

Guest
Zależy: masz za mała wannę by się rozprostować - weź prysznic. Masz dobrą - weź wannę ;)
 

DeletedUser118696

Guest
najlepiej miec wanne z prysznicem;] i problem rozwiazany;p
 

DeletedUser93204

Guest
Dobrze jest też mieć wanne i przysznic połączoną..
 

DeletedUser

Guest
wanna... :D jak jestes zmordowany po calym dniu to nalej wody i sie mozesz w wannie polozyc... i to jest COOL ;) :D
 

DeletedUser

Guest
wiadomo ze wanna wygodnie mozna poleżec a ja mam wanne w niej prysznic
 

DeletedUser125960

Guest
To zależy.Jeśli wracasz z zimnego podwórka po bitwie śnieżkowej albo nart to wanna,ponieważ można się w niej rozgrzać i porządnie umyć(polecam szare mydło+gąbeczka).Prysznic jest dobry gdy ktoś nie zbyt wiele czasu.(polecam 2in1 żel i szampon w jednym).Ale ja wolę to,co kiedyś wypatrzyłem w gazecie-WANNA Z PRYSZNICEM!
 

DeletedUser129414

Guest
Woda jest brudna. Nie myję się, kąpiel rozpowszechnia bakterie; - dobre!
prysznic-tanio
wanna-można się zabawić z wodą;)

Ja to mam wogóle brodzik, ale chciałem wannę z prysznicem;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser129742

Guest
Jakbym miał w domu i jedno i drugie, to na pewno częściej korzystałbym z prysznica gdyż, za bardzo nie mam czasu aby się wylegiwać w wannie. Po prostu wolę szybko się umyć i dalej do kompa czy na film iść. Lecz wanna dobra jak jest mi zimno i zmęczony jestem to fajnie tak się położyć i posiedzieć godzinę :), ale to też w wolne dni :(.
Tak trochę zboczę z tematu - kiedyś całkiem niedawno temu widziałem fajną kabinę z radiem itp. z dwoma słuchawkami razem z wanna :D
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem za wanną ;) albo jakuzzi.. Olejek do kąpieli i pełen relaks ;) jeszcze jak do jakuzzi się wybieram to często jakąs muzykę puszczam ;) żyć nie umierać ^^ kąpiele mogłabym brać na co dzień, niestety brak czasu zmusza do zwykłego prysznica. ;)
 

DeletedUser122807

Guest
...

Zdecydowanie wanna można się zdrzemną w niej:)
 

DeletedUser136132

Guest
Cóż...:) przy wannie można się odprężyć po Leżeć trochę :p
oraz Spokojnie Się "umyć":rolleyes: Natomiast Prysznic jest przydatny wtedy gdy się śpieszysz według mnie
Mycie na szybko nie było nigdy moją dobrą stroną ;)
Zatem jest za Wanną :D
 

DeletedUser138055

Guest
Wanna czy prysznic???

Ja wolę wannę,ale przysznic też jest fajny.:cool:
 
Do góry