Walka na sygny 3 | Miśka1988 vs Meneves

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czas na kolejny pojedynek. Dziś walczą ze sobą Miśka1988 i Meneves.
W tym temacie każdy może oddać głos na sygnę, która bardziej mu się podoba.
Autorstwo będzie zatajone - ujawnimy po zakończeniu głosowania.

Temat: Kobiety:rolleyes:

Oto sygny:

A:

umentagde1.png


PSD:
http://www.speedyshare.com/981230617.html



B:

konkurssj4.jpg


PSD: http://rapidshare.com/files/162143223/Konkurs.psd.html



Jak głosować?

Wystarczy w swoim poście wpisać wariant, który bardziej Ci się podoba (A lub B). Ewentualnie jakiś komentarz - w końcu musimy napisać 15 znaków ;] Głosować może każdy.
Głosy będą podliczone i ujawnimy zwycięzcę…

PS. Tekst ściągnięty z drugiego pojedynku... ;]

Pozdrawiam Ussar!

Życzę miłego głosowania.
Niech wygra lepszy....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja również wiem kto którą zrobił...

A:jesli już kobitka wygląda na bardziej ostra panią to kolor różowy nie pasuje troche...ramka mi sie również nie podoba

B:szkoda ze nie doszukałem się napisu...umiejętność dobrania właściwej czcionki to też dar;)

swój głos oddaje na prace 'B'
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie B, gdyż autor miał fajny pomysł i wykonał go dość interesująco

PS. Dlaczego B nie ma wersji PSD lub tp.
 

DeletedUser

Guest
0:7 B podoba mi się że składa się z 2 części A za jasna i ramka razi w oczy:p
 

DeletedUser23335

Guest
Chętnie zobaczyłbym plik psd do drugiej sygny (bo na razie jest jedynie link do obrazka). i do czasu gdy nie zostanie on podany zalecam nie podawać swoich głosów. po prostu wolę mieć pewność, że to nie RIP
//połączono - ambafatimabyloinima
Chętnie zobaczyłbym plik psd do drugiej sygny (bo na razie jest jedynie link do obrazka). i do czasu gdy nie zostanie on podany zalecam nie podawać swoich głosów. po prostu wolę mieć pewność, że to nie RIP
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jinbaili, usuń dublepost. A poza tym to niekoniecznie musi być RiP ale warto się przekonać....
 

DeletedUser

Guest
Wybaczcie, autor omyłkowo podał mi oba linki do jpg, a ja nie zauważając skopiowałem... Ale już jest poprawione.
 

DeletedUser

Guest
Żeby miska nie płakała to zagłosuje na nią :)

Obie prace są ładne, lecz w B jest więcej pracy włożone, czyżby na pewno? Moim zdaniem tu Stock odgrywa dużą rolę, ponieważ robi jako tło jednocześnie. W tej pracy zostały dodane pędzle, ale w bardzo fajny i oryginalny sposób, ogólnie jednak jest więcej w niej włożonej pracy. (nie mogę określić czy pisze prawdę z tym tłem, ale coś mi się tak wydaje, bo mam stałe IP i nie mogę z RS ściągać )

A:1
B:7
 

DeletedUser

Guest
Mamy już 10 głosów z dużą przewagą jednej z prac, więc oficjalnie ogłaszam wyniki.

Zwycięzca - Meneves (B) -9p
Z turnieju odpada - Miśka -1p

Obojgu uczestnikom gratulujemy umiejętności. Miśce serdecznie dziękujemy za udział. Meneves'owi życzymy powodzenia w kolejnych etapach.
 

DeletedUser

Guest
He dziękuję za tak emocjonujące starcie. Przyznam, iż naprawdę obawiałem się go gdyż jak wiem Miśka ma naprawdę spore umiejętności. I sądzę, że w tym przypadku nie wygrały one, lecz sam styl pracy. Dlatego też gratuluję i Miśce. I rzecz jasna życzę dalszych sukcesów.

Pozdrawiam Meneves

PS. Podłapałem od niej parę styli, które być może będę używał w swoich dziełach...

Gratuluje Menevesowi, chodz jego praca nie prezentuje do konca tematyki pojedynku, ale mimo wszystko gratuluje.

Wygraj ten konkurs :)

Dziękuję... A tematyka jak tematyka - Kobiety; I kobieta jest ... Przyznam, iż owy render najbardziej mi się podobał więc z niego skorzystałem ;] A nie koligował z motywem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser82799

Guest
Gratuluje Menevesowi, chodz jego praca nie prezentuje do konca tematyki pojedynku, ale mimo wszystko gratuluje.

Wygraj ten konkurs :)
 

DeletedUser23335

Guest
menevas a wrzucił byś na jakiś inny serw ten plik?

bo chętnie bym sobie zobaczył jak to jest zrobione, a na rapidzie jest blokada IP.
 

DeletedUser72677

Guest
Nom, u mnie tak samo, a psd bym obejrzał z przyjemnością ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry