W celu zapobiegania nadużyciom...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9034
  • Data rozpoczęcia

Ocena pomysłu

  • Dobry pomysł

    Głosy: 8 42,1%
  • Zły pomysł

    Głosy: 4 21,1%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 5 26,3%
  • Dobry pomysł, ale wymaga poprawek.

    Głosy: 2 10,5%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser9034

Guest
Witam.
Ostatnimi czasy rozgorzała dyskusja na temat multikont , przesyłania surowców itp...
Myślę, że nie głupią opcją zapobiegania nadużyciom by było wprowadzenie dla administratorów plemienia pewnej opcji .

Jak wiemy, jeżeli ktoś z plemienia posiada zastępstwo , to administratorzy danego plemienia widzą to (i kto) przy spisie członków.

Proponuję wprowadzić coś takiego,również dla opcji "dzielenie łącza"

Myślę, że dużo by to pomogło i SGO i Administratorom, jak również władzom plemion w likwidowaniu nadużyć.

(Może to powinno się znajdować w propozycjach, ale myślę, że lepiej by było podać ten pomysł pod dyskusję, zarówno dla zwykłych graczy, jak i administracji.)

Z pozdrowieniami 123sl.
 

DeletedUser

Guest
Odp: W celu zapobiegania nadużyciom...

Ja bez bicia się przyznam, że ja dzielę łącze z jednym graczem (mój kolega) i każdy z nas gra osobno.

I bez wątpienia masz rację - mnie zbanowano za multikonta i nielegalne transporty dopiero po 5 dniach od rozpoczęcia tak nikczemnego działania i do teraz tego żałuje...

Pytaniem jest - w jakim czasie technicy się wyrobią, by coś takiego zrobić?
 

DeletedUser9034

Guest
Odp: W celu zapobiegania nadużyciom...

Pytaniem jest - w jakim czasie technicy się wyrobią, by coś takiego zrobić?

Myśle, że dla wdrożenia tego pomysłu wystarczyła by nieduża modyfikacja kodu gry i jest dośc łatwym od strony technicznej do wdrożenia (oczywiście o ile będzie miał Waszą aprobatę).
 

DeletedUser

Guest
Odp: W celu zapobiegania nadużyciom...

kod taki, jaki jest przy zastępstwie nie będzie taki sam, ponieważ kod do wykrywania dzielenia łącza MUSI działać w dwie strony. Tak więc to nie będzie nieduża modyfikacja, lecz zmodyfikowanie dużej ilości kodu w różnych aspektach gry - od widoczności w zakładce "Członkowie" w plemieniu, po, jak ty to określiłeś, po rozpisanie ego w profilu gracza (wtedy wygodniej by było też określić, czy dany gracz zastępuje kogoś i czy sam jest zastępowany...)
 
Status
Zamknięty.
Do góry