WAKACJE A CZAS ZASTEPSTWA

wydluzenie czasu zastepstwa

  • 1. NIE, uwazam ze nie ma potrzeby

    Głosy: 29 30,5%
  • 2. TAK, 60 dni ale w jednym ciagu

    Głosy: 22 23,2%
  • 3. TAK, 60 /120 + 30 dni urlopu w roku, zgloszonego administracji

    Głosy: 44 46,3%

  • W sumie głosujących
    95
Status
Zamknięty.

DeletedUser14218

Guest
"zast się sumuje nawet jak nie oddasz na pełne 60 dni ciągłego zasta"
Zupełnie co innego piszesz tu i tu :) A ja napisałem że zast się nie sumuje!! Czyli jest tak jak napisał w propozycji 2 :) Że możesz miec zasta przez 59 dni zakończyc go i zrobic kolejnego z wyzerowanym licznikiem :)

Glupi jak but z prawej nogi. Zastepstwo jest liczone 60 dni w ciagu ostatnich 120. Wiec jak dasz zasta na 59 dni pozniej pograsz tydzien i dasz kolejnego to administracja wrzuci Tobie blokade prawdopodobnie juz 2 dnia (zalezy od spostrzegawczosci) Dni sie kasuja gdy wyjda poza 120 dni w przeszlosc, czyli po zascie 59 dniowym musisz grac bez zasta kolejne 62 dni by ruszyc licznik w dól.

Pozdro dla tych co czytaja ze zrozumieniem :)

W ankiecie brak odpowiedzi obojetnej, wiec ja sie wstrzymuje od glosu.
 

DeletedUser

Guest
Glupi jak but z prawej nogi. Zastepstwo jest liczone 60 dni w ciagu ostatnich 120. Wiec jak dasz zasta na 59 dni pozniej pograsz tydzien i dasz kolejnego to administracja wrzuci Tobie blokade prawdopodobnie juz 2 dnia (zalezy od spostrzegawczosci) Dni sie kasuja gdy wyjda poza 120 dni w przeszlosc, czyli po zascie 59 dniowym musisz grac bez zasta kolejne 62 dni by ruszyc licznik w dól.

Pozdro dla tych co czytaja ze zrozumieniem :)

W ankiecie brak odpowiedzi obojetnej, wiec ja sie wstrzymuje od glosu.

hehehe a ty wogle przeczytałeś jaka to propozycja xD No naprawdę pogratulować ;)

mam propozycje :

1. wprowadzic 'urlop' dla graczy - kazdy gracz ktory przewiduje dluzsza nieobecnosc zglasza to do supportu i czas zastepstwa zostaje mu zawieszony lub liczony inaczej, w scisle okreslonych wczesniej przez gracza datach (np mowie ze nie zaloguje sie od 1go do 30go lipca i zamiast 30 dni zasta mam zero) - ten urlop do wykorzystania nie przekraczalby 30 dni w roku - plus te 60 dni zastepstwa dopuszczalnego.;

2. 60 dni zastepstwa, po ktorych nastepuje stala blokada konta, musialy byc w jednym ciagu


Ojej :) No co ty nie powiesz z czytaniem no to masz problemy :p
 

DeletedUser14218

Guest
pisales do czego innego a teraz wyciagasz cos innego by oddalic ze pozew ze o grze nie wiesz wszystkiego. Jak piszesz o zerowaniu licznika to o zerowaniu - ta propozycja nie mówi o zmianie zerowania licznika - wiec nie ulegloby to zmianie. Ciekawe co teraz odpiszesz o wielki czytelniku ze zrozumieniem :p
 

DeletedUser

Guest
pisales do czego innego a teraz wyciagasz cos innego by oddalic ze pozew ze o grze nie wiesz wszystkiego. Jak piszesz o zerowaniu licznika to o zerowaniu - ta propozycja nie mówi o zmianie zerowania licznika - wiec nie ulegloby to zmianie. Ciekawe co teraz odpiszesz o wielki czytelniku ze zrozumieniem :p

O Boże jaki człowiek xD Zobaczył jedno zdanie i komentuje a stronę wcześniej nie mogłeś kliknąć :p? Paluszek bolał :)? Bo ty wiesz co ja chcę napisać xD

2. 60 dni zastepstwa, po ktorych nastepuje stala blokada konta, musialy byc w jednym ciagu

Czyli jak nie ma 60 dni zasta w "ciągu" nie ma bana :) To czyli możesz se mieć 59 dni zasta wejść na chwilę i znowu dać i bana nie będzie bo nie było 60 dni bez przerwy :)
 

DeletedUser14218

Guest
Ten temat jest niedopracowany z uwagi na te bledy logiczne, czego nie komentowalem. Z tego powodu nie sadze by miala jakiekolwiek szanse.
 

DeletedUser

Guest
Ten temat jest niedopracowany z uwagi na te bledy logiczne, czego nie komentowalem. Z tego powodu nie sadze by miala jakiekolwiek szanse.

Ale ty super wpierw po mnie jedziesz i walisz mi insynuacje bo masz lenia i nie raczysz przeczytać a teraz taki tekst walisz buahahah ;) nice ;)
 

DeletedUser

Guest
Witam

przepraszam za brak polskich znakow - nie mam
juz raz pisalam na ten temat ale post skasowano, bo nie umialam zrobic ankiety :mad:

W tej chwili dopuszczalny czas zastepstwa to 60 w ciagu ostatnich 120 dni. i nie jest to 60 dni non stop.
spotkalam sie juz kilkakrotnie z przypadkiem zbanowania konta jako wirtualne, chociaz takie nie bylo - po prostu wlasciciel, z roznych powodow, dawal zastepstwo zbyt czesto, by gra to tolerowala.
A przeciez wakacje maja ponad 60 dni, dla studentow nawet wiecej.
Wiele osob wyjezdza, za granice, na kolonie, w gory... gdzie nie ma dostepu do internetu - a nawet jesli ma, i zaloguje sie chocby i 3 razy na tydzien, to zastepstwo i tak "leci" ;
od weekendu majowego do konca sierpnia latwo jest nabic sobie te 60 dni.



mam propozycje :

1. wprowadzic 'urlop' dla graczy - kazdy gracz ktory przewiduje dluzsza nieobecnosc zglasza to do supportu i czas zastepstwa zostaje mu zawieszony lub liczony inaczej, w scisle okreslonych wczesniej przez gracza datach (np mowie ze nie zaloguje sie od 1go do 30go lipca i zamiast 30 dni zasta mam zero) - ten urlop do wykorzystania nie przekraczalby 30 dni w roku - plus te 60 dni zastepstwa dopuszczalnego.;

2. 60 dni zastepstwa, po ktorych nastepuje stala blokada konta, musialy byc w jednym ciagu



jesli nie uda mi sie zrobic ankiety, bardzo prosze oderatora by NIE KASOWAL tylko pomogl...

pytanie : wydluzenie czasu zastepstwa
1. NIE, uwazam ze nie ma potrzeby
2. TAK, 60 dni ale w jednym ciagu
3. TAK, 60 dni w ciagu 120 plus nie wiecej niz 30 dni urlopu w roku, zgloszonego wczesniej administracji

(chyba sie udalo? :) )

Och, człowieku, ale masz problemy... Kto niby wyjedzie do powiedzmy Turcji na 2 miesiące? A, nawet tam jest komputer co 100m, wiem bo byłem.
 

DeletedUser118781

Guest
no właśnie a na dworcach kolejowych w Polsce są też (ale nie we wszystkich) takie automaty z internetem 2 zl chyba na 5 minut
 
Status
Zamknięty.
Do góry