Ustawienia

SpeedyMcQigles

Miecznik
Wynik reakcji
50
Mam propozycję ogólnie co do każdego świata bez wyjątku to zakaz wyboru kierunków, brak przedmiotu do przenosin, bez zapraszania żadnego i również po zaczęciu od nowa brak wyboru kierunków w każdym wypadku. Pomogłoby to ukrócić oszukaństwo plus może wrócą starzy gracze, którzy opuścili tę grę widząc te wszystkie brudne zagrywki. Stop darmiarzom koniec z niszczeniem tej gry !!! Oprócz tego można by umożliwić co jakiś czas start ekipom poprzez wstępne logowanie i umożliwienie graczom zrobienia plemienia dzięki czemu startowaliby blisko siebie najlepiej bez możliwości opuszczania plemienia na paru światach w przyszłości. Dodam jeszcze, że bardzo mi się podoba świat 166. Więcej takich światów !!!

Dla każdego znajdzie się jakiś dobry świat tylko mądrze dobierajcie ustawienia.
 

Rinne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.596
Co jakiś czas taki temat wraca jak bumerang xd

Po pierwsze przydałaby się ankieta...
A po drugie to się chyba nie uda i tym razem nie dlatego, że 99,99999% propozycji jest olewanych i spośród tysięcy, raptem 9 z nich zostało przekazanych w ciągu kilkunastu lat... ale dlatego, że społeczność narzuca styl gry i ludzie lubią kombinować, a takich tematów widziałem już dziesiątki.

Chociaż powiem szczerze - i tak jesteśmy jako społeczność dość rzadko słuchani, np. do dzisiaj nie ma filtrowania raportów wg nicku atakowanego gracza (ot chociażby), a dostaliśmy zmianę pogrubiającą granice na mapie... Czyli coś o co nikt nie prosił i coś co powinno zostać wprowadzone z 10 lat temu.
Czyli generalnie róbta co chceta... i o ile niesłuchanie to jedno, to raczej wolałbym, żeby jeszcze nie mówiono jak gracze mają grać, bo to społeczność powinna o tym decydować i niestety skoro większa część społeczności gra takim stylem, to znaczy, że taka gra sprawia im przyjemność.
Nadmierne ograniczanie jest raczej szkodliwe i bardziej zniechęcające, a właśnie zaproponowałeś duże ograniczenie dla graczy "do każdego świata bez wyjątku" - dlatego gracze Cię oleją albo zjedzą za tak inwazyjną propozycję :p

Ludzie chcą kombinować, więc będą kombinowali, a jak zabierzesz chociażby możliwość opuszczenia plemienia, to co... kosy może nie dostaniesz, ale będziesz siedział z kretem w plemieniu do końca świata, brzmi nieźle? ;D
A tzw. "starzy gracze" nie wrócą już nawet w przypadku takich patologicznych ustawień, które miałyby być lepsze. Bo nie - po prostu nie wrócą, ponieważ są zwyczajnie wypaleni grą.
 

Rok Szczura

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.959
przecież właśnie większość starych graczy którzy jeszcze grają i grają na jakimś poziomie są właśnie w ekipach które wykorzystują wszystkie mechaniki które chcecie usuwać xd