Walka na sygny 2 | LukiG. vs ussar

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tak, a z sygnami to na razie błąd techniczny... Wszystko niedługo powinno wrócić do normy...

PS. Bardziej jest to ładny gest administratora, gdyż nie ja mu to proponowałem. Sam o tym pomyślał. He, naprawdę w porządku facet...:rolleyes:




Lecz mniejsza z Tym - kontynuujmy... :

5:3 dla pierwszej sygny...

PS2. Ja nie głosuję bo jestem tu sędzią...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Meneves i Jinbaili mają po 150.

a ja?:pa ja?:)
hehe;) również mam większy rozmiar;]a jeszcze wczoraj zakładałem temat że mi sie sygna nie mieści;]

@Oconnell
dlaczego w pierwszym poście nie masz sygny a w drugim masz?


głosować, głosować;]nie spamować tak jak ja:cool:
 

DeletedUser37348

Guest
Głos na A. Mimo iż manga to raczej nie moje klimaty, to wg mnie w sygnaturce jedną z najważniejszych rzeczy jest jej czytelność, a w pracy B jednak musiałem nieco wytężyć wzzrok, aby ujrzeć napis "Avada Kedavra"...
 

DeletedUser70966

Guest
W sumie...

W sumie to żadna mi się za bardzo nie podoba (nie lubię anime, manga itp.) ale lepsza jest "B".

Głos na "B"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dobra, konkurs zakończony... Zamiast głosów zaczyna się spam więc to by było na tyle. Zwycięstwo sygnaturki A jest niepodważalne:

7:4

W takim bądź razie gratuluję Ussarowi, w końcu to była jego sygnaturka. Aczkolwiek trzeba też wspomnieć o LukiG. - jego praca również była dobra i dość czasochłonna... Jak widać wygrał styl i interpretacja Ussara.

Gratuluję zwycięscy, i informuję iż przechodzimy do następnego pojedynku...



PS. Dastex - Twój spam został przekazany do administracji, dlatego też nie zdziw się jak dostaniesz warna. Tak skandaliczne zachowanie nie jest tu odpowiednie...

Pozdrawiam Meneves
 

DeletedUser

Guest
Gratuluję swojemu przeciwnikowi ;)
Sam zagłosował bym na jego sygnaturkę.

pozdrawiam Usambar.
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję państwu za głowsy.
Dziękuję rywalowi za wysoko postawioną poprzeczkę - sygna na prawdę świetna.

Pozdrawiam, Ussar.
 
Status
Zamknięty.
Do góry