Walka na sygny 2 | LukiG. vs ussar

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czas na drugi pojedynek. Dziś walczą ze sobą LukiG. i ussar.
W tym temacie każdy może oddać głos na sygnę, która bardziej mu się podoba.
Autorstwo będzie zatajone - ujawnimy po zakończeniu głosowania.

Oto sygny:

A:

sssev5.jpg


plik xcf - http://www.speedyshare.com/851730156.html

B:

pracawn4.jpg


plik xcf - http://www.speedyshare.com/878739609.html


Jak głosować?

Wystarczy w swoim poście wpisać wariant, który bardziej Ci się podoba (A lub B). Ewentualnie jakiś komentarz - w końcu musimy napisać 15 znaków ;] Głosować może każdy.
Głosy będą podliczone i ujawnimy zwycięzcę…

PS. Tekst ściągnięty z pierwszego pojedynku...

Pozdrawiam Meneves

Niech wygra lepszy....
 

DeletedUser83433

Guest
Ogulnie żaden mi sie nie podoba :D ale jak bym miał wybierać to ten 2 jest lepszy "B".

Mogłęś ankiete wstawic było by ci łatwiej :)
 

DeletedUser81675

Guest
;/ obie są takie sobie i powiem że stać was na więcej motyw po prostu do du...(chyba nie muszę tego pisać) jajbardziej podoba mi sie 3 praca ale z tych 2 wybieram B ale nie wiem dla czego bo obie są takie sobie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
trafne stwierdzenie ;) Nie przypasował mi styl Anime, ale cóż. jest tak a nie inaczej. Głosujcie na to co macie do dyspozycji..
 

DeletedUser

Guest
Oj nie wiem o co wam chodzi. Motyw prac rywale wybrali razem. Być może chcieli się sprawdzić w tak nie typowej tematyce jak anime. Kto wiem. Jak dla mnie obie prace są dobre i ładnie wykonane. Zamiast się wymądrzać, jakie one to nie są proponuję wykonać replikę osobiście (rzecz jasna bez pliku rozłożeni owego) Lecz mniejsza z tym. Po za zwykłymi komentarzami proszę także o wybór prac. Bez tego to nie ma sensu...

Menevis powiększ tą sygme w podpisie bo wtedy była lepsza

Przecież ją nie zmniejszyłem... To coś z serwerem ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser81675

Guest
Menevis powiększ tą sygme w podpisie bo wtedy była lepsza
 

DeletedUser

Guest
Chyba domyślam się która czyja;)
Fakt nie powalają ale mało która sygna powala;]
A:nie podoba mi się ani czcionka ani jej kolor

B:za dużo nawalone c4d albo jakiegoś filtru...
również czcionka mi się nie podoba, mogła by być ciut większa.

Głosuję na A.

Ps:zgłaszam sie do nowego turnieju jak bedzie.
Ps2:powinniście ustalić rozmiar aby było sprawiedliwe;]
 

DeletedUser23335

Guest
2 sygna lepsza, w pierwszej za duży kontrast w kolorach

"B"
 

DeletedUser63029

Guest
Z tego co udało mi się podliczyć jest

A:2
B:3

Ja głosuję na A ;-)

A:3
B:3
 

DeletedUser83433

Guest
Najlepiej sie pobijcie o to :D jak co ja będe siędzią :)
 

DeletedUser83433

Guest
Najlepiej sie pobijcie o to :D jak co ja będe siędzią :)
 

DeletedUser72677

Guest
najlepiej odłącz kompa od internetu, albo przynajmniej nie loguj się na forach, jak masz spamować.
 

DeletedUser

Guest
5:3 :D:D


A tak przy okazji mam pytanie do panów z Avkami o rozmiarach po 150x150. ;) Co takiego musieliście zrobić, że tak Was wyróżniono ? :D

A także chciałbym się odnieść do tego, że obecne wymairy max sygnaturek czyli 170x170 to trochę śmieszne, zwłaszcza że niektórzy mają avki po 150, a nawet do tych po 130 to i tak śmiesznie wygląda. Jak widać tutaj zawsze coś kosztem czegoś. :) Dostaliśmy większe avki to zabrali piksele z sygnatur. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Meneves dogadał sie z administracja z tym, że zostały zwiększone avki i sygny w podpisach :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Sygny to raczej zostały zmniejszone. ;) A avka ja mogę tylko 130x130 wrzucić. :D Meneves i Jinbaili mają po 150. Nie to żebym był zazdrosny, ale ciekawym co takiego trzeba zrobić żeby mieć "lepiej". Pewne teorie już słyszałem :D chciałbym teraz u źródła się dowiedzieć. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry