Walka na sygny 6 - FINAŁ | Meneves vs Ussar

Status
Zamknięty.

DeletedUser23335

Guest
Czas na OSTATNI pojedynek. Dziś walczą ze sobą Meneves i Ussar.
W tym temacie każdy może oddać głos na sygnę, która bardziej mu się podoba.
Autorstwo będzie zatajone - ujawnimy po zakończeniu głosowania.

Oto sygny:

A:
0d899da531464ae3.jpg




plik xcf - http://rapidshare.com/files/189671556/house.xcf.html

B:
cityva6.jpg




plik PSD - http://www.speedyshare.com/163571214.html

Jak głosować?

Wystarczy w swoim poście wpisać wariant, który bardziej Ci się podoba (A lub B). Ewentualnie jakiś komentarz - w końcu musimy napisać 15 znaków ;] Głosować może każdy.
Głosy będą podliczone i ujawnimy zwycięzcę…

PS. Tekst ściągnięty z piątego pojedynku...
 

DeletedUser93933

Guest
Mnie najbardziej podoba się sygnatura A. Sam nie wiem dlaczego, ale ta mi się bardziej podoba.
 

DeletedUser

Guest
Ja tam głosuję na B.Podoba mi się bardziej i nie jest tak prosta i banalna jak A xD
 

DeletedUser

Guest
głosuje na B ! a teraz komentarz: A wielka kupa, dr house ( tak ?;p ) dany na overlay, jakieś c4d z prawej i brush jakiś crapny tak samo jak napis, no i wind też żeś zrobił ;p też czasami robiłem ;p jesli to jest praca menevesa to gratuluje

B- zawalista, ale pare zmian bym zrobił ;p prawa strona obcięta, po co ?;p przejrzałem .psd i całkiem fajne efekty dodawałeś ;< widać, że esteś dobry ;p, ale wydaje mi się, że za długo nei pracowałeś ;p wynik całkiem fajny, ale to pod oczami nienaturalne i jak dla mnie brzydko wygląda :/ a tak to jest zawaliście i bardzo fajnie, widać, że masz dobry styl ;]

jak dla mnie poziom A do B nie powinien być porównywany, B jest o wiele lepsze od A ! jak wygra A to będzie oznaczać, że autor zrobił 50 multi i głosował na A :p
 

DeletedUser13433

Guest
Jak anonimowe no to postarajcie się żeby to jakoś wyglądało i ja już wiem od razu czyja jest czyja choćby na rodzaje plików i style.
A: Nie powala ale przyciąga wzrok i fajne kolorki. Ramka mi się nei podoba cień housa ucina się po lewo. Po lewo to nie c4d tylko dwa rodzaje brushy(które sam kiedyś posiadałem).
B: Praca jak dla mnie za duża i zostało w niej włożone dużo więcej pracy. Ramka lepsza c4d lepsze. Ale render mi się nie podoba. Napis ujdzie(autor wyraźnie lubi ten styl napisów już parę takich robił.

Ogólnie żadna praca nie powala i nie jest wybitna nikt z autorów nie pokazał nowego stylu i nie postarał się(chyba z braku pomysłu). Nie głsował bym gdyby nie był to finał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser78702

Guest
B, poniewaz wydaje mi sie bardziej oryginalne... chociaz sam nie wiem house tez jest niezly... ale chyba B
 

DeletedUser97810

Guest
Jeżeli chodzi o sygnę B To ze względu na napis twarz postaci powinna być nieco rozmazana (guess) a potem najlepiej powielona i na softlight, wtedy bardziej pasowałoby to do klimatu filmu, głos daje na A sygna ogólnie dobra tylko ta twarz trochę odstaje ;)
 

DeletedUser17830

Guest
Głos oddaje na A. Estetyczna i ładna praca, gratki dla autora. B również jest fajna, jednak coś mi się w niej nie podoba... ;/
 

DeletedUser23335

Guest
Dotychczasowe wyniki:

A: 4
B: 7

$argon i pablo - oddajcie głosy

Ps.: głosowanie zakończę jutro o 20
 

DeletedUser

Guest
Głosuję na B.Trudniej było go zrobić a efekty są zaskakujące.Widać więcej szczególików i tam takie....
 

DeletedUser37348

Guest
A - 4
B - 9
Praca B zdecydowanie bardziej mi się podoba... Ładny efekt na włosach, wyglądają jak zamarznięte ;)
 

DeletedUser98680

Guest
A 4
B 10


Mi się bardziej podoba B chociaż jest nie wymiarowa ogólnie wydaje mi się ze pojedynek slaby kiedyś mi się wydaje ze były lepsze :(
 

DeletedUser72677

Guest
Haha a ja wiem czyja jest czyja, zdradził się sam organizator konkursu ;] Ale ciiii ;D

A[0]:praca dobra, lecz rander i tło dziwne....
B[1]:Zastrzeżenie jest tylko jedno - jest za duża.

Meneves specjalnie zrobił taką, żeby głosowanie było bardziej dramatyczne ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry