Walka na sygny 6 - FINAŁ | Meneves vs Ussar

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
jeszcze ja, jeszcze ja:):D:p
głosuje na A bo nie doceniacie tej pracy;)
wiadomo że B jest lepsza i bardziej czasochłonna ale A mi się podoba bo ramka ładna(autor niech mi na PW napisze jak to zrobił:D) i sygna estetyczna....
 

DeletedUser23335

Guest
Zwyciężył Meneves z przewagą 4 pkt i wynikiem 11 do 7.

Gratuluje obydwóm uczestniką i rzyczę dalszych sukcesów!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
chyba Meneves ;) i oczywiscie gratuluje zwyciezcy mimo iz odrazu widac brak pomyslu na ostatnia walke w tym turnieju:D
 

DeletedUser

Guest
No. xD

Gratuluję.
Zwycięstwo Menevesa było oczywistością oczywistą. ;]

@ Jest 11 do 8. :p $argoN chyba zdecydował się zagłosować na moją prackę. :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No cóż, finał mógł was rozczarować... Jeśli chodzi o mnie to nie przyłożyłem się, gdyż mam zbyt wiele spraw na głowie by zawracać sobie czas konkursem. Chciałem coś wykonać, tak by tylko było. Byłem gotowy na porażkę, ale ku mojemu zdziwieniu i rzecz jasna szczęściu Ussarek też sobie odpuścił. Ufff, w sumie dobrze bo inaczej by to wyglądało.

PS. Aktualizację niedługo wprowadzę ;]

Pozdrawiam Meneves
 

DeletedUser

Guest
usar zrobil wstyd jak zawsze ;d z czym do ludzi??
House to dobry serial ale sygna jest zalosna
 

DeletedUser

Guest
to że ci wraz ze mną w twoim durnym temacie pojechał to nie znaczy że już robi kretyńskie sygny...a ty człowieku idź się schowaj bo nowych userów wypłoszysz...
 

DeletedUser

Guest
meneves oglądałem towje sygny na ten turniej i są o wiele lepsze niż ta :) uciąłeś ją troche ^^ a ussar jest imo słaby :p takie sygny to mzeosz wystawaić za darmo :< gratulacje Meneves za zwycięstwo :) widać ze duzo Was te sygny pracy nie ksosztowały :)
 

DeletedUser

Guest
E, no panowie, nie kłócić się! ;]


Co do mojej sygny: racja nie jest sygną dobrą.
Ale jest w moim stylu... powiem więcej - podoba mi się! ^^

Z natury jestem estetą i dla mnie ważny jest wynik końcowy, a nie to, ile czasu nad nią siedziałem i jakie to świetne efekty dodałem. Sygna musi być miła dla oka i tym się kieruję. Lubię sygny proste, czyste, gładkie. I takie też staram się wykonywać.
Moje umiejętności w cale do wysokich nie należą, ale czy to powód do tekstów: 'z czym do ludzi??' ? Na dodatek z małej i przez 2 pytajniki? :p No chyba nie.
W każdym razie pozdrawiam! ;)

A mi się podoba bo ramka ładna(autor niech mi na PW napisze jak to zrobił:D) i sygna estetyczna....
Wuala ^^. A i zrobię Ci siarę i napiszę na forum jak zrobiłem ramkę. ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser72677

Guest
Ale trzeba przyznać ze zbluzgalem go z pasją :D Fakt, przejrzysta. A tamtemu to sie nalezalo i mnie fantastica poniosła ;D
 

DeletedUser

Guest
to że ci wraz ze mną w twoim durnym temacie pojechał to nie znaczy że już robi kretyńskie sygny...a ty człowieku idź się schowaj bo nowych userów wypłoszysz...

pojechac to ty sobie mogles ciezarowka po piaskownicy dziecko;] a gdybys nie zauwazyl tamten temat nie byl moj tylko sie w nim udzielalem ;] srodkowy, nie pozdrawiam;]
 

DeletedUser13433

Guest
Mago skoro się udzielasz tak dużo w tematach dot. grafiki to może pokazałbyś swoje prace bo innych krytykujesz a sam nic nie pokazałeś a patrząc na twój av to żal.org

P.S
Sorry za spam i Mod mógłby pozamykać parę tematów tutaj.
 

DeletedUser

Guest
pojechac to ty sobie mogles ciezarowka po piaskownicy dziecko;] a gdybys nie zauwazyl tamten temat nie byl moj tylko sie w nim udzielalem ;] srodkowy, nie pozdrawiam;]


Dobra,weź pokaż swoje prace;)Bo jak narazie się ośmieszasz,ale to już twoja sprawa.


No Meneves gratuluję;)Choć mi bardziej podobała się sygna Ussara, jakby nie było bardziej przypadła mi do gustu.
 

DeletedUser17830

Guest
Eee... Troszku się spóźniłeś. :rolleyes: Bitwa się skończyła parę dni temu, nie rozumiem czemu jeszcze mod nie zamknął tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry